Skoči na vsebino

Hude Nesreče


Sadida

Priporočene objave

:lol1: Stari, take teme so za v Kr` neki: Vse o žlauhih, čip tuningu itd. Tipkovnicah recimo :D

:lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi tistega, ki ti je motor "potegnu" za sabo na kraju na gobec, čike pa mu zarinu________ (vsatvi svojo najljubšo točko telesa).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh jst sm en k nima velike sreče...Fuknu sm sam dvakat pa takat fajn :angry: Prvič gips pa porajsan po celem telesu pa razbit gobec...2x pa šivan kolen(1mesc pa pol meu povit) porajasane obe roke ,noge, po trebuhu itd itd....Moj frend pa usak tedn fukne pa je malce popraskan :zzz:

Popravljeno . Popravil atomaz12
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo skorajda bi danes bil udeleženec na eni tako fotki. Po čedni turi z motorjem se mi tik pred domom skorajda zgodi nesreča. Ob umirjeni vožnji skozi križišče mi sekata pot dva mulota na skuterju ki sta prevozila rdečo na štiripasovnici. Zadnji trnutek idiota ujel s kotičkom očesa in stisnil bremzo da mi je zdrsavalo zadnje kolo. Šlo je za centimetre. Me zagrabilo da bi šel za njima ampak seveda onadva gasa skozi križišče in v peš cono. Nič nimam proti skuterjem in mlajšim voznikom ampak dejte se, ali pa dejte rečt svojim kolegom da vsaj do enga minimuma mal opazujete dogajanje na cesti in ne računad da sej danes pa bo šlo skozi ali pa se bo že folk ustavu. Če bi mel na števcu 60 ali več bi počilo, mel polno opremo tako da bi jo verjetno dokaj srečno odnesel onadva pa bi verjetno praskali z pločnika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo skorajda bi danes bil udeleženec na eni tako fotki. Po čedni turi z motorjem se mi tik pred domom skorajda zgodi nesreča. Ob umirjeni vožnji skozi križišče mi sekata pot dva mulota na skuterju ki sta prevozila rdečo na štiripasovnici. Zadnji trnutek idiota ujel s kotičkom očesa in stisnil bremzo da mi je zdrsavalo zadnje kolo. Šlo je za centimetre. Me zagrabilo da bi šel za njima ampak seveda onadva gasa skozi križišče in v peš cono. Nič nimam proti skuterjem in mlajšim voznikom ampak dejte se, ali pa dejte rečt svojim kolegom da vsaj do enga minimuma mal opazujete dogajanje na cesti in ne računad da sej danes pa bo šlo skozi ali pa se bo že folk ustavu. Če bi mel na števcu 60 ali več bi počilo, mel polno opremo tako da bi jo verjetno dokaj srečno odnesel onadva pa bi verjetno praskali z pločnika.

Točno zaradi takih idjotov smo skuteristi in motoristi na slabem glasu :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: Stari, take teme so za v Kr` neki: Vse o žlauhih, čip tuningu itd. Tipkovnicah recimo  :D

OK, naslednjič pišem tja :lol1: :lol1: :lol1:

samo upam da mi nikoli ne bo treba :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@KeC -> Mi je zlo žal, da se ti je to zgodilo, hkrati pa sm vesel za da si bil ti, ki si jih še porajtu. Keri drugi jih nebi in bi počl, pol bi pa spet bral o nesrečah, poškodbah... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo skorajda bi danes bil udeleženec na eni tako fotki. Po čedni turi z motorjem se mi tik pred domom skorajda zgodi nesreča. Ob umirjeni vožnji skozi križišče mi sekata pot dva mulota na skuterju ki sta prevozila rdečo na štiripasovnici. Zadnji trnutek idiota ujel s kotičkom očesa in stisnil bremzo da mi je zdrsavalo zadnje kolo. Šlo je za centimetre. Me zagrabilo da bi šel za njima ampak seveda onadva gasa skozi križišče in v peš cono. Nič nimam proti skuterjem in mlajšim voznikom ampak dejte se, ali pa dejte rečt svojim kolegom da vsaj do enga minimuma mal opazujete dogajanje na cesti in ne računad da sej danes pa bo šlo skozi ali pa se bo že folk ustavu. Če bi mel na števcu 60 ali več bi počilo, mel polno opremo tako da bi jo verjetno dokaj srečno odnesel onadva pa bi verjetno praskali z pločnika.

Dobro, da se ti ni nič zgodilo :notworthy: Predivedam, da kamikazi nista imeli ne čelad niti registriranega skuterja. In s takimi mi že dolgo nismo prijatli :angry: Upam, da se bosta enkrat pošteno razmazala in to tako, da bojo meli v Kliničnem z njima čim manj dela :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi zadnic mel nesreco... Eden na SF2 je peljal cez mesto za mano, jaz dam zmigavc za levo, se razvrstim... Zacnem zavijat in ravno v fazi zavoja v levi bok prileti tisti s SF2jem.

Prehitel me je po levi... Na sreco sem se obdrzal in nisem padel, un je pa šel naprej.. JAz se pa niti zbutal nisem da bi sel za njim.. Tudi policije nisem klical..

Skode na skuterju pa ni, razen malo njegove barve ki je sla dol z malo cistila..

