Skoči na vsebino

Hude Nesreče


Sadida

Priporočene objave

Će nimaš v glavi pa raje moli, da bp šlo vsakič skozi. Kolk si že ti star? Ravno iz vrtca? :BUA:  :BUA:

1. mudilo se mi je v solo

2. trenutno je bila cesta na moji strani PRAZNA

3. ura je bila 6:45, folka NIKJER nobenga

4. gre za odsek, kjer zacne 4-pasovnica, kjer ob prazni cesti vsi vozijo vsaj 50% cez omejitev

5. sem eno leto mlajsi od tebe (pol si ti ravno iz prvega razreda?!?)

6. ne znaraj ce ne poznas ceste - nekaj sto metrov pred tistim kriziscem sma se s kulegom s CRXom pelala 200 cistih skoz ovinek

7. kaj ma moja starost z vsem??

8. tud js te mam rad. :004 :D

edited:

9. najprej pred svojim pragom pometi - ce mi hoces pamet solit, spremeni nick! :lol1:

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi prepovedal te bedne jet celade.

sploh na tezjih motorjih. to se razbijes in ti pol face zradira...

se strinjam - nebi jih smel homologirat, moj bratranc si je celjust nalomu pa zobe zbil ko ga je z avtomatikom razmetal. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja te "čelde" so res bl za une mestne gospodične al pa starce iz original skuterji ali avtomatiki ki jim itak ne požene čez 45 pa še iz pou gasa furajo pa grejo prb.35.Furajo se od doma pa do trgovine po 5km na dan pa nikol ne zalagajo pa nč ne izvajajo...tak normalno da ne bo kupu čelado za 50k ampak bo ubodu eno tako...ničvredno!

Sam če mene prašate ta čelada ni vredna tud do trgovine pa nazaj ker se ti mimgrede zgodi da te čez balanco vrže pa si tm!Pa takim pičkam bi jst sploh dal še ščitnike pa usneno ubleko če se sam po dvorišu voz k taki sploh ne obvladajo tistih 40kg od avtomatika!Čim je pi**arija je zložijo!

Te čelade jst ne podpiram in je tud nikol in nikdar nism in ne bom uporablu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja bivša sošolka je ena izmed dobrih voznic. Ko sva skupaj delala izpit sem ji posodu skuterja in je odpeljala poligon. Pri osmici je enkrat dol sopila drugač pa brez problema pa je prvič pelala skuterja!

Doma mam jst eno staro jet čelado k sta jo je nosil moj fotr. Zdej je namenjena mojim sovoznikom in sovoznicam in če se gre moj fotr kam pelat jo uporab. Jst je pa še nikol nism in je tut ne bom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se srtinjam te čelade so :BUA: :BUA: :cry: . kot sn že prej poveo je mela moja sestra tako pa ma zaj brazgotino na čelu.

sploh pa te čelade majo sam samo babe ko se furajo tam 45 :hmm: . ok ene celo 60 :notworthy: :D , pa ko na skutero že tak sedijo da so skoraj že na belanci, veš kolko je ura :ph34r: . pa se ji raje umakneš na 50m drugač bi se tak zaletela v tebe :P .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ko na skutero že tak sedijo da so skoraj že na belanci, veš kolko je ura :ph34r:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

pa OBVEZNO cist na konc sedeza - pizda, baba, dej se vsed konkretno, da te ne bo ob prvem vecjem bremzanju pod balanco odfukal no!! :lol1:

post-18-1066485592.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10. na pejđu http://www.gil-motosport.com/?a=0&PHPSESSI...ce586f86847c08d izkoriscas bandwidht motosveta (smajliji) :BUA: to ni lepo. :BUA:

Saj ti ne mislim odgovarjati na provokacije, ker se mi zdi nesmiselno spuščati na tvoj nivo, ampak prosim, da ne pametuješ o stvareh, ki jih ne poznaš.

Tisto o vrtcu je bilo le zato, ker se kljub svojim letom, še vedno obnašaš kot kak mulc. Predvsem tu mislim na hvalisanje o dosežkih, katerih bi se ostali sramovali. Sicer to ni moj problem, zato ne mislim več odgovarjat, predvsem pa sva zašla s teme. Če želiš kaj vprašat ali povedat uporabi p.m. Želim ti, da kljub načinu vožnje, ki ga opisuješ. še dolgo ne boš v črni kroniki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če želiš kaj vprašat ali povedat uporabi p.m.

private message sent. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa defenitivno da nekatere gospodične zelo,zelo dobro znajo obvladati motor in ne mečem vseh v isti koš...da me ne bo katera narobe razumela!Nismo samo moški nadarjeni za na cesto...nekateri moški ne bojo znal nikol motorja vozt pa lahk nevemkolk cajta vadja...moj sošolc k si je na original avtomatiku zlomu roko,na večini uvinkov je pa usjov ko marija!Ni talent pa .

