Skoči na vsebino

Hude Nesreče


Sadida

Priporočene objave

taglavn da si ti ql, jebes skutr... itak je sam mal popraskan

Rama me kr dost boli ... pa mal sm po rebrh pa po boku pa po komolcu popraskan ... ampak ni panike, padcov sm navajen ;)

Jrk0 ... pesc me je mal zajebov, ker sm ga obviv in sm hotu motor zglihat k je blo useskp itak ze v ovinku sm ga mogu kr dost in sm ga mal prevec ... in pol sm z taprumu kolesm postran dol prletu ... sej je posnet drgac --> ftp://212.118.91.198/Nova%20mapa%20(3)/Upload/Moste2/ filmck ma pa ime: lipnik crash.MPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to mav prebarvaš pa sploh nav noben vedu daj kej blo

Ma sej se ne sekiram tok za skutr ... dokler so samo plastike je ql ... itak ni biv u taprvo na tleh :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am ja... to je pa tko ce pesci ne hodjo po plocnikih

Vse fino in prou. Benota poznam in vem, da je iz taprauga testa dirkača. Ampak zavedati se pa morte fantje, da je vsakršno divjanje po cestah zelo nevarno! Kaj pa, če Beno pešca nebi mogel obviti in bi se zaletel vanj? :hmm: A kej razmišljate v tej smeri kakšne bi lahko bile posledice? Pomoje da ste že itaq vsi dovolj vsak sebi dokazali, da se znate voziti z motorji, zato me bega, zakaj zavraga še vedno po cestah kjer je promet, kjer so pešci, mačke, psi,.... divjate?? :hmm:

Bolj pametno se je zment na kakem velikem parkplacu (magari v Lj pod Dolgim mostom) ali pa na kartodromih, kjer se lahko po mili volji zdivjate in kjer ni nevarnosti, da bi lahko tudi ogrozili življenje še tako neumnega pešca, ki ne hodi po pločnikih.

Pa brez zamere.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej mas prov, sam mi nimamo kle katodromov pa tut velikih parkirisc ne. ta cesta ni tolk prometna, tko da se ucash zberemo, pa se znori tist k se hoce, takrt k je use frej...sicer pa ce bi tko crnogledo gledov na vse stvari...zakaj se pol vsi ne vozjo z 600ccm motorji? zakaj pol sploh prodajajo 900ccm? zakaj gredo motorji cez 200? itd itd. o temu bi se dalo razpravlat se in se...drgac mas pa prov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej mas prov, sam mi nimamo kle katodromov pa tut velikih parkirisc ne. ta cesta ni tolk prometna, tko da se ucash zberemo, pa se znori tist k se hoce, takrt k je use frej...sicer pa ce bi tko crnogledo gledov na vse stvari...zakaj se pol vsi ne vozjo z 600ccm motorji? zakaj pol sploh prodajajo 900ccm? zakaj gredo motorji cez 200? itd itd. o temu bi se dalo razpravlat se in se...drgac mas pa prov

Že to, da se vsaj strinjaš z mano je nekaj :OK:

(pa kukr ma Beno v podpisu: po pamet ;) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa, če Beno pešca nebi mogel obviti in bi se zaletel vanj? :hmm:

Ce ga nebi mogu obvit bi za nemu su ze na dva kolesa in ga pc normalno obviv ker sm ga vidu ze dost zgodej...

Tko mam pa ze precej nastudiran use skp ... samo se nrdi tut to da pades, morm pa povedat da je blo to prvic, po tazadnmu se pa vozm ze 1,5 leta.

Nekak mam obcutk da nekak tok obvladam da si tut po cest loh kej takkga dovolm :hmm: res da se loh kej dramaticnga zgodi :doze:

NA NAPAKAH SE UČIMO ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj fantički...a še ne bote te teme končal pa nehal pisat vajno???

Beno ti pa vseen tud če obvladaš ne morš vedt kaj se bo zgodil pa če res nisi 100%tn ga ne full preveč srt s kšnimi forami po tazadnm pa tko!

Drgač pa obvladaš kokr sm vidu tko da se nebi zbal če bi se mem mene po zadni prpelu ker po moje res obvladaš...sam useen...PO PAMET!!!

