Skoči na vsebino

Hude Nesreče


Sadida

Priporočene objave

Hvala fatje, ful ste vredu. Jest bom zdej razmislu o možnostih pa mal se bomo doma pogovoril kaj pa kako. V bistvu sem jest izjavo že dal za zapisnik in če bom jest govoru kr neki tretje glih ne bo fino. Sploh pa ne mislim lagat na sodišču. Sej bom slišu kaj bo oni reku in če bo pa on neki lagav pol se bomo pa drgač menil. Sej skuterja bom že zrihtu nekak sam nočm met problemov z nim pa z policijo. Nemu dam kuponček pa sem z njim opravu, pol bo treba verjetn plačat sodnika (če bojo pač dokazali da sm polno kriv) in pač še neko kazen k mi jo bo suja dal. Zdej me to najbl skrbi, kaj mi sploh lahko da, glede na to da sm mladoletn? Lahko nafuka moj fotr oz. mt k je lastnica vozila?

Un k sem ga prehitevu je odpeljal in jest nimam blage veze kdo je bil in sem ziher da tut kdo drug ne ve.

Pa še to, prej sm si šel natančno pogledat kaj je s skuterjem in pač tm k je šel v avto so plastike čist odtrgane in zviti nosilci, kolo zabito nazaj pol na drugi strani k je pa dol padu so pa kr brazde na plastiki pa čist je polomen. Men se je kr oko orosilo :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sorry za zamudo manjak!!sn mel ene težave z compom!!!

ja čimprejšne okrevanje!!!Pa upam da bo na sodišču vse ok!!!

glede skuta!!Men je čist isto!!!men je glavno da je motor celi pa magari sn jaz polaman!!!sam da je cel!!čeprav je v resnici bolš glih obratno!!! ;) ;) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sorry za zamudo manjak!!sn mel ene težave z compom!!!

ja čimprejšne okrevanje!!!Pa upam da bo na sodišču vse ok!!!

glede skuta!!Men je čist isto!!!men je glavno da je motor celi pa magari sn jaz polaman!!!sam da je cel!!čeprav je v resnici bolš glih obratno!!! ;) ;) ;)

jaz sem popolnoma enak :D :D pa nwem zakwa?!?! to ni dobr! :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Zdej me to najbl skrbi, kaj mi sploh lahko da, glede na to da sm mladoletn? Lahko nafuka moj fotr oz. mt k je lastnica vozila?

Ce si starejsi kot 16, potem si kazensko odgovoren ti. Vendar je res tudi to, da je kazensko pravo za mladoletnike malo drugacno kot za polnoletne.

Ker je bila samo materialna skoda, to ni bilo kaznivo dejanje, tako da naj te ne skrbi prehudo - v skrajni fazi bi lahko dobil preventivni odvzem vozniske + denarno kazen. Zelo verjetno bos dobil sodnika za prekrske in ne sodne obravnave.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Zdej me to najbl skrbi, kaj mi sploh lahko da, glede na to da sm mladoletn? Lahko nafuka moj fotr oz. mt k je lastnica vozila?

Ce si starejsi kot 16, potem si kazensko odgovoren ti. Vendar je res tudi to, da je kazensko pravo za mladoletnike malo drugacno kot za polnoletne.

Ker je bila samo materialna skoda, to ni bilo kaznivo dejanje, tako da naj te ne skrbi prehudo - v skrajni fazi bi lahko dobil preventivni odvzem vozniske + denarno kazen. Zelo verjetno bos dobil sodnika za prekrske in ne sodne obravnave.

Star sm 15. Se pravi ne more biti kaj preveč hudega. Jest bom pač poravnal tisto škodo oz. jo bo zavarovalnica. Če mi izpit vzame grem itaq drugo leto za 125 delat pa ga dobim nazaj. Pri sodniku za prekrške sm pa že na čakalni vrsti. Mi lahko to kaj narobe hodi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne zakaj pa? Tm te bo model mal vprašu zakaj ti jo blo tega treba pa mal kazni boš dobu. Drgač si pa materialno odgovoren že pr 14 letih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tm te bo model mal vprašu zakaj ti jo blo tega treba pa mal kazni boš dobu.

Ce bo dobre volje pa ce znas igrat se ti zna zgodit da nic ne dobis....lahko pa gres na sodisce pa ti podajo kaki vzgojni ukrep ce ti ze kaki ne tece.....ker ce ti kaki ze tece ti lahko tega drugega oprostijo....V glavnem ce gres na sodisce bos dobo neki vzgojni ukrep ki se ga da prezivet ker vem kak je to.... :devil: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

manjak ti tu al kaj???