Punce brez zamere če mislte da za vse mislm enako...narobe...nekatere znate zelo dobro obvladovat vse vrste becinskih vozil! :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Će nimaš v glavi pa raje moli, da bp šlo vsakič skozi. Kolk si že ti star? Ravno iz vrtca? :BUA: :BUA:

no no...vse nas mecete v en isti kos!!! kar pa ni prav, pa brez zamere, vendar tudi NEKATERI motoristi delajo take stvari po cestah da te glava zaboli, tako da je brezzveze razpravlat od tega, ker ne bomo nasli skupnega mnenja... glede ravnin...kjer so omejitve 80km/h vozijo po 250km/h in podobno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no naj se povem en primer: letos se je zgodila smrtna nesreca nekje pri mojstrani (NORIIIIII ovinki, zelo zelo hitr bi se dal vozt), in so se najdle BUDALE, k so dirkal tm skoz pa stopal kdo bo hitrejs pa podobno... dokler se ni 1 motorist ubil. tisti ovink so vozili okrog 200km/h, potem pa je ravnina - ven je zapeljal avtomobil in ta je trcil vanj s hitrostjo okrog 180km/h - na mestu umrl (po mojem avtomobila tut vidu ni)... s tem hocem povedat samo to... da ne vozijo vsi motoristi tako PAMETNO in ne vsi skuteristi tako NESPAMETNO kot je to rekel Dirkac. sicer je pa tko kot sem ze v prejsnem postu napisov...nikoli ne bomo nasli skupnega jezika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem poznal nekoga, ki se je ubil, ko je šel "dirkat" po cesti. Zgodilo se je na Črnem kalu okoli 15. ure pred dvemi leti. R. B. nekoč tudi dirkač v skuter klasi, ki se je pripravljal na prestop v Supermoto, je šel polagat ovinke po Črnem kalu. Vse je lepo teklo, dokler motor na rahli neravnini ni zavibriral in motorista je odbilo v količek zaščitne ograje. Nažalost je umrl. Bil je Koprčan. Ironija je hotela, da sm se 15 minut prej peljal po Črnem kalu proti Kopru. Na poti sva se celo srečala in me je celo pozdravil, ker sem bil s kombijem in ga je seveda poznal. Ko sem prišel v Koper, pa so sporočili tragično novico. Šele kasneje sem se zavedal, da je bil tisti pozdrav njegov zadnji, namenjen meni..... :(

Zato vas pozivam še enkrat: ne preizkušajte sposobnosti motorjev na cestah! Pojdite raje na Grobnik, saj ni daleč! Verjemite, da je težko, ko izveš za smrt motorista, ki ga poznaš!

R.B. - RIP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tist ko ste o ženskah pri vožnji govoril bi jest tud povedu da mam eno frendico k ma tud skuterja pa da ga čist obvlada (res je to da ji gre 80 men pa zaenkrat sam 55 pa jo morm skoz čakat :D :D ampak to je pač čist njena stvar kolk hitr voz)!!

Tist k je pa <=YaMaHa=> napisu od njegovga frenda s avtomatikom napisu sm pa jest tud neki podobnga doživel. Enkrat smo se pr frendu fural z enmu ful starmu avtomatikom po eni blatni gozdni poti. Jst sem seveda prpičil u ovink s polnmu gasom O:-) pol pa sam vidm tko pred sabo dva človeka :o . Bil sem pač prvič na motorju pa čist refleksn stisnem desno :OK: bremzo (pr kolesu zadna tm pa seveda spredna) pa me je sam pomedel po tleh! Pa sem letu direkt na kliničnga kjer so me pa pol šival po nog ene 2 ure! Pa še zdej ene par frendov k so bli tam misle da ne obvladam motorja čeprov zdej odkar mam skuterja še nism fuknu (potrkam na les)! Drugač pa tud jest ponavlam tisto o čeladah: kupte si eno povprečno ki vam sede pa predvsem važen je pa to da jo tud uporabljate! Jest sm se zdej tok navadu na čelado da mi je prov čudn brez nje!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja men,pa že 3 leta redno aktivno vozm motor,še zmer en frend k voz motor ene 5 let govori kolk bom jst enkrat fuknu pa kr ne more se sprjaznt da mogoče pa jst bolš obvladam motor čeprov on dl voz pa štos je v tem da je on že ene 4X se kr močno zaletu oz.je kr močno odletu tko d je mel vsakič ovratnco pa že ta 5a 2 ukora ga čakata zarad motorja, jst sm pa odletu samo dvakrat da sm res odletu...kr ne zastop pa ne more se sprjaznt da če jst vozm(kar je tud res)včasih kr prekleto po robu mu ni jasn kako da se je on v takih trenutkih razbov jst pa nekak spelm pa bol in bol mu dopovedujm da sploh ni važn sam da ni nobenmu nč pa se lahk voz tud 90 ob treh popoldne čez ljubljano.

