Skoči na vsebino

Hude Nesreče


Sadida

Priporočene objave

verjetno tak ko ponavadi, odpeljali so se čim dalje, čimprej, da nebi slučajno meli opravka s policijo, pa da nebi kaj na njih letelo :doze: :doze: :BUA: :fight2:

Rep med noge in gremo! Sj zarad takih pol lohk nedovžni najebajo, ki so use vedl sam stegnejo :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej manjak ti na sodišču za nobeno ceno ne priznaj da si kriv. Sklicuj se na to da bi lahka vse rešu če bi un model k si ga prehitevu zabremzu.

al pa da je potegnu, da te ni spustu mim, pol pa ko si zacel bremzat je pa on tud zacel bremzat k je vidu da nau slo skoz (to se je tud men ze 1x zgodil - neki fuckin' CRX VTi - da mu jebem mamico v sred cela!! :angry: :angry: :angry: - k sreci se je un nasprot umaknu cist s cest4e, da sn sou mim njega, je slo pa dobesedno na centimetre! :angry: )!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U najslabšmo primeru boš mogu krit škodo, to pomeni da boš moral dat kuponček in to je vse.

dobis se kazen za predelave. moj sosolc je dobu kazen zarad presirokih gum ko se je s cliotom zakantu v eno babo, pa sploh ni bil kriv, placu je pa 40 al 45 jurjou! :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mi izpit vzame grem itaq drugo leto za 125 delat pa ga dobim nazaj. Pri sodniku za prekrške sm pa že na čakalni vrsti. Mi lahko to kaj narobe hodi?

ne, nardit MORAS tudi tisto kategorijo, ki ti jo vzamejo, drugac ti nobena druga klasa ne velja. jebiga. po eno strani edino pravilno. po drugi strani ce mojmu fotru vzamejo izpit zgubi sluzbo... :unsure:

glede cakalne vrste... ...hmmm... ...ne bi te rad strasil... ...ampak VERJETNO (80%) te lahko zarad tega strozje obravnavajo... :(

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rep med noge in gremo! Sj zarad takih pol lohk nedovžni najebajo, ki so use vedl sam stegnejo :BUA:

Ja jebi ga. Pol je tvoja beseda proti njegovi s tem da si ti mejhn butast froc ki ne zna vozit, on pa ugleden biznis man (sklepam po avdiju). Pol se pa pejt :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, nardit MORAS tudi tisto kategorijo, ki ti jo vzamejo, drugac ti nobena druga klasa ne velja. jebiga. po eno strani edino pravilno. po drugi strani ce mojmu fotru vzamejo izpit zgubi sluzbo... :unsure:

glede cakalne vrste... ...hmmm... ...ne bi te rad strasil... ...ampak VERJETNO (80%) te lahko zarad tega strozje obravnavajo... :(

Pol bi mogu it še enkrat delat za 50 pa pol za 125? Ja itaq, kaj pa če nardim za 125 pa pol nimam za 50 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

caki, tocn, ce gres za 125 delat ti itak se za 50 dajo... :hmm:

ne vem, kok tocno je v tem primeru...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In to lahko dokazes s kaksno kolicino punc, ki so se vdale tvojim sarmom?

sicer pa :topic:

sam (skor) nikol nism uporablu izraza "pička". se pa namesto tega pri nas uporablja zadnje case izraz "prasica" (sem pa proti njemu, tak k sm bil vcasih proti uporabi izraza "pička"). kao "tta je pa full dobra prasica" in podobno. se "miška" nekok bols slisi. :)

sicer pa da ne bo vse cist off topic - sem ze na avtomobilizem.com napisu, pa bom se sem skopiru tekst (in preuredil smajlije), k me je zadeva res pretresla. :cry:

"joj kaj je z unim?"