Fajn da skuterčku ni nč oz. ni velik ti si pa useen mal dopusta uzem zdej čez zimo :D

Mal ga pazte fantje pa dekleta ker so ceste vse bol hladne-->mn oprijema,pa mokre oz. spolzke tko da se jst iz nevemkašnimi forami ne mislm več postavlat ker sm komi za motor zbrau neki dnarja...zdej pa še za popravila :wacko: ...ne,ne in še enkat ne! :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Taka je usoda, kaj češ. Beno, lepo da ti ni nič hujšega, če se ti pa jebe za plastike je pa sploh super ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj si se nauču pr temu :?

če padeš boli :hmm: :D

Nauču sm se to da na ovinku nebom vec pesca po zadni prehtevov ce ne hod po pločniku.

Pa se neki sm se nauču...treba bo ovinke še mal trenirat, pol bo pa dobr. (sej u sede jh ze dobr znam, ce bi su u sede sploh nebi blo panike, sam u stoje me ovinki še mal bašejo)

Ce pades boli??? to sm se pa naucu ze pred parimi leti :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Beno ti pa vseen tud če obvladaš ne morš vedt kaj se bo zgodil pa če res nisi 100%tn ga ne full preveč srt s kšnimi forami po tazadnm pa tko!

Kje pa si sploh 100%????

Tut če bi se vozu po vseh pravilih nebi biv nkol 100%. A ti recimo k gres na motor pa k se lepo peles a si za cist usak ovink pa za usak krizise 100% ??? :hmm:

Povsot ostaja tist 1% k te loh stane zivlena pa ce se vozs 50 al 100 al 200, pa ce se vozs po dveh al pa po enmu kolesu, pa ce obvladas k rosi al pa k .... "en k pč ne zna" :doze:

Aja ... motor cez zimo ne gre pocivat. Ne bom se enga ušivga padca zej ustrasu :lol1: sej nism prvic padu.

Popravljeno . Popravil beno
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni dečki :)

Včeraj sem dobo skutrčka nazaj s servisa, ko so mi zamenjali vse plastike ne njem :) Na srečo sem kasko mel :notworthy:

Delov je blo malo prek 200.000 SIT, dela pa za 32.000 SIT :) Vse zavarovalnica plačala :lol1:

Jaz pa mam skutera kot iz trgovie prpelanega :yea2:

Samo majke jim... vedno mi lučke zajebejo... spredi so mi jih kr vem potrgali... :cry: budale... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o m|t3k lepo da si spet z nami. :naughty: kaj pa ona 70-tka od zadnič :lol1: :naughty: . kaj si reko da ti dajo giota gor al še maš vedno leota, pa aja si si dal valčke tut menjat. to soboto boma šla malo preiskusit kak gre zaj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj auspuh se mi je premakno malo, pa se drl ko prasec. Zdaj pa so mi ga nastavli gor lepo, pa ma čist drugačn zvok, kot pa ko sem ga dal jaz gor :blink:

scoot-fr3ak: nič v šolo? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja ampak šele ob 12 30. :D kaj pa ti? :hmm: . pa si opazo kako razliko pri končni al pa pospeških :hmm:

:topic: :topic: :topic: :topic: :topic: :topic: :topic:

Ne spada to sm fanta...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj fantički...a še ne bote te teme končal pa nehal pisat vajno???

to bi jest teb lahko reku za yamaho dt 125...k tm pa res bedarije pisete...pa se to doloceni posamezniki, kle vsaj folk pise, sej ce ti kej ni prov ti ni treba brat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to je pa res da bo zmeri na motorju tist k***ev procent k te lahk... :cry:

Sam če je pa un procent pa da si še stoje na tazadni se pa še velik procentov pršteje zravn tko da ga nebi kej preveč srov s takimi!

No sej nism mislu da se boš ustrašu padca sam varetn pa da se ne boš tolk vozu zdej pozim...pa tud priporočam ti da po plundri ki se obeta ne izvajaš nevemkerih norčij :D :D :D

Lepo pa da si nisi naredu hudga!

Kok si pa meu na števcu???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

priporočam ti da po plundri ki se obeta ne izvajaš nevemkerih norčij :D :D :D

pjebi, za to so pa avti + tazadn pogon, pa prazna zasnezena parkirisca, najbols ponoci, da je VSEEEE prazn, pa rocna mora delat... :D :D :D

PARTY, DUDE!!

glede nesrec pa - vsakem se zgodi. tud najboljsim. tud Benotu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!