Jaz sem se včeraj zabil v en tedn starega AUDIJA A4 črne barve.. spoliran celi... vredn 7mio :)

Pelo sem se pa iz šole pa sem bil malo zmantran, malo razp****n od Slo ure.. V glavnem grem jaz po sredini oz levi strani desnega pasu, ker je levi totalno lukjnast in se tam ne morm vozit. Pa neki avti vozijo pred mano 30 na uro.. pa so mi šli na žjuce pa sem 2 prehitel. In pol pridem za rit totemu audiju. Seveda spet vozim po sredini ceste. Nakar Audi kr naenkrat po bremzi pa zavija levo... Brez žmigavca.. Jaz sem mu nisem mogo umaknit na desno, ker sem vozil preveč blizu sredine (slaba cesta na strani) in nisem niti hiter bil (okol 40km/h) pa sem po bremzi puna stisno pa še jaz na levo zaovinkal, ker sem mislo, da bom tak zvozo.. Ampak sem bil prepozn. Zaleto sem se mu not nad zadno levo kolo pa še malo zadi... Kr fajn sem mu lukne not naredo. Pol pa sem še pado na desno stran, skuter pa na mene. Pol pa se tam on vstavi in kak je pa to.. pa da ni dal žmigavca, pa da ni gledal v levo ogledalo, ker je nekaj razmišljal al kaj.. itd. Seveda tega pol ni povedal policiji :angry: :angry: In sem seveda jaz kriv ker nisem mel varnostne razdalje.

Dal sem mu kuponček, policaji so naredli zapisnik, pa bom baje dobil sodnika za prekrške pa po možnosti točke one...

Meni ni sicer nič.. samo dlan mam malo popraskano, desno koleno (skuter pado na mene) in desni komolec (z njim lukno v avto naredo) me bolita..

Skuter pa funkcionira, samo je popraskan celi, prednja plastika malo čist počena, žmigavec zlaman pa desna ročka zvita cela.

Sej se je kr dobro izteklo.. glede na to, kar bi lahko blo, če bi se zaletel pri 60km/h .... Pomojem bi kr leto prek njega... Zaj pa ko sem se pri kakih 10-20 km/h (sem se zbremzo pred avtom že) pa je tak blo OK skor..

Tak je to dečki... Pazite se tega!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

manjak ti tu al kaj???

Jaz sem se včeraj zabil v en tedn starega AUDIJA A4 črne barve.. spoliran celi... vredn 7mio :)

Pelo sem se pa iz šole pa sem bil malo zmantran, malo razp****n od Slo ure.. V glavnem grem jaz po sredini oz levi strani desnega pasu, ker je levi totalno lukjnast in se tam ne morm vozit. Pa neki avti vozijo pred mano 30 na uro.. pa so mi šli na žjuce pa sem 2 prehitel. In pol pridem za rit totemu audiju. Seveda spet vozim po sredini ceste. Nakar Audi kr naenkrat po bremzi pa zavija levo... Brez žmigavca.. Jaz sem mu nisem mogo umaknit na desno, ker sem vozil preveč blizu sredine (slaba cesta na strani) in nisem niti hiter bil (okol 40km/h) pa sem po bremzi puna stisno pa še jaz na levo zaovinkal, ker sem mislo, da bom tak zvozo.. Ampak sem bil prepozn. Zaleto sem se mu not nad zadno levo kolo pa še malo zadi... Kr fajn sem mu lukne not naredo. Pol pa sem še pado na desno stran, skuter pa na mene. Pol pa se tam on vstavi in kak je pa to.. pa da ni dal žmigavca, pa da ni gledal v levo ogledalo, ker je nekaj razmišljal al kaj.. itd. Seveda tega pol ni povedal policiji :angry: :angry: In sem seveda jaz kriv ker nisem mel varnostne razdalje.

Dal sem mu kuponček, policaji so naredli zapisnik, pa bom baje dobil sodnika za prekrške pa po možnosti točke one...

Meni ni sicer nič.. samo dlan mam malo popraskano, desno koleno (skuter pado na mene) in desni komolec (z njim lukno v avto naredo) me bolita..

Skuter pa funkcionira, samo je popraskan celi, prednja plastika malo čist počena, žmigavec zlaman pa desna ročka zvita cela.

