Skoči na vsebino

Hude Nesreče


Sadida

Priporočene objave

Kakšno pa ma?

kontaktiraj ga nej ti pošle kšno fotko !

on ma cel motor pofarban na metalik črno.

Popravljeno . Popravil GP ditech
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kontaktiraj ga nej ti pošle kšno fotko !

on ma cel motor pofarban na metalik črno.

Sj ga poznam drgač, se mormo mal dobit da vidm mal :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K-L-I-K :huh: :o :blink: :blink:

tole si poglejte

tist k ga je zbil je bil civilni policaj v Renault Laguni.

Pravjo ps da si je zaslužu! kao merkajo bulevar pred teroristi, pol pa take pizdarije počenajo!! :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K-L-I-K :huh: :o :blink: :blink:

tole si poglejte

tist k ga je zbil je bil civilni policaj v Renault Laguni.

Pravjo ps da si je zaslužu! kao merkajo bulevar pred teroristi, pol pa take pizdarije počenajo!! :angry: :angry:

Sem ze vido to...tukaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Runnerco 180 bi mogo met pa se mu nebi nič zgodilo :) Vsi tele čefurji se še zmeraj uspešno izognejo policiji ;) Zadnjič sta jih dva škifa v Rakovi jelši celo dobla po gobcu, ker sta enemu takemu sledila B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Človeka kr mine... ko take gleda...

PS: Kaj pa se je temu speedyju zgodlo, da ma kolo naprej zlomljeno?? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Človeka kr mine... ko take gleda...

PS: Kaj pa se je temu speedyju zgodlo, da ma kolo naprej zlomljeno?? :blink:

En pretežek se je gor usedu :huh: :P .) :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sn tut mel par dni nazaj eno malo nesrečo ki si na srečo končala samo z čisto majhno materialno škodo!! :OK: :OK:

no blo je pa tak mao predolgo sn se po zadni koli vozo in potem ko sn pristal na prednem kolesu je bil ovinek in jaz ga nisn mogo zvozit plus tega so še bli ob strani neki vlki kamni tak da aja pa trava je bla čez kamne tak da nič nisn vido in me je sam prevagal!! :wacko: :wacko:

evo to je pa posledica:

post-18-1092935113.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

waaaa kaj se je meni zgodlo .... s prjatli smo bli skup pr kolegu :afro1: pa smo pac malo skutere sraufali pa to kolegu smo dali mrezico spredi (btw aeroxa ma) pa pol sem mu se neonko namontiral podrit ... pa ce je blo za dva mezinca placa med neonko pa plastiko k ma zjeban amortizer kr tip ma 200 kil :P pa se mene je fural pa to ... pol pa sem se s drugim kolegom fural ... on je meu yamaha spy ... ... ... pa smo se doli po mariboru vozli pr teznu pa to ... pa krnaenkrat sma sla po levi k sma mislila zavit na levo pa krnaenkrat nek tip v tmnomodrem pežo 206 pa krnaenkrat on zapelo pred najudva ... samo poclo je ... vse se je tak hitro zgodilo ... no ok po sma se vstala on je bil ql malo popraskan roka zatecena koleno tut :P jaz sem tak na njega prletu pa vidis pol ovega voznika pežoja ... kr vn stopu pa se neki naslanjal na ograjo ... pa mu pol kolega da podatke ... tip pa pol kr odpelu ... kr pelow se je :P stoposto neki spiu pa to ... :eek: pol smo bli tam ... vsak 2 cika skadu pa sli dalje :whistle:

-A Se je komu to zgodlo da preden je meu kreš da se mu je zdelo da je to že sanjal pa da se je neki zgodlo pol .. .. .. .. ne wem no jaz sem praw slutil samo nisem mu upal povedat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prejsn tork:sm se lih pred 6to zu3 pelala u solo,pa tko cez domzale pelm(pa dz je padu),pa kr naenkrat en kombi pred mano zapele.pa js sam nahitr zabremzam pa mi zrd dezja spodnese,pa sm ene 10m po tleh z motorjm vred drsela,kombi pa spizdu naprei :( men na sreco ni blo nc(sam vrat me je bolu),motor je mev pa ful zvito balanco,zdrobleno klucavnco,ogledav sm pa ke skace pa opraskan je...

jao k bi avtomobilisti mav bl gledal na motorje ei...pomoje d se bom js zdej res zacela z dougo lucjo vozt,tko k jih kr dost dela... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yo .... a ste vidli 24ur? ko je en v prometni nesreci umru :cry: 16 letni ... najprej v biciklista pol pa v jugota ... bogi ... :eek: :BUA: sam skuteri so se vedno zakon :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm... mas se sreco motoristka.. nisi se poskodvala pa se prevec skode nis nardila.. jest sm sam 1x fuknu z mojo TZRko... pa sm ugutovu d ni vredn fuknt.. :D sm biu v kratkih hlacah sm meu celo desno nogo popraskano.. sm mogu na orgenco pa 1 mesc pocivat.. na motorju pa skorej totalka.. cela desna stran... 360 000 SIT!!!!!!!!!!!!!! fuknu sm pa zato k sm meu enga uzadi, pa sm mislu polozit pr 90, se je pa model ustrasu v drugo smer nagnu pa se pesek je biu na cest pa gladk asfalt je biu... motor se je pelu 50m po tleh.. jest pa za njem dokler nism prletu v robnik...

ne mors d vrjams... slaba..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!