Skoči na vsebino

Hude Nesreče


Sadida

Priporočene objave

Sam da je s tabo vse v redu :notworthy: za mutor bo pa ze zavarovalnica poskrbela ;)

ampak vseen nebo nikol ak kot je bil <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čera je res bil en tak k.... dan sn tut jaz SKORAJ 2-krat tresno!!(TOK TOK) .) .)

drgač pa kolk sn vido slike maš srečo!! .)

kaj pa je blo avti? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tu je ena najbolj huda slika ki sem jo našel na netu, ZATO ŽE VNAPREJ OPOZARJAM DA NI ZA VSE......

Zbrisal sem ti sliko. Objavi URL, pa naj si jo tisti, ki jih zanima tam ogledajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah pobje če vs take slike veselijo vam rajši zrihtam ekskurzijo v mrtvašnco v jeseniški bolnici <_< <_< drugač pa dokler je razbita samo plastika je še OK <_< .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

jah jst sm se učeri nabov u en avto.

Midva s frendom greva h donaccotu po dele za njegov motor.

in se peljeva mim glavne avtobusne u LJ.V taprvem križišču je bla rdeča luč in valda greš mim kolone in se postaviš tm k je plc seveda(uglavnem urinla sva se med kolono)Jst lepo spelem,še dvba avta sta bla pred mano pa gih nism mogu napovno spelat.Gledam naprej čez avto kako ga bom prehitu un pa lih zabremza. :cry: In sm ene 40km/h (ne vem lih točn lohka je blo kej več :? ) prletu not u avto. :cry: .Kašn feeling sm meu use je šlo počas:Najprej sm zagledu kluko od avta pa sm nekak obvozu jo za 10cm sm jo falu (še dobr).Nato sm začeu bremzat 2m pred avtom samo na zadno polno. Zagledu sm neki črnga pol je pa sam počl.Z gumo sm zadeu u odbijač in me je postavl na prvo in jst pa moj frend sva z glavo zadela v zadno šipo od avtomobila,ki se je seveda zdrobila. :shock: Jst sm s kolenom zadeu u motor pol pa še u avto. :x un pa se je neki branu z rokami :cry: .Avtu (citroen xara picasso,ne vem kako se napiše :) ) sva pa polomila ceu zadn deu.Odbijač šipa zadnja in prtlažnik.No frend in jst sva prletela na zadno polico v avtu.Na srečo motor ni padu po kleh.Jst sm hitr uzeu motor in ga parkeru zravn nesreče da ni oviral prometa(sploh ne vem kako sm ga premaknu zdej pa še na celo nogo ne morm stopt)

No vozniku sm se opraviču seveda nato pa sm padu na tla pa frend tut.Nisva mogla dihat...NO in eden od firbcov je poklicu rešilca z mojo prošnjo.Uglavnem so bili sami bosančki (vozniki avtobusov seveda) No rešilc je pršu po 7min. In naju odpelal u kliničnega kjer sem čakal 2,4 ure kar je malo pa še zamenjal so me umes.Ampak je biu filing na vozičku carski (še po zadni gre :oops: ) ne ne nism več na voičku če to mislte.Ko sva čakala da naju pokličejo notr so prišli policaji :? in policajka,ki mi je dala za pihat 8) še dobr 0,00 hehe.In polcaj mi zabije ja bomo napisal da je bal prehitra vožnja (ki ni bila :x ) pa premejhna varnostna razdalija.OK no to bi še šlo pa policajka je rekla da je biu pogled usmerjen na punce(to ni res) .Frend ma šivano roko...No jst ma mal teži hodm motor je ucpredi čist razbit ampak to ni tolk važn važn je da sva midva cela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

podnapisi (utrujajoče branje) :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in zakaj je bremzal?? lov za kuponcki in namerno ogrozanje cloveskih zivljenj??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in zakaj je bremzal?? lov za kuponcki in namerno ogrozanje cloveskih zivljenj??

pojma nimam lohka da je hotu zavit na avtobusno :unsure:

ja policaj je reku da sm jst kriv :angry: me ni bilo na kraju nesreče zato nism mogu kej rečt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ce si zadaj si tk avtomatsko kriv. glede hitrosti se pritozi, glede varnostne razdalje pa priznaj, si bos zmanjsal stroske. pa upam da mas AO+ - to ti izmed vseh zavarovanj nanese najvec denarja, in s tem denarjem lahko popravis motor, oz. celo kupis kaj vecjega! .)

edited: sej si imel registriranga, ne?? :huh:

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ce si zadaj si tk avtomatsko kriv. glede hitrosti se pritozi, glede varnostne razdalje pa priznaj, si bos zmanjsal stroske. pa upam da mas AO+ - to ti izmed vseh zavarovanj nanese najvec denarja, in s tem denarjem lahko popravis motor, oz. celo kupis kaj vecjega! .)

edited: sej si imel registriranga, ne?? :huh:

mam kasko AO+ registreranega in čelado izpit pa itq mam

Popravljeno . Popravil GP ditech
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vrat, kriz pa hrbtenica te bolijo - zahtevaj ovratnico! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne samo koleno nč sam ko sm se zaletu sm težko dihu sej zdej je use uredu.

z glavo ni nč narobe sreča moji čeladi 1mesec je stara nolan n 61

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še neki me zanima po obrazu sm biu ful opraskan od stekla.Steklo je prišel od ocpodi...

a ne delajo zdej takih šip da ni škode al neki že da se ne razbijejo tko hitr.Ker šipa je šla cela na koščke :hmm:

pa a mislte da bi kej dobila od zavarovalnice zaradi čelade.Ko se enkrat zaletiš čeladi ni več uporabna sm slišu.A je to res?

Popravljeno . Popravil GP ditech
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prednja sipa je varnostna, za ostale ne vem. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vrat, kriz pa hrbtenica te bolijo - zahtevaj ovratnico! :)

Reci da te je vrat danes zacel bolet....Vec bos jamral bolse bo za tebe :) Ti povem z lastnih izkusenj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Reci da te je vrat danes zacel bolet....Vec bos jamral bolse bo za tebe :) Ti povem z lastnih izkusenj...

pa čeprov sm jst kriv?Sam me res malo že boli :D

pa se splača še motor kej pohabt kšne žmiguce dol vzet pa hladilnik sm meu že prej mau udrtega a ga še?

Popravljeno . Popravil GP ditech
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!