vceraj je bila v mojem lajfu ena prelomnica. :ph34r:

ko sn se pred dvema mescema razmetavu z (maminim novim) avtom, sm preletel cist celo parcelo. za las se umaknil stebru in hisi, in se lepo v hollywoodskem stilu ustavil sele okrog 100 metrov naprej, v zivi meji. enivej, vciri sn se vracu iz maribora. vsedu sn se zravn ene fuuuuuul lustkane punce, k mi je bla full znana. jasno, takoj sn se spomnu, da gre za mojo bivso sosolko iz paralelke, in da zvi v tisti hisi na tisti parceli, kjer sm js parkiru mamin avto v ace-ventura-stilu. zacel sn razmisljat - ka bi blo ce bi bla ta punca takrat zunaj?!? UBIL BI JO!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: izkljucno zarad svoje lastne nepremisljenosti, neumnosti, divjastva, nebrzdanja in nespostovanja zakonov!! tist k mi je on prpelu nasprot po moji strani je pac bad luck, in sam bogu (ce obstaja :? ) se lahk zahvalim, da je punca se ziva (za mene me v takem primeru, ce odkrito povem, cist boli qratz, razn seveda tega kuk bi drugi ob men trpel :( ).

pa se en ocvirk: po tisti cesti sn z motorjem tud 140 ze vseku skoz brez kake resne krize (res pa je mogla bit cist prazna cesta, vroce gume in suh, vroc asfalt), tokrat mi je pa pr 100 (al kolk je ze blo) ni uspel zvozit. vciri sm gledal tej punci v oci, in se enkrat za vselej odlocu, da se na cesti ne bom vec izzivljal. nocem, da kdorkoli trpi zaradi mene!! :cry: :cry: :cry:

naj povem se to, da si punce prej nikol nism poblize ogledal (poznala sva se le na videz), vciri pa me je njena podoba res pretresla - ce bi se ji zarad moje krivde kaj nardil bi verjetno se sebe hotu fentat (ja, to sn resno mislu!), kot piko na i pa naj dodam se to, da je kot osebnost se 3x bolj zanimiva (no, moje miske sicer neb menju za nobeno!! :wub: :love1: ), vse skupi pa mi je dalo 3x bolj mislit, kot pa ce bi se men kaj nardil. :cry:

easy, guys! :stupid:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

manjak daj slikaj malo motor da vidim kaj si ustvaro :) :)

Jutr slikam, dam slike razvit, frendu za poskenirat pa kle gor. Pa poprej si še mal slike poglejte k jih mam v podpisu za primerjavo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutr slikam, dam slike razvit, frendu za poskenirat pa kle gor. Pa poprej si še mal slike poglejte k jih mam v podpisu za primerjavo.

Pol se bomo pa lohk mal zamisli :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol se bomo pa lohk mal zamisli :cry:

Ma sej, jest sem zdej kr nehu o tem razmišlat ker me že tko skos glava boli. Zdej sam še na to mislem kako ga bom zrihtu pa tko... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sej, jest sem zdej kr nehu o tem razmišlat ker me že tko skos glava boli. Zdej sam še na to mislem kako ga bom zrihtu pa tko...

Ja sej raj mal pozab na to. Deli druge stvari da se zamotš, medtem pa dnar zbiri. Sam ne pa čist pozabt da ne boš enkrat garaže odpru pa reku " ker kreten mi je v garažo parkiru sfukan skuter " :D

No mal heca more bit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej raj mal pozab na to. Deli druge stvari da se zamotš, medtem pa dnar zbiri. Sam ne pa čist pozabt da ne boš enkrat garaže odpru pa reku " ker kreten mi je v garažo parkiru sfukan skuter " :D

No mal heca more bit.

Hehe, pol bom šel pa fotra nadret, kaj ne gleda kot voz :D

Ma ne, čist pozabit ne morem, sploh je pa to že malo mimo, sem se sprijaznu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Ej mal bl počas si ga vzemte na motorju fantje pa dekleta!!!

