Skoči na vsebino

Hude Nesreče


Sadida

Priporočene objave

Sem upov dam mi nikol ne bo treba pista v to temo pa bom kar mogu! Dons grem lepo dol po enmu klancu tam ene 40 km/h nasprot enim frendom! Pol pa jst kao ful car grem na hitr bremzat pa preveč na taspredno zabremzam pol sm se pa sam na tleh znajdu! Plastike pr stran so dost sfukane (vsaj odspredi) zato k so dost globoke rajse gor! Pa špegu mam čist obutan pa še ene nalepke so se skor čist dol spraskale! :angry: :angry: :BUA: Pa glih dons sm razmišlu da mam že en let motor pa da še nism nč fuknu (se opravičujem izraza)!! Matr ej!! Pa še cela desna noga me boli k mi je skutr gor padu :( !! Najbolša stvar od tega je pa da mam ta tedn servis pa da mislm na njemu mau ukurcat serviserja k se mi tazadna guma kr sama mau odšraufa!! Kva bo pa zdej reku-ja to nismo mi nč krivi to si uniču k si padu... :fight2: Fak kok sm jezn nase k sm čist u brezveze motor poprasku! Sej mi je fotr tud reku da zmeri itak ne bo nov sam vsen sm hud nase! A ste mel vi tud kakšne podobne "nesreče"?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jas sn s prednjo na pesku pri ene 60km/h zabremzal, pa mi je skuter kar drsel naravnost, potem ko se je pa hoto prevrnit sem se pa z nogo odrino od tal, da sem ga dobo spet pokončno. Ja uspelo je, samo oni ko se je za mano pelo je skoro crkno od smeha :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tud na pesku, ko sem zavijal na avtobusno postajo, katera je bila polna peska pa nisem vido. Jaz se tak ne spomnim, naenkrat me je samo sfalilo :blink: _Roba_ je bil polek, pa sem se mu po hrbtu pripelal do skutera :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

taprve dve nista tok grozne <_< tazadna pa je dokaj grozna, ampak kdo od nas pa skače s skuterji na 100 metrov visoko mrežo <_< pač kaskaderji so zato da s svojim nevarnim početjem mastno služijo, se pa zgodijo tut take reči :cry: :o :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hotel se je prjet za mrezo, ki je bila razpeta pred njim. zgleda da mu ni zlaufalo. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoto je pač skočit na križec in se potem skupaj s motorjem lepo pelajt-drset dol po mreži

Ampak ni vredu zračunal in ga je odbilo malo nazaj tako da je zgubo stik s mrežo in prosto padel, nato pa še sfalil na konec mreže, ker je bla preozka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

takšne in drugačne :)

no pa še slikce od mojga današnjega crasha! :( šla runnerca gobat, BUT I'LL BE BACK :devil:

no ja blo je pa tko:

do 20.43h je blo use super, pol mej pa en klinac z hondo civic izsilu. on je hotu tm pr osvaldu not jt, pa pru je se cakov, pa sm useen zbremzov,pol je pa se mal cakov, sm pa mislu evo vidu me je, jest sm pa pol po gasu nazaj, kurc mij pa samo pot zapru ksm ''mal bl hitr'' prpelu pa sva se pocla, pol mi pa prjav, da me ni vidu, da mej sele opazu, ksm se prbu u nega :) :)

piu ni nc, sm pa dobu kuponck, pa poročilo o nesreči sva nardila :)

dejstvo pa je da pou plastik fantastik manka :( ampak, bo zavarovalnca to use poslihtala :) pa se na tisto stran sm se, kje blo ze prej razbit :)

men pa glavn da ni cist nc, tut celada je cist cela :OK: (LOVE TO AGV :wub: ), se tut tal z glavo nism prtaknu, vse celo, samo mal modric mam, toj pa tut use :)

Imel si prevelike slike, zato sem ti jih zmanjšal in objavil naprej spodaj. Brrrm

Popravljeno . Popravil Brrrm
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hondo civic izsilu.

tut celada je cist cela :OK: (LOVE TO AGV :wub: )

s civici mam js tak najslabse izkusnje... :)

...celado pa, ce si kamorkol butnu z njo, le menjaj!! ze ce ti pade iz sedeza na tla, bi jo po pravem mogu menjat, kaksna je notranja struktura, lahko ugotovijo le v tovarni, glavo imas pa le eno! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam da je s tabo vse v redu :notworthy: za mutor bo pa ze zavarovalnica poskrbela ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!