Skoči na vsebino

Hude Nesreče


Sadida

Priporočene objave

ni nujno da si na makedami!!! ;) ;)

po cesti maš že tolk peska da by!!!Še posebej spomladi ko je konc snega pa še ostane gor pesek od sipanja!! ;) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men so tud diski že neštetokrat rešili....k ce bi mel gor bobne verjetn zdej več nebi bil tu :rolleyes: B)

Ma bobni se obnašajo skor enak k diski, s tem da nej bi diski prej zagrabil. Če maš bobne vedno lepo nastavljene čist ql dela in bremza tut :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lih za neprijeten začetk sezone (chrash :P )

Pa pol pa celo zimo šraufaš pa pedenaš motorček, pa se že full veseliš fur, pol se pa lohk kr nazaj u garažo zapeleš in začneš jovo na novo :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma bobni se obnašajo skor enak k diski, s tem da nej bi diski prej zagrabil. Če maš bobne vedno lepo nastavljene čist ql dela in bremza tut :)

z bobni nikol ne bos mel tak dobrga obcutka ko z diski. ze povezava (zajla) ma pri bobnih dolocen upor, pri diskih je pa hidravlika, ki dela prakticno brez upora.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma bobni se obnašajo skor enak k diski, s tem da nej bi diski prej zagrabil. Če maš bobne vedno lepo nastavljene čist ql dela in bremza tut :)

eh to newem če glih drži...

bri bonih se tota zajla hitro obrabi pa ni takega občutka..... :mellow: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh to newem če glih drži...

bri bonih se tota zajla hitro obrabi pa ni takega občutka..... :mellow: :)

z bobni nimaš pravega občutka, sploh če so spredaj, kr zadaj itaq ni velke razlike :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z bobni nikol ne bos mel tak dobrga obcutka ko z diski. ze povezava (zajla) ma pri bobnih dolocen upor, pri diskih je pa hidravlika, ki dela prakticno brez upora.

Ja, sej vem. Sam tut z bobni se da preživet na cesti, čeprov mal kasnej prime k diski. Je pa res, da je treba skos nastavlat pa to, da dela vredu. Sem pa že razmišlu, da bi vzadi dal disk, sam to ne bi šlo, ane? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sej vem. Sam tut z bobni se da preživet na cesti, čeprov mal kasnej prime k diski. Je pa res, da je treba skos nastavlat pa to, da dela vredu. Sem pa že razmišlu, da bi vzadi dal disk, sam to ne bi šlo, ane? :hmm:

Nebi šlo. Bolj se ti splača (kar bom jzd tud naredu), da iz italije kupiš oz. naročiš desni del bloka, ki ima disk, nato pa zamenjaš. Seveda ne sestaviš kot lego-kocke, ampak moraš še servisirat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sej vem. Sam tut z bobni se da preživet na cesti, čeprov mal kasnej prime k diski. Je pa res, da je treba skos nastavlat pa to, da dela vredu. Sem pa že razmišlu, da bi vzadi dal disk, sam to ne bi šlo, ane? :hmm:

Da se preživet z bobni. Sm jst živ dokaz.

Kljub slabemu zavornemu učinku sm se v dveh+ letih samo enkrat nalepu avtu v rit. Frendu z aeroxom je to ratal v 8 mesecih trikrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se ni do zdej uspel zalimat se nubenmu. res pa, da se je 2x al 3x zgodil, da so drugi reseval situacijo... :ph34r:

odkar mam pa ta motor, pa me drugi ne resujejo vec, ker je prehiter, da bi ga zaznavali ob pravem casu - zdaj sem odvisen le se od svojih refleksov, tehnike voznje, tehnike na motorju, in pa lastne pameti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nebi šlo. Bolj se ti splača (kar bom jzd tud naredu), da iz italije kupiš oz. naročiš desni del bloka, ki ima disk, nato pa zamenjaš. Seveda ne sestaviš kot lego-kocke, ampak moraš še servisirat.

Ja, sam za mojga se kej tacga bolj teško dobi, če sploh... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aeroxu svinjsko prime zadnja bremza. Moraš kar malo občutek dobit, ko kaki dež pride. Pri Runnerju sem imel zadaj boben pa je zlo dobro bremzal. Težava nastane edino pri menjavi pakn, ker moraš celo kolo dol vzet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sam za mojga se kej tacga bolj teško dobi, če sploh... <_<

verjetn ja...kr ti maš neko znamko k ni ravn pogosta pri nas(in v tujini) zato logičn ni tok delov za dobit kor na primer za peugeota ali yamaho

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetn ja...kr ti maš neko znamko k ni ravn pogosta pri nas(in v tujini) zato logičn ni tok delov za dobit kor na primer za peugeota ali yamaho

No ja, sam kar sm pa jzd 100%, se pa nejveč delov in najceneje dobi za gilero, piaggio, aprilia. Gilera je isti princip kot so avtomobili FIAT! --zlo velik dellov imajo enakih!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, sam kar sm pa jzd 100%, se pa nejveč delov in najceneje dobi za gilero, piaggio, aprilia. Gilera je isti princip kot so avtomobili FIAT! --zlo velik dellov imajo enakih!

ja itaq da se največ delov v italiji dobi za italjanske skuterje (aprilia, piaggio, gilera...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja itaq da se največ delov v italiji dobi za italjanske skuterje (aprilia, piaggio, gilera...)

Ne samo v ITA.! Tud nasploh, v nemčiji... oz. EU! Že zrd tega kr so najboljprodajni, mašina in ogrodje=nekomplicirano

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetn ja...kr ti maš neko znamko k ni ravn pogosta pri nas(in v tujini) zato logičn ni tok delov za dobit kor na primer za peugeota ali yamaho

Am sory, sam ta znamka je kr dost znana drugot in zato se vsi čudjo, kako to da, da ni prej pršla k nam. Pa tut moj model je dost priljubljen v evropi in čez lužo, sam pač pri nas se ne dobi nekih takih delov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej nehi to kazat de ne bo kdo volje za vozit zgubu. :ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r:

Popravljeno . Popravil Sadida
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:wacko: matr ej bom pomalem volo zgubo za vožnjo...k si sam predstavljam ,dab bla tam v prednjem odbijaču tovornjaka not zabita MOJA čelada..... :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!