Jst osebno sicer ne morm govort o kšnih nevemkašnih izkušnjah v razbijanju motorjev sm pa že tudi sam izvaju kšne prehitre in predrzne fore.Edikrat k lahko rečm da sm resno padu je blo konc prejšnih počitnc,sicer še na mojm bivšm motorju(APN6)ampak je motor seveda potegnu tja bliz 80 al pa še malo čez in pri prbližno taki hitrosti sm jst ob 9ih zvečer se furu po enih ovinkih in v nekem ovinku nevemkako izgubu oblast nad motorjm in letu direkt po travnku ki me je na srečo obvaroval pred čem hujšim...sm pa bil kr fajn pretresn nad tem kar se je zgodil ker sm se tako lepo furu po dolini Besnici ko me je kr naenkrat sred ovinka na trovo potegnil pol se pa jst osebno spomnm samo še tega da dm se izogibu količku z odsevnikom ki označuje rob ceste ker vem da majo nekateri not železno štango.No naprej se več ne spomnm pol vem samo da sm ustou,en avto, ki sm ga tik predn sm odletu prehitu,se je ustavu pa sm takoj začeu govort da ni nič da sm čist u redu!No pol nasledn dan mi je prjatu ki je bil za mano s svojim motorjm razlagu da sm jst take salte delu da živ bog tega ne more vrjet pa tud motor se je menda ene parkrat zavrtu po zraku!!!No jst poškodovan nism biu sm pa še ta isti večer zgublu spomin...to se je kazal tko da sm recimo takoj po nesreči ko je blo treba čez hrib pridt do doma sm mal pozablu šaltat pa mi ni nikakor potegnil zakaj mi na mal strmejšm klancu crkuje motor,pa ko sm se šu pol stušerat sm šu pod tuš v kratki majci pa varetn d sm še kej zasrov k se sploh ne spomnm.Motorju ni blo nč le balanco sm zabil čist v podn dol da sm komi dam prlezu!

No na motorju na splošn se ni poznal nč mene je pa še kšn tedn non-stop zelo močno glava bolela pa nism mogu zastopt ničesar.

No to je bil moj najhujši padec z motorjm sm pa sicer enkrat že s kolesa direkt na urgenco letu.

Sam vedno res vedno k se mi je kej hudobnga zgodil sm meu na srečo čelado gor drugače varetn da me nebi blo tle ker sm že iz kolesa tako štorjo meu da bi bil 100% mrtu brez čelade(okvirno vm povem da sm 60km/h prletu z glavo v štor-pol pa valda v nezaves:(!!!U glavnm tist k misl da je na skuterju al pa na kermkoli motorju pametn pa car brez čelade se hudo moti in tazga jst osebno dobesedno ne smatram za pravega motorista pa ima lahk za sabo že 50 let izkušn pa nevemkolk kubikov med nogam...če nimaš čelade si navadn mrlič ne pa voznik!!!!!

Noste čelado ker res nikol ne boste in ne vete kdaj in kje jo boste rabil in vm bo,tako kot men že 3X,rešila življenje pa vm ne bo žou tud tolarja k ste ga dal zanjo!!!Enostavno zberite al dat 50.000SIT za eno dobro čelado al dt pa svoj življenje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa oprostite če kdo ne bo zastopu kšno besedo al pa dve ker sm čist notr v pisanje padu pa nism kej velik gledu kako pišem!

Sorry!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje pazite se... Danes ko sem mel voznjo, je blizu solskega centra se en skuteras imel nasreco s petko... vecino motorja je bilo pod avtom. Voznik je zgledal celi... Tak da se pazite!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kriva sta bila oba... Un je peljal ziher 50+ na coni 30, un s petko pa najbrz ni dobro pogledal... PA preden se je zaletu se je 2x nasproti mene pelal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kriva sta bila oba... Un je peljal ziher 50+ na coni 30, un s petko pa najbrz ni dobro pogledal... PA preden se je zaletu se je 2x nasproti mene pelal...

ker motor je pa biu? :blink:

aja-kako je šlo na vožnji? si dubu celado? ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sm dubu celado... Em, u cetrtek mam probno. Neki me se ovinki jebejo.... prezgodi grem not :D

Pa premajhna varnostna razdalja. PA nakurcu me je zakaj speljujem s tolk obrati :lol: Hehhehehee, neve da je 70ccm... Sm rkeu da pač rab vec obratov.

To je to. Obral me bojo ko prasca :(

Aja, tist je biu pa en typhoon bi reku... Tam na prvem kriziscu od SC.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm pelu 50, pa je reku da ta kanta ne gre nikamor. Pa sem pospesu na 85 pos stevcu... ce bi se vec bi kej posumu :D

Sej kr rece.... dej gas :D

U cetrtek ga bom pa polgal na ovinkih.... Pizda, enkat prezgodi pridem, enkt pa skor u robnik.

Vem, tist krizisce je zajeban... jest sm ene 4x pelu dans tm. in unga k se je pol zabov sm recu k je 2x su mim mene.

Aja, pa pol naslednjo uro je pred mano vozila baba (ko sva se menjala) pa ji negre vec kot 50. Pa sem kar zivcen ratu :zzz:

Hehe, pol smo koncal pr agroservisu, pa je reku, kar pejt ti domov po cesti.... ZAKON :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!