Ampak on ma nesrečo pač da se je zložu tiste parkrat(tok,tok)pa da se nebi nikol več mu želim!

Jst pa pač če se mi zalušta mal vetra v laseh prtisnm do kolkr gre k več ne morm pa se prov nč ne obremenjujm s tem da gledm smrti direktno v oči(tok,tok)

Jst pravm da furite vsi do konca svojih(ne motorjevih)limitov pa ne silte v neki kar vete da bo nemogoče spelat pa bomo velik mn pisal o teh nespametnih neprilikahpa velik mn bo zadnjih pozdravov!

Jure007 sožalje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud mene je ze kr dostkrat vsul, pa mislim da vozim boljs od marsikoga k ga se nikol ni - mam to sreco, da v kriticni situaciji ne otrpnem al pa napacno reagiram - problem pr men je to, da mam full rad sportno voznjo. edino 1x me je zaje*al z avtom da sn napacno reagiru - v eni kriticni situaciji v desnem ovinku sm spustu gas pa bremzo pohodu, pa mi je zadn del totaln vn odnesl - sicer sm pol motu volan full levo, sam je blo ze prepozn, sm ze bil na bankini, k me je ze zagrabla, naprej so mi pa pol drugi povedal kok je blo. sicer pa ce neb sou dol s ceste vrjetn neb vec tegale pisu, k je en prpicu nasprot po moji strani. :ph34r: prasec je pobegnu. :angry: :angry: :angry:

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej jst tud zlo rd prtinsm do konca kolkr ga je sam mam zmeri nekak srečo da se kritičnim situacijam nekak ognem(tok,tok) :)

Sam mam pa to "nesrečo" da se mi zgodi da ko pride do nečesa kar nebi smel zmeri sam pohodm bremzo pa sam čakam da poč...ponavad ne poč sam sm opazu da čist zmeri samo direkt pikeram pa pol če pomislm bi blo zmeri bolš da bi mal odviu...sam mam pa to srečo da nikol v najbol kritični situaciji ne stisnm bremze tolk da zablokera...čist zmeri bremzam tik predn guma zablokera(sej zadno kdaj odnese sam jo fullllllll hit popravm)!

Praktično sreča v nesreči sam bi blo useen blo bolš da bi gdaj mal motu!Sam pr zanašanju sm pa najbolši...ponavad sm še zmer motor na "noge" postavu če me je zanesl al pa kakorkoli zezal!

Sam ko pa pikeram pa pikeram!

Zanč sm čez mojo rodno vas Sostro(precej ravna cesta sam ma rahle ovinkiče)piču kolkr sm mogu 100 brez bremzanja na grbinah,mem šole sred dneva!!!Pol pa kr naenkrat ovink na zunanjem robu pa gostilna oz. stena...še prej sm enga pozdravu pol pa sam še steno zagledu pa bremzu klkr se je dal na pouno(zadna zablokerala :BUA: ,spredna tik pred blokado :OK: :OK: :OK: ) ustavu sm se točno 15cm pred steno :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :baa: :010 :beer2: :grupni: :kva2: :yea1: in presrečno preživel!!!!!!Na steni sm že vidu narisano matildo sam sm reku da se še ene 84 let nimava kej pogovarjat :D :D :D

Sreča več k pamet!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No kot vs ze kr nekej ve sm mu en nezazelen srecanje z asfaltom ... mal sm po tazadnmu prevec frajaru me je pa vrgl :wacko: :)

Na slik je večina škode k je vidna na skutrju... (na bremzročki je mal se popraskan edin)

post-18-1066660321.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!