Skoči na vsebino

Hude Nesreče


Sadida

Priporočene objave

Ja živjenje je res kruto. Jst sm se tm skor zjoku k sm gledu skuterja sesutga mene pa sam noga mal bolela. Sam če mal pomisleš je bolš tko :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja živjenje je res kruto. Jst sm se tm skor zjoku k sm gledu skuterja sesutga mene pa sam noga mal bolela. Sam če mal pomisleš je bolš tko :?

rajš tko.......... kot pa obratno........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

sj ni nč ostal ne od motorja ne od voznika :cry: :xx:

sj je še kamijon ornk sesut :blink: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če popate take slike mal opozorte prej da glih usk ne gleda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jes sm se posebi alergicn na take bl grde slike pa slabo to upliva na mojo psiho...

ah kaj češ, te slike noben rad ne gleda, na žalost pa se to dogaja usak dan. :( marsikoga te slike zdramijo in bo če ne za zmerej usaj nekej časa vozu mal bl s pametjo :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah kaj češ, te slike noben rad ne gleda, na žalost pa se to dogaja usak dan. :( marsikoga te slike zdramijo in bo če ne za zmerej usaj nekej časa vozu mal bl s pametjo :?

se pa zgodi tud najboljšim da dožvijo nesrečo, zato pa poleg pameti še čelado! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vedno morš vedet ki je meja!!!Na žalost jih to 80% ne ve!!

je pa tut res da jih veliko nima izkušen!!!Pa vedno bi naj mel kombinizon gor vsaj pri cestnih!!To bi jaz dal kot nov zakon o varnosti!!! ;) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm si že pogledu te slikce in morm rečt da se človk res zamisle ob tem. Upam da se to ne bo zgodil nobenmu od vas oz. sploh nikomur :cry:

Tist o obveznem kombinezonu se pa popolnoma strinjam. Pa še rokavice bi mogle bit obvezne in še kej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tist o obveznem kombinezonu se pa popolnoma strinjam. Pa še rokavice bi mogle bit obvezne in še kej.

točn to!!! ;) ;) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm da ti kombinezon in rokavice ne bodo ravno rešili življenja ampak te lahko rešijo le prask in lažjih poškodb. hrbteničnik bi pa blo fajn nost ja ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm da ti kombinezon in rokavice ne bodo ravno rešili življenja ampak te lahko rešijo le prask in lažjih poškodb. hrbteničnik bi pa blo fajn nost ja ;)

jah ... mal mn te razmesar ce mas kombinezon ...jasno pa je da ce pr 200 tovornak nagazis kej dost od tebe ne ostane pa če maš najbolso opremo gor al pa ce si u gatah :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst vem za že nekaj motoristov, ki jem je dobra oprema rešila življenje.......tko da pri opremi nikoli ne varčjute, kupte najboljše...tko pravjo, da kolk daš za čelado, tolk vrednotiš svojo glavo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tko pravjo, da kolk daš za čelado, tolk vrednotiš svojo glavo

Pol to pomeni, da je moja glava vredna 10 jurjov :lol1: samo mi je pa teh 10 jurjov rešlo že dva plastični operaciji če ne kaj hujšega :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je čelada zaenkt rešla samo par prask .) samo enkt sm z no pršu do tal pa še to je blo na trav. drgač sm se pa zmer ujev tko da nkol nism prbu z čelado v tla :notworthy: pa upam da bo še naprej tko B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm 1x butnu z njo v asfalt (z avtomatikom sm drsel po cesti dol, spura od stopalke je bla 28 metrov dolga). :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz pa upam da nam nkol mogu rečt "še dobr da sm meu čelado drgač bi blo..." :grrr

jst tud upam na to..........sicer pa mam navado, da zmeraj ko padem tiščim glavo navzgor, tko da do sedaj sem bil po padcu sam poškrampan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!