Ze ene parkrat bi nastradal, pa tak nebi bil jaz nic kriv. Pa se tak podcenjujejo skuteriste, da tak vedno mi najebemo... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je men zaprl pot en pijanc. Tko se jst pelem na polno, izpred gostilne pa en spele, pol se pa vstavi. Jst mal pobremzam, sam ker se je vstavu, sm si pač reku da me je porajtu in me bo počaku. Ja ku*ac, un spele do konca in zapre celo cesto, tko da se tut umikat ni blo možno nikamor. K sreč mi bremze še kr dobr delajo, tko da sm se vstavu, samo je šlo za malo... Un pa tm še kr neki mečkov, tko da se je že kolona začela delat v obe smeri, pol se je pa končn spelu. In k sm ga notr pogledu, sm vidu da je nažgan ko mina. Mamo mu jebem pijandursko :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dol iz skutera vun iz avta potegnit pa ga streznit :ph34r:

Eh, ke sm jst mu takrat čas še o tem razmišljat. Samo ideja pa sploh ni slaba... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko se jst pelem na polno, izpred gostilne pa en spele,

Na polno, kaj to pomeni? Je bilo v neselju? Kakšna je omejitev ? Kakšna je bila tvoja hitrost ? A nisi sam malo prispeval k nevarni situaciji ?

Ne branim nikogar, ki izsiljuje predneost, še manj pa pijančke. Zgolj za razmislek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v pondelk butnil ene 40 v pred mano stojeci avto. prej bremzal dobre pol metra (vozil sem slab meter in pol od pred mano vozecega avta). Meni nic, razen par prask na nogi, ko sem lovil skuter z njimi (naredil sem takega stoppyja, da ni res :D) padel pa nisem. Na skuterju nič škode, na avtu tut ne, se je pa vse dobro upognilo. Še sreča da je bil avto en fiat punto ko ima une plastične odbijače. voznica pa je ibla tudi ena deklina, tko da ni bilo problemov :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dečki varnostna razdalja je zelo pomembna! sploh pri skuterjih ki imajo dokaj dolgo zavorno pot, tak da pri tem si vedno malo rezerve dobro vzet, oni z avtom lahko hitreje varno ustavi kot nekdo z kuterjem pri enaki hitrosti .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj bi lahko ustavil, ce nebi gledal v vzvratno ogledalo in v števc. Reflekse pa morm rect da mam br00talne :D

ampak sj, vazn da ni nc.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='21 Jul 2004 @ 07:46'] v pondelk butnil ene 40 v pred mano stojeci avto. prej bremzal dobre pol metra (vozil sem slab meter in pol od pred mano vozecega avta). Meni nic, razen par prask na nogi, ko sem lovil skuter z njimi (naredil sem takega stoppyja, da ni res :D) padel pa nisem. Na skuterju nič škode, na avtu tut ne, se je pa vse dobro upognilo. Še sreča da je bil avto en fiat punto ko ima une plastične odbijače. voznica pa je ibla tudi ena deklina, tko da ni bilo problemov :OK:

Iskreno upam da si ne boš nikoli omislil kaj težjega od skuterja :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iskreno upam da si ne boš nikoli omislil kaj težjega od skuterja :BUA:

tebi se to nebi moglo narediti, ane , mr. perfect ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je men zaprl pot en pijanc. Tko se jst pelem na polno, izpred gostilne pa en spele, pol se pa vstavi. Jst mal pobremzam, sam ker se je vstavu, sm si pač reku da me je porajtu in me bo počaku. Ja ku*ac, un spele do konca in zapre celo cesto, tko da se tut umikat ni blo možno nikamor. K sreč mi bremze še kr dobr delajo, tko da sm se vstavu, samo je šlo za malo... Un pa tm še kr neki mečkov, tko da se je že kolona začela delat v obe smeri, pol se je pa končn spelu. In k sm ga notr pogledu, sm vidu da je nažgan ko mina. Mamo mu jebem pijandursko :angry:

Heh, da bi jas bil tam, se mu roka pravice ne izogne ;) Policjo bi nemudoma poklical pa ga zasledoval pa še tablico bi si zapomno, prokleti PEDER :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dečki varnostna razdalja je zelo pomembna! sploh pri skuterjih ki imajo dokaj dolgo zavorno pot, tak da pri tem si vedno malo rezerve dobro vzet, oni z avtom lahko hitreje varno ustavi kot nekdo z kuterjem pri enaki hitrosti .)

Mah, Dragster ma med boljšimi zaorno pot.

No, na varnostno razdaljo tud pazim ja.

[rain]: Če je bla dobra deklina se bi naredu da rabiš umetno dihanje pa tam ležal . :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='21 Jul 2004 @ 10:10'] saj bi lahko ustavil, ce nebi gledal v vzvratno ogledalo in v števc. Reflekse pa morm rect da mam br00talne :D

ampak sj, vazn da ni nc.

Najbolj važno je, da se iz tega nekaj naučiš, ne pa da rečeš, važn da ni nč. Saj ni bilo nč, bilo je!!!!!

Moj znanec se je pred dvemi leti razsul z CBR ko, tako da je pristal na neki strehi in tudi ni bilo nč, danes je pa mrtev.

Vsaka nevarna situacija, ali nesreča, po lastni ali po "tuji" krivdi, je razlog za razmislek o tem zakaj se je zgodilo in koliko sem pri tem SAM kriv, da je do tega prišlo, tudi če, kot motoristi radi rečemo "mi je nekdo zaprl pot" in NISEM BIL NIČ KRIV :? :? :? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj sedaj itak drzim ene 5x vecjo razdaljo, tko da ni frke. Tega rese nebi rad se enkrat dozvel :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='21 Jul 2004 @ 11:25'] tebi se to nebi moglo narediti, ane , mr. perfect ?

Pazim na varnostno razdaljo in ko sem za nekom ne gledam na števec, tako da je verjetnost da se mi kaj takšnega zgodi zeeelo majhna seveda pa ni nemogoče. Sicer pa to ni poanta. Glavno je da je s tabo vse v redu če pa si še kako izkušnjo potegnil iz tega pa toliko bolje. G.L.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!