Skoči na vsebino

Hude Nesreče


Sadida

Priporočene objave

Ja solit se pojdte...u ljubljani...natančneje v Sostru(8km iz centra proti JV)še zmeri nč...se pa pozna k sm se dele furu z avtom se vid kaplca k prleti d je že načetrt seng...če bo šlo tko naprej bo še snegc začeu :OK: :OK: :OK:

Temperatura pred 10min-->1°C

Je pa res da se bodo jutr na gorenskm kjer je menda na fula snega kr dogajale nesreče če mene prašate ker poznam kr neki folka k si še niso umisll zimskih gum tko d srečno!!!

Glih kar sm pa prešaltu na fuzbal(SLO2)in u Celu sneži fulllllllll do konca gas!!!Lepo za pogledat sam kaj k tega ne vidm čez moj okn :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ko bi odprl novo temo z naslovom zima

tole je mal

:topic: :topic: :topic:

Vremenske razmere so tut en razlog hudih prometnih nesrec ... tko da se men zdi da je tole saj mal on topic :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res je saj mčkn tale sneg on topic ker se res dogajajo nesreče...na šterih še posebej pa na dveh kolesih!

Sej sm men se zdi že povedu kko sm s frčakom sred zime po ledu usu...kriva je zima,ne jst :D :D :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej folk celo u lublan sneži :OK: žec noč je kr 1-3 cm napadl pa še clo na cesti se mal pozna ob robu :devil: zdej bomo pa skuterje kr lepo pospravl :P :D

sam previdno pa bo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na gorenjskem je 10-15 cm. tko da upamo da bo sneg čimprej skopnel, da se bomo vsaj še mal lahk vozil :cry: :cry: :(

Popravljeno . Popravil pogi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vremenske razmere so tut en razlog hudih prometnih nesrec ... tko da se men zdi da je tole saj mal on topic :doze:

:D ja sej vem sam usi govorijo neki o snegu nč pa zravn o nesrečah ki se lahko dogodijo

sej je usen prov je da smo informaterani kakšno vreme je v drugih deželah če se slučajno pelemo al pa gremo km da vemo če je sneg se lahko dogodi kšna nesreča. tko kot

nekakšno opozorilo ej ne se kle vozt tuki je ful snega lohka padš k je poledica.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no u lj ni tok snega ampak sm se jst ze veselo furu z zipom pa ni nc hudga k je cesta dokaj ociscena sam nekje je mal plundre ampak se gre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Idi se po vrtu al pa ulici naganjat zdaj :) :D

_Roba_: a pri vas nič ne sneži? :?

Ja sm se že pelu s skuterjem po ulci pa je prou noro! Das mal gasa te pa obrne! 2x bi skor padu, sm se za las ujeu :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr mate snega :kva1: pr ns na dolenskem ga pa zgleda ne bo nc :OK: jutr nej bi blo bolše vreme ane :?

ja fantje treba bo ketne gor dat :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo trenutno stanje na gorenjskem!

Ooooooooo jst bi tud snega kej več...sm šu pol ub ene pol punuči pogledat pa je padu sam se mi ni lubil pisat na net!

Ja sam na drevesih pa je neki snega...a očita ni doma :lol1: :lol1: :lol1:

Sam je pa hudo k mate sneg...tle ga mamo trenutno...nč :BUA:

Sam sm se pa dele zapelu mal po cest in resno pravm da mal pazte če se furate ker te odnese za šalo!!!Se da pa kopat po asfaltu za šalo :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr ns na dolenskem ga pa zgleda ne bo nc :OK:

Srečo mate!

Sneg suxxx :BUA: :cry:

No samo dons je ze ful bol, skor use ceste so ze cist suhe. Edin sranje je k se sneg taja pol pa spet na cesto prteče :(

Motor mam pa tut usran tko k ga bi ga u blat vrgu :BUA: :) Se una strehca k sm jo naredu ni nvm kuko velik pomagala. Mal jo bom mogu premaknt :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nalvecje sranje je potem na ceti k cestno podjetje namece pesek na cesto. :unsure:

Aham...pol se pa še do junija ne upam zalagat k nafukajo tolk tega peska!!! :BUA: :BUA: :BUA: :wacko: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

ka zdj bote pa na vreme prešaltal? :hmm: no da vam jz opišem mojo nesrečo... naredl se je ku sm zaviju levo za tovornjakom (pazte se tovornjakov...) in prleti baba za volanom(... in bab za volanom!! :fight2: ) okol 100, kjer je omejitev 50 km/h!! jz sm se pelu 30. tko da njena ibiza je bla totalka-karter odtrgal, hladilna tekočina ven stekla...da o moji predragi aprilii ne govorim.balanca v sedeže, odrtgan in zdroblen disk, zlomlena feltna, vilce, seveda kompletna plastika, elektronka... tku da se mi ni splačpal druzga k sm z bolnce pršu kt da sm use skupi prodau za ušivih 40k!!! če bi jo prodaju po delih bi dubu fuuuul več!!!

no uglavnm mejte se pa paste se bab in tovornjakov na cesti seveda! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse me boli ko to gledam, tega ne bi privoščila nikomur. Ko se greste vozit z motorji dajte nase vso opremo, ki jo premorete - mene je namreč rešila :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!