Skoči na vsebino

Hude Nesreče


Sadida

Priporočene objave

jst morm pa potrkat tok ok da se nism imel hudega karambola smao majnse bedne padce in to se nobenega na cesti ampak vedno v ksnem parkcu,mostu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hihi, pol pa takoj po dezju na cesto...

me je zadnjic v kranju ujel dez in moram rect da sem parkrat skor padel in da se v dezju ne bom vec fural.. ce ne bo nujno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam tut zaenkrat samo ledvični pas pa čelado. Ledvičnega pa sem kupo predvsem zato, ker prejšnji tedn nisem mogo ne hodit, kaj šele laufat. Pizda pa so vsi prišli pred mano na malco :-)

Aja rokavice pa zaenkrat kr ene leder, da ne zebe :)

Glede nesreč... Ravno včeraj sem se stegno. No ne jaz. MOJ SKUTER jaz sem poleg stal :) :) Stvar je bla, da sem bil pri punci pa sem sedo tak v stran obrjen, pa sem se nekaj špilal, pa skutera dal dol z nogic pa sem še mel obe nogi na tleh.. Pol pa ne vem kaj mi je blo.. sem se kr vstal. Skuter pa vvv---iiii---jj---uuu---mmm na tla. Jaz pa gledal poleg kak je padal. Grrr pizda sem nerodn :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no k smo ze lihk pr nesrečah..........

jst bi prepovedal reklame ob bolj prevoznih cestah, kot so Labod, Lisca, Palmers itd.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi prepovedal reklame ob bolj prevoznih cestah, kot so Labod, Lisca, Palmers itd.........

Ja ker pol oke nesejo na plakat :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi prepovedal reklame ob bolj prevoznih cestah, kot so Labod, Lisca, Palmers itd.........

Ja ker pol oke nesejo na plakat :) :)

sm ze parkrat cez robnik zapelu.........enkrat skor pogrnu k zmaj........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no k smo ze lihk pr nesrečah..........

jst bi prepovedal reklame ob bolj prevoznih cestah, kot so Labod, Lisca, Palmers itd.........

To pa se čist strinjam... Pizda prav nevarne so... Zadnič skoraj pred avtobus zapelo, ko sem ono vido ko bab kleči, pa ji obleka kr malo čez rit gre... :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa se čist strinjam... Pizda prav nevarne so... Zadnič skoraj pred avtobus zapelo, ko sem ono vido ko bab kleči, pa ji obleka kr malo čez rit gre... :naughty: :naughty:

Sej..pol pa kaki dedek stari ko pac tega nena vidi vsaki dan vec pa pogleda gor pa ze kabum

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Debate o zenskah sem preselil v testosteronski koticek.

Se manjsi nasvet - ce zenske klices p*cke in to dojamejo... my friend, you will never score. Vsaj ne pri vasih letih :P Ne pozabite, tudi zenske znajo surfat po internetu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, puste vi punce, bom rajš jest neki povedu. Včeraj, 8.10 2003 (ob polni luni!!!) sem imel hujšo prometno nesrečo. Vsaj zame je bila. Zaletel sem se v nasproti vozeči avto medtem ko sem prehitevu. Kljub umikanju me je zdel s prednjim levim delom avtomobila. Mene je odbilo s skuterjem po tleh, sam sem še nekaj časa letel pozraku potem pa pristal. Na srečo sem bil v polni opremi in sploh nism tolk poškodovan. Boli me leva noga, ker je prišla med skuterja in avto, rama k sem prletu na tlapa še kje, samo čist malo. O skuterju pa rajš ne bi govoru. Skuter je totalka. Razsute so skoraj vse plastike, vilice so zabite čisto nazaj in postrani. Prednjega levega konca milo rečeno NI. Natančnega pregleda še nisem uspel opraviti, ker smo šli včeraj na kliničenga slikat nogo. Če nebi imel opreme bi mel ziher razbito glavo, roke olupljene čist, jakna me je malo zavarovala, sam ker nima ščitnikov ne veliko. Tista ideja o škornjih se mi zdej več ne zdi slaba. Ker najbolj je nastrdal levi gleženj ker ga je zavilo v tri pizde materne. Tudi navadne hleče so kurac, sej mi jih je rastrgal in mem zdej olupljeno kožo. Vsi mi pravijo: Jebeš motor, sam da teb ni nč. Jest sem pa včeraj zarad skuterja jokal, čeprav me je bolelo kot hudič.

