Skoči na vsebino

Hude Nesreče


Sadida

Priporočene objave

Iskreno upam da si ne boš nikoli omislil kaj težjega od skuterja :BUA:

Če bom, boš ti zvedel prvi :P Pa hvala za dobre želje, upam da se ti nikoli ne bo nič zgodilo na cesti ali drugače... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na polno, kaj to pomeni? Je bilo v neselju? Kakšna je omejitev ? Kakšna je bila tvoja hitrost ? A nisi sam malo prispeval k nevarni situaciji ?

Ne branim nikogar, ki izsiljuje predneost, še manj pa pijančke. Zgolj za razmislek.

Bilo je pri vstopu v naselje, če lahko temu tko rečm. Se pravi, jst sm mel notr ene 80, mogoče več. Ne bom trdil, da moja hitrost ni vplivala na nevarnost situacije, vendar pa razen onega gumpca tam ni bilo nobene nevarnosti, pa lahko rečeš kar hočeš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='21 Jul 2004 @ 07:46'] v pondelk butnil ene 40 v pred mano stojeci avto. prej bremzal dobre pol metra (vozil sem slab meter in pol od pred mano vozecega avta). Meni nic, razen par prask na nogi, ko sem lovil skuter z njimi (naredil sem takega stoppyja, da ni res :D) padel pa nisem. Na skuterju nič škode, na avtu tut ne, se je pa vse dobro upognilo. Še sreča da je bil avto en fiat punto ko ima une plastične odbijače. voznica pa je ibla tudi ena deklina, tko da ni bilo problemov :OK:

No, vesel sm, da s tabo ni nič hujšega, prav tako pa ne z motorjem ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......jst sm mel notr ene 80, mogoče več. Ne bom trdil, da moja hitrost ni vplivala na nevarnost situacije......

Ne bom rekel nič. Si vse sam povedal :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm mev pa dons ponoč eno slabo izkušnjo! greva s kolegam vsak s svojmu skuterjam dam pa se furava tm okol 75-80, pa vidm dva k jih poznam, pa se začnem ustavlat(sicer res bl na hitr ane)... enkrat me je sam potegnil nazaj iz skuterja k je tip na puno prletu vame (varnostna razdalja je bla bl u kurcu, pa še tip je kr bremzat pozabu, sam pohupov mi je)... rezultat crasha: moja runnerca popraskana po desnmu boku, tablca zmečkana, avspuh čist zakrivljen, pa jst mal po hrbtu popraskan...

od kolega aprilia sr: spred cela maska razbita, luči ni več, žmigovca tud enga ni več, pa še eno cev je razbil pr hladilniku, tko da mu je hladilna tekočina vn tekla, on je pa mal bl popraskan k jst(še mal po rokah pa po nogah)

res je bla tole včer bedna izkušnja, tko da zdj bom zmer gledu v špegu k se bom ustavlat začel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pa še jst opišem izkušnjo, ki se mi je pripetila danes. S svojim skutrjem sem šu navzdoll iz klanca, ene 30 sem meu not, bil je ovinek v desno, bil je pesek, ki ga nisem opazil, in zgodil se je kar se je. Zarad peska mi je spodnesl zadek, padu sem na levi bok, js sm se mal kotaliu po cesti, skuter pa je zdrsel iz ceste v travo.

Krvava mam oba kolena, eden več, drugi manj, popraskane dlani in načet komouc. SKutr je na levi strani povsod popraskan + razbit žmigavc. Zgleda, da se bom še preostale počitnice zaposlen z kitanjem in barvanjem plastik .)

:wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bom rekel nič. Si vse sam povedal :xx:

Nikjer ne piše, da je blo naselje :hmm: Torej ni nič narobe, če je prleto 80km/h...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še jst opišem izkušnjo, ki se mi je pripetila danes. S svojim skutrjem sem šu navzdoll iz klanca, ene 30 sem meu not, bil je ovinek v desno, bil je pesek, ki ga nisem opazil, in zgodil se je kar se je. Zarad peska mi je spodnesl zadek, padu sem na levi bok, js sm se mal kotaliu po cesti, skuter pa je zdrsel iz ceste v travo.

