Skoči na vsebino

Hude Nesreče


Sadida

Priporočene objave

Ehhh ... jes pa komi vrjamem da bo sneg :wacko:

Ce pa bo ... pa samo gas pa spidway vozt :naughty: :D Edin k mene base je to da me prehit u prste zacne zebst :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evi ti ga zlodja - skoz okn gledam koko padajo XXL snežinke :lol1:

Popravljeno . Popravil BinLaden
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evi ti ga zlodja - skoz okn gledam koko padajo XXL snežinke :lol1:

Ma kašne snežinke...ke pa žviš oz. na kolk metrih da ti dele sneži??????????????????????

QUOTE (pogi @ 23 Oct 2003 @ 15:49)

QUOTE 

Ehhh ... jes pa komi vrjamem da bo sneg 

ja ja jest tut komej verjamem         

Ja ... mal sm se uštev 

Pa kje d fak sneži...jst tko komi čakam da vism kšno snežinko vi se pa že sankate...no OK jst sm tud na 300 metrih :BUA:

Uglavnm...mal snega zame pustit prov :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, mi smo na gorenjskem 500 m n.m.v in tukej trenutno sneži da je vse belo. res :unsure: ;)

fak an, namorš verjet sneži kr ga gre pa že kkšn cm snega je. hudooo.

Popravljeno . Popravil pogi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, mi smo na gorenjskem 500 m n.m.v in tukej trenutno sneži da je vse belo. res :unsure: ;)

fak an, namorš verjet sneži kr ga gre pa že kkšn cm snega je. hudooo.

No prov fejst belo se ni ... ampak padajo pa komadne snežinke, no pa strehe so kr fajn bele ze ... demn sneh :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, mi smo na gorenjskem 500 m n.m.v in tukej trenutno sneži da je vse belo. res :unsure: ;)

fak an, namorš verjet sneži kr ga gre pa že kkšn cm snega je. hudooo.

Ja jst sm na 300metrih pa še zmeri nič!!!

Bom pa stopu vn pogledat k mamo ene 8,9metrov visoko bajto pa je mogoče že kej belga na streh :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh, tut v celu ni nč snega, sam dežuje mal pa to.

js upm d bo kmal sneg, pa da bo pol tuk prej skopneu d bom lohk spet mal skuta mučo po naših kot švicarski sir luknastih cestah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja se men sam zdi al je tale sneg v teli temi mčkn :topic:

Sam useen pa sporočim veselo novico ko bo sneg začel nametavat tud v Ljubljanski kotlini!

Popravljeno . Popravil <=YaMaHa=>
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja se men sam zdi al je tale sneg v teli temi mčkn

OK, zaradi snega se sploh med skuteristi zgodi veliko hudih prometnih nesreč. ka pa vi mislte :D :D :D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, mi smo na gorenjskem 500 m n.m.v in tukej trenutno sneži da je vse belo. res  :unsure:  ;)

fak an, namorš verjet sneži kr ga gre pa že kkšn cm snega je. hudooo.

Ja jst sm na 300metrih pa še zmeri nič!!!

Bom pa stopu vn pogledat k mamo ene 8,9metrov visoko bajto pa je mogoče že kej belga na streh :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :OK: :OK: :OK:

hah jaz sn doma na kakih 260 nadmorske malo nad mb pa že kr fajn sneg naletava. :cry: malo prej sn se pelo domov pa me je fajn zazeblo. :xx: . samo ko je prometna cesta se sploh ni fajn furat po snegu. drsi se bolj šunjat se ne morš pa kaj mi je najhuje :xx: vizir se mi zarosi pol pa bol na pamet vozim kr nič ne vidim :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, zaradi snega se sploh med skuteristi zgodi veliko hudih prometnih nesreč. ka pa vi mislte  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D

to je pa tut res. drsenje, slaba vidljivost...

tak da tisti ki se še mate zaj namen furat po snegu- previdno B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno stanje v Žirovnici, 500m n.m.v: sneg je nehal padati, napadal ga je okol 3-4cm, razmere na cesti so pa za tiste ki nimajo pravh gum na skuterjih nemogoče. so že kr precej zimske, če bi še ponoč padal bo treba plužt. :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno stanje v Žirovnici, 500m n.m.v: sneg je nehal padati, napadal ga je okol 3-4cm, razmere na cesti so pa za tiste ki nimajo pravh gum na skuterjih nemogoče. so že kr precej zimske, če bi še ponoč padal bo treba plužt. :cry: :cry: :cry:

530m bolj tocno! 30m je ze kr velik :D :D, lahko pa zej eno fotko nardim iz snežene gorenske pa dol postam? :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1:

če dobr pogledate se nanasmum dvorišču vidjo stopinje od mojga fotra kje strašiu po dvorišču, pa z dreves sneg dol pucov, da slučajn ne bi kej polomil :D :yea2: :OK:

mojmum fotru pa :notworthy: :notworthy: res se mu da!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je že mal off-topic ampak useen

u ljunljani je deževno upam da bo že enkrat nehal :doze:

Popravljeno . Popravil GP ditech
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popravek.

Zdej sneži pa še mercator v črnučah neki gori. Piz.. je velik gasilcev. Sigurn niso pršl nakupovat :D . In to z modrimi lučmi pa sirenami

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!