Tko, to sem napisu, da bi videl da se kej tacga da zgodit tut pri nas, ne samo v nemčiji in angliji pa še kje. Vsi k mislte, da se vam kej tacga ne more zgodit, pomislite še enkrat. Jest sem mislu isto pa sm najebu. Nočm da še vi. Pred vsako poterzo 2x premislte če se jo splača nardit. Lahko se vam zameri...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:xx: :xx: :xx: :xx: :xx:

grozno grozno, jest k slišm za kšne take nesreče se takoj zamislm! Res kruto!

Ej manijak a bojo ksne fotke od razbitine skutrja? pomoje kbi folk vidu razbit skutr bi takoj razmislu v drugi smeri! :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pol s tabo ni nč hujžga? Pizda hitr se lok kj nardi :xx: Zdj velikrat sploh nismo motoristi krivi, nekateri nas sploh ne vidijo, al pa nas nočjo vidt, kao skutčk kr neki! Tko da je res treba merkat nase in na druge.

Manjak ti se pa hit pozdrav!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A vam ni bilo fotk skuterjev že dost, raj pejte gledat kaj se lahko zgodi z vami na rotten.com kokr da žicate za slike.

@manjak ti bom še jst enkrat povedu. Važno da si ti cel, saj boš le tako lahko spet imel drugi (ali isti) skuter ali motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja bom probu kakšne slike dobit, ker ne moreš vejret kaj iz skuterja lahko nastane. Če pa koga zanima lahko pa tudi v živo pride pogledat. Bo imel vodeno razstavo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšno čudo si pa prehtevu? Kolk je blo hitrosti?

Ej folk na rotten.com pa ne hodt, ker vam bo to uzel volj do vožnje, če pa ne to se bosete pa vozil ne več k 35km/h

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem mel okol 50 noter, nasproti vozeže vozilo je pa melo okol 60, čeprov je un reku da je mel okol 40 mu ne verjamem ker je ful dolge špure naredu. Sepravi isto k da bi 100 prletu v zid.

Prehitevu sm pa en avto pred sabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

manjak cim bolso ukrevanje ti zelim pa da se ti nebo vec kaj podobenga kdaj zgodilo.....Hvala bogu da se bol nisi najebal....Za motor pa ti bom tak reko ...bilo kdaj bos pado al pa kaj hujsega naredo vedno ti bo hudo ceprav bos sam lahko celi polomljen...vsaj pri meni je tak

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Un avto je bil yugo vreden ene 10.000. Če bi brcnu v njega bi vse dol padl. mel je pa počeno gumo, zjebano feltno, blatnik je dol padu pa luč razsuta pa pleh vdrt na levi.

Kupončka mu še nism dal, gre pa zadeva na sodišče. sepravi sm dobr najebu :cry:

Pa hvala vsem za dobre želje:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi mi pravijo: Jebeš motor, sam da teb ni nč. Jest sem pa včeraj zarad skuterja jokal, čeprav me je bolelo kot hudič.

v takem primeru res jebeš motor, vsaj jst bi.

A ti si pol cel? Si v gipsu?

Vem kako je stem prehitevanjem avtov in zato sem pri tem zelo previden, še posebno če so avti nasprot!!

Kupončka mu še nism dal, gre pa zadeva na sodišče. sepravi sm dobr najebu

pomoje ja, ker si ti kriv, ce si prehitevu. a je bla po možnosti še polna črta? :unsure:

Popravljeno . Popravil psyho
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem mel v soboto sreco da sem tal skozi leto ker ce ne bi tudi lahko bil pokojni

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest na veliko začudenje sploh nisem poškodovan. Če bi videl skuter bi rekl da sm najmanj umrl. Mal sem popraskan pa vse me boli sam ni hudga.

Ja, zato vam pa jest še enkrat povem da 2x poglejte ko koga prehitevate al pa kej tacga. Pol je pa cela štala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!