Skoči na vsebino

Hude Nesreče


Sadida

Priporočene objave

Aham...pol se pa še do junija ne upam zalagat k nafukajo tolk tega peska!!! :BUA: :BUA: :BUA: :wacko: :cry:

že vidim sebe, kako ližem asfalt :angry: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja hudo tole kr ste napisal :cry: Morm pu vedat de sm tut jest meu nesrečo, ampak ne preveč hudo.Za prvo obhajilo sem dubu Tomosa TORI in enkrat pride k meni stric s Aprilio Pegaso650 in reče da se greva pelat nekam čes travnike in hribe.Potem sva furala dol po travniki in v dolini je biu majhen kanal.Js pouno tišim k sm mislu kao de sm hitr, stric pa nalaš počasi pele.In nenkrat me je fuknlo naprej, naredo sm salto, motor sm vido k je leto po zraku :xx: :xx: :xx: :xx:

Men ni blo nč, sam mal sm brez zraka ustou.Motor-ogrodje se jo pri belavnc skrulo in sprednji amortizeri. Vzrok-premajhni kolesi + kanal= :kva1:

Ne verjameš da se ti lhka kej nardi, dokler se ti res ne nardi.

Mate srečo de se niste zabil s Tomosam, k gre use v božjo mater. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jas hvalabogu z Aeroxom nikol nisem mel karambola s kakim vozilom. Kolko je pa blo takih situacij, ko bi se takoj lahko noter pokno pa sem nehal štet po prvih 1000km. Včasih sem se tak rešo, da potem ko sem nazaj razmišljal kaj bi se mi lahko naredlo sploh nisem mogo verjet, da sem se izogno nesreči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak jim dol visi za motoriste. :BUA:

Pa nebojo zaradi nas pucali ceste, veste kakšni stroški so to? :) Mislim, da cena enega človeškega življenja, da negovorim polomljenih delov na vozilu močno odtehtajo to pucanje in bi NIGRAD res lahko kaj naredo namesto, da puca listje po pločnikih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah Tomaz to je ze visek tega pa oni res ne morejo delat majo prevec dela z odvozom narobe parkiranih avtom pa devanjem lisic gor :angry: :angry:

Točno tak! Komu se pa da za sabo pospravlat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jas hvalabogu z Aeroxom nikol nisem mel karambola s kakim vozilom. Kolko je pa blo takih situacij, ko bi se takoj lahko noter pokno pa sem nehal štet po prvih 1000km. Včasih sem se tak rešo, da potem ko sem nazaj razmišljal kaj bi se mi lahko naredlo sploh nisem mogo verjet, da sem se izogno nesreči.

tko kot praviš..jst z rsko še tud nisem se nikol skrešu, sam pa je blo že parkrat kritično, tko da sem komaj jo odneso celi....najbolj se spomnim ko sem polagal fajni (sam nepregledni ovinek) pa sem mel tam enih 80km/h....pa sem se nagnu s telesom prek sredine, pol pa je naenkrat priletu avto....mal je falil pa bi mi odtrgal glavo, k sem se v zadnjem trenutku zravnal, pol pa na travnik

ene 15 minut sploh od šoka niism k sebi prišu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja itaq. Prej k je vse lepo, misleš kok si car pa kok obvladaš pa da se ti nč ne more zgodit. Pol je pa ena kritična situacija je pa vse narobe. Pol si pa vs pretresen pa razmišlalš, kaj pa če ga ne bi skos gonu pa se delu frajerja, ampak bi mal bl počas šel pa bi blo vse varen in bi mel vse pod kontrolo, gonu bi ga pa po odprti cesti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm...... itak vidis, kolk hitro gres sele takrat, ko je treba bremzat....

Jazst sem zadnjic ob ene 8ih zvecer skoraj eno babo v crnem zbil....cist v crno je bla napravljena, zih sem sel ene pol metra od nje.... bil je pa šok, majkemi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sn danes tudi imel skoro bližno srečanje z avtom... :unsure:

bil sem pri robeju in mi je posodil valčke za test in sem jih kar tam noter dal, medtem ko je on delal na spidfajtu

in pol se grem jas pelat...

...prvo gor, pol pa dol proti robijovi hiši...

...in potem se jas tam žgem prek 100 km/h po števcu in naenkrat pri križišču zagledam neko belo renault 5tko kak gre počasi na križišče in mi jemle prednost, jas pa takoj dol iz gasa, pa puuuuuna po obeh bremzah...

špuro sn vleko kar dolgo, za avto sn prišo z okol 20km/h in se še tudi postavil na desno stran ceste, čisto poleg pločnika, da nisn zadel avta, čeprav sem HVALA BOGU res tako močno zabremzal, da ga tudi nebi mogel zadet, če tudi bi zavzel celo stran ceste

HVALA BREMBO disk bremzam

pol ko sn prišo do robeja sn se pa tak celi troso :xx: :xx: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol ko sn prišo do robeja sn se pa tak celi troso :xx: :xx: :xx:

Jaz pa ko sem roko gledal kak se trese pa sem mislo da mu gre tak pa da se mu od tega trese pol pa zacne razlagat..... :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AVE, Brembo!! :OK:

tud mene ze nestetokrat resli!! pri 150 zabremzat do nule na omejenem placu - men je ratal - z brembotom!! :wub: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo ti diski cisto nic ne pomagajo ce ti pride kamen pod kolo tako je meni samo molis lahko da nebos motora razbil pa studiras kako salto bos naredo cez bilanco pa se za to ni casa ko se vstanes vidis kaj si naredo pa kako sreco si mel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej če pa se voziš po šodru pa ti itaq nobene bremze ne bodo pomagale, k če si prehiter se boš itaq rasipu, pa čeprav maš brembo bremze al ne <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!