Sej se je kr dobro izteklo.. glede na to, kar bi lahko blo, če bi se zaletel pri 60km/h .... Pomojem bi kr leto prek njega... Zaj pa ko sem se pri kakih 10-20 km/h (sem se zbremzo pred avtom že) pa je tak blo OK skor..

Tak je to dečki... Pazite se tega!!

:cry: :cry: :cry:

zadnje čase se neke čudne svari dogajajo!

Ej zakaj pa nisi policajem povedu za žmigovce?

Itak se lahko pritožiš na zapisnik in poveš kako je blo, kao da si bil u šoku in da si pozabu to povedat :hmm:

Drugač pa itak ni panike, sj mamo KUPOMČKE! Nj še zavarovalnice mal trpije, če bi blo brez nesreč bi preveč bogatele!

Drugač pa paste nase!!!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred dvema dnevoma stojim na semaforju pri kiosku na glavni avtobusni postaji v Lj. Za pešce se prižge zelena luč in odpravijo se čez cesto..... Kar naenkat pa se zasliši trobljenje in med pešče z nezmanjsšano hitrostjo prileti frajerček na skuterju, seveda brez čelade in le malo je manjkalo, da ni prišlo do trka.... Za tem frajerčkom pa uleti še en skuter ( verjetno kolega), ki pa se je na srečo še pravočasno ustavil, ker so bili pešci že na vsej cesti.

In potem se vprašam: Kaj res tudi na prehodu za pešce, ob zeleni luči, kjer vsi avtomobili lepo stojijo in čakajo, nismo več varni zaradi takih frajerčkov na skuterjih, ki mislijo da obvladajo stvar?

In, sori ker si ne morem pomagati, prvi na kogar sem pomislil, da bi to lahko bil, je seveda Speedrunner, ki ima baje rad "slalom med ljudmi po ljubljani". In jest srčno upam, da to le ni bil on....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvi na kogar sem pomislil, da bi to lahko bil, je seveda Speedrunner, ki ima baje rad "slalom med ljudmi po ljubljani". In jest srčno upam, da to le ni bil on....

Ko sem post zacel brat sem se jaz tudi takoj na njega spomnil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jure007:kasni motorji so bli ti bom takoj povedu ce sm bil jst al pa sppedrunner!

Zivjo, se ne spomnim, ker sem bil v avtu in sta motorja odbrzela naprej, je blo pa mislim da v petek okoli 21. ure zvečer... Drugi se je za hip pri prehodu ustavu, prvi pa je poču mim ko šuš....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj je to no? Zdej se bomo ker vsi razbil al kaj?

M|t3k: Tko kot so ti že povedal, pritoži se an policijo da on ni nakazal smeri in ti pač nisi mogel vedeti da bo zavil. Pol pejt pa še komunalce napizdit da naj cesto zrihtajo. A s komolcem si luknjo naredu v avot? Pol te more pa kr ornk bolet. Sploh pa, si pomislil da bo moral dati en teden star avto barvat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej folk če bote mel kakšne težave, pa da vs bo tožu, vi sam rečte da je Čeferin vš dedek in ...... vs bo takoj pelu na :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred dvema mescoma je vsem vse crkoval zdaj pa se bomo vsi razbili al kaj?? :hmm: :hmm:

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj je to no? Zdej se bomo ker vsi razbil al kaj?

M|t3k: Tko kot so ti že povedal, pritoži se an policijo da on ni nakazal smeri in ti pač nisi mogel vedeti da bo zavil. Pol pejt pa še komunalce napizdit da naj cesto zrihtajo. A s komolcem si luknjo naredu v avot? Pol te more pa kr ornk bolet. Sploh pa, si pomislil da bo moral dati en teden star avto barvat.

Hja.. so rekli modri angeli da pač tega ne morejo dokazat... In sem zato jaz kriv. Ker kao ni dokazov za njegovo krivdo.. mah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno tak ko ponavadi, odpeljali so se čim dalje, čimprej, da nebi slučajno meli opravka s policijo, pa da nebi kaj na njih letelo :doze: :doze: :BUA: :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh sori za zamudo... sm ful man tuki zadne čase :cry: . Sožalje za manjaka in njegovo skuto!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred dvema mescoma je vsem vse crkoval zdaj pa se bomo vsi razbili al kaj?? :hmm: :hmm:

Pizda upam da mene Nesreča ni vidla :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!