Skoči na vsebino

Hude Nesreče


Sadida

Priporočene objave

čelno se je zaletel. kot vidim na sliki, ga je odbil na streho, ker je naredu fejst luknjo v strehi. naprej pa na žalost nevem :unsure: :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak je tale kišta še useen bol ku una zgorij čeprou je tut ta grda k svina :P

Zakva zgleda k de bi bil na tleh steklo :?

post-18-1065035641.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisto ni steklo, to je apno k se ga posuje ob razlitju tekočin (olje bencin) da ne pride do ožiga. ;) drgač so pa hudi crashi :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak je tale kišta še useen bol ku una zgorij čeprou je tut ta grda k svina :P

Zakva zgleda k de bi bil na tleh steklo :?

ful dobre nalepke :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ko smo ze pri nesrecah....Jza sem jo ravno zdaj mel z _Aerox_om(matejom) sam sla probat kolko gre komu po ravnini....in ko sma mela pune sus tam okol 120km/h(airsal dela svoje :) ) sem zacel bremzat in pod kolo mi je priso kamen ki me je samo naprej drsel...na koncu ravnine pa je telegrafnica in prometni znak ki oznacuje smer voznje.....in jaz sem enih 50km/h prileto skozi telgrafnico pa samo cez motor motor pa ostal zapikjen v zemlji z maso :cry: Na sreco ni ne motoru ne meni nic :OK: :OK: :) :) :)

No se se vam bota pero pa matej povedla kak je zgledalo to :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maš srečo ne, jojojoj, pa kak te ni nič motorju? niti počohan ni pa nič :? ti maš te taki zegn da brezveze :) pa ne pozabi potrkat po lesu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf roba, dobr da ti nič ni. Zgleda maš res srečo. drugič pa previdno ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mi ko smo gledali drag race, smo samo se drli na koncu, ke oni je fukjen ke nebo bremzo, te pa je samo cvilili pa ružlo pod gumo, pa naenkrat roba pred skuterom :o

kaki zegn je mel, tam je meter skozi placa oni pa glih tja prletel, uh roba, res ej, mela sta res ti in dna-jka zegn :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!