Krvava mam oba kolena, eden več, drugi manj, popraskane dlani in načet komouc. SKutr je na levi strani povsod popraskan + razbit žmigavc. Zgleda, da se bom še preostale počitnice zaposlen z kitanjem in barvanjem plastik .)

:wacko:

Jah, se zgodi ne. Upam da boš motor porihtu, da bo spet tak ko je bil prej al pa še bolši ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:)

Razmišljam, da bi zdej celega na črno štrihnu...pa ne uno svetlečo črno..ampak mat al kako se reče :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se moj crash :wacko: (izpred 2h tednov)

Najprej na puno prslajdam en ovink :kva2: :D , na ravnini pa gledam ce mam u zepu se mobitel :wacko: (belanco sm drzov z eno roko) in glih u tistmu prbijem u eno lukno k je bla v cest :angry: ... pol me je pa sam zmetal :wacko: :cry:

Not sm pa mu 50 km/h ... sm su nasledn dan zmert :)

Mam pa zbito desno plastiko, zmigovc pa tist k je pr vetrnici zato k sm mu narejen dodatn srkalec zraka ki je mal vn gledov in ko sm padu je zapelo v tist pa use dol potrgal :wacko: ... ostalo mam pa mal popraskano

Biv sm pa popraskan pa pov tedna sm šepov ...

LOL ... pa se neki smesnga kle ... vidta mene dva tipa ko sm ga prslajdov pa ko sm se pol razbu ... po pa en izjav: " a si su mal prehitr u ovink!?" ... am :wacko: :xx: :huh: :blink: pa res sm se na ravnini razbu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe beno ta je huda ja! U nepregledne ovinke picis 80+ (takrat od trzica do omwja) pol pa na ravnini pr 50 usekas :> Svaka cast!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:)

Razmišljam, da bi zdej celega na črno štrihnu...pa ne uno svetlečo črno..ampak mat al kako se reče :wub:

matt črno ja, to je prava badboy farba, to je dosti tistih hot rodosov pofarbanih pa je res dobra, pa še noben nima B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:)

Razmišljam, da bi zdej celega na črno štrihnu...pa ne uno svetlečo črno..ampak mat al kako se reče :wub:

Ne tega delat, ker se full bl pozna prah pa nasploh vsa svinjarija. Jst mam skuter z navadno črno barvo prebarvan. Zdej ne vem če mislim isto... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne matt ni navadna, ampak je tista ko ne odseva tak svetlobe, se ne svet, koda bi črno gumo gledal skoraj :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na mat se svinjarija bol bogo vidi :)

Črna mat trga :D samo da ne boš mel preveč dolgočasnega skuterja pol, če bo celi v črno oblečen... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, daj si mat črno skuter, pol pa krom felne+auspuh+vario dekl pa bo lepi ko iz škatlice :D takega ziher še noben nima :)

:topic: smo btw :D

Popravljeno . Popravil Ciko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne matt ni navadna, ampak je tista ko ne odseva tak svetlobe, se ne svet, koda bi črno gumo gledal skoraj :P :P :P

Aaa, to je pa drugo. Znalo bi bit zanimivo ja. Prebarvi ga tko, drugega ti ne preostane, zdej ko si že napisu kle gor :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He

124_2476.JPG

124_2479.JPG

124_2480.JPG

___________________________________

124_2493.JPG

124_2494.JPG

124_2495.JPG

No tkole, jutr al pa pojutršnem dam barvat use na metalik črno... kokr sm se pozanimu so vsi rekl da je mat črna grda :unsure:

Se opravičujem za velike slike!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mat črna pač ni grda, to je odvisno od okusa, to je parva ''bad boy'' barva, evo še en primer matt črne barve

pxe%20titan%20matt%20black%2008%20copy.jpg B) :afro2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!