Skoči na vsebino

Hude Nesreče


Sadida

Priporočene objave

pjebi, za to so pa avti + tazadn pogon, pa prazna zasnezena parkirisca, najbols ponoci, da je VSEEEE prazn, pa rocna mora delat... :D :D :D

PARTY, DUDE!!

glede nesrec pa - vsakem se zgodi. tud najboljsim. tud Benotu.

Aha...očitovga Passata zakurblat pa ročno zategvt pa direkt u kandalabr!

Nebi me vidl ene 15 let dam d k bi se nakazu me že nebi več spoznal...tepl pa varetn še zmer :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

voznja po snegu s skuterjem...

sploh ni zanimiva, mene je vlo ves cas strah, pa se avti so sibali mimo...

lani me je decembra dobil sneg, ker sem mel 20km do doma pa sem se mogo pelja po 5-10cm snegu, ki ni bil niti malo spluzen...noslo ves cas:)

pa enkrat me je za 180 obrnlo, samo na sreco ni sem pado:)

zadnji pogon + sneg ;) phun:D v avtu:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst sm po snegu samo z mojm bivšm APNom furu pa še to večinoma kopu pa se izživlu po travku...itak pa ni motor šu nikam čim je blo ene 10cm snega...ga je kr zamorl k je blo preveč upora...sam k sm šu pa enkat pa k je začeu furat je pa kr šlo in sm se kr furu brez problema...sam je pa tuk hud filing k sm biu 5 cm nad tlemi in sm sam mal butnu motor in je kr zaplavu...ko da bi se po vodi furu!Šlo je pa itak sam tok da sm glih ravnotežje lahk držu :BUA:

Bom pa z DTjko probu kako gre kej k to more pa po snegu sploh trgat k ma krampe pa mal več ponijev kt APN :OK: :OK: :OK:

Po cesti pa bedno...sm enkat z avtomatikom prjatla furu sred noču k je biu najbl mrz pa sva na enm ovinku na pouno zalagala sicer pr hitrosti prb. 10-15km/h+še mal bremzu pa je bla glih tm taka 1cm debela ledena ploskva k sam zračna vlaga zmrzne pa se usede na tla in sva od ovinka k sva odletela se kr drsala ene 6,7 metrov pol sva se pa ustavla nama ni blo pu k***a jasn kko sva se kr drajsala pa cune nč strgane :blink: O:-) ...avtomatiku pa itak ni nč :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po snegu ga ni čez APN-a. Skuter ni za take podvige. Mi smo si v časih na apna priklopli tri sanke pa smo se po takšnih cestar, ki so bile svežo splužene (2cm stisnjenega snega) vlekli s apn-om :yea2: Ko smo pa to probali s skuterjem pa nikamor nismo prišli :lol1: (čeprav sem mel takrat na typhoonu še tiste raglast profil)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lani me je decembra dobil sneg, ker sem mel 20km do doma pa sem se mogo pelja po 5-10cm snegu, ki ni bil niti malo spluzen...noslo ves cas:)

Kak si priso gor v oni zadnji breg pri vas mi ni jasno.... :) :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene isto. dokler ne bo snega se bom še vozo, k bo pa sneg bom pa nestrpno čakal novo sezono in odšteval dneve :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

avto??? :hmm: :hmm:

ka te vem kaka ALFA ROMEO 147 GTI!!! :kva1: :kva1: :kva1:

stari s totim idi na pakirplac pa ročna!!! :kva1: :kva1: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

avto??? :hmm: :hmm:

ka te vem kaka ALFA ROMEO 147 GTI!!! :kva1: :kva1: :kva1:

stari s totim idi na pakirplac pa ročna!!! :kva1: :kva1: :OK:

To je hec? :) :) Alfa blah.....Ko ti vidis kaj dela 520i po snegu pa po zasnezenem rondoju se bos kar z aflo odpeljal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

avto??? 

ka te vem kaka ALFA ROMEO 147 GTI!!!   

stari s totim idi na pakirplac pa ročna

Mal off topic, sam drgač je Alfa 147 GTA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to je pa res da bo zmeri na motorju tist k***ev procent k te lahk... :cry:

Sam če je pa un procent pa da si še stoje na tazadni se pa še velik procentov pršteje zravn tko da ga nebi kej preveč srov s takimi!

No sej nism mislu da se boš ustrašu padca sam varetn pa da se ne boš tolk vozu zdej pozim...pa tud priporočam ti da po plundri ki se obeta ne izvajaš nevemkerih norčij :D :D :D

Lepo pa da si nisi naredu hudga!

Kok si pa meu na števcu???

Zarad padca se ne bom čist nč mn vozu če te to skrbi, kvečm več, ker morm še tok natrenirat da še u stoje po zadni spravm še kkšn procent sigurnosti v nepadec.

Tko k sm mu crash po zadni bi ga loh mu cist podobn tut po obeh kolesh ...

Skor bi upov trdt da sm jes po enem kolesu bl varn voznik kukr kksna frajla (k ne ve kva je krizise) z 50 zablokiranmu skutrjm :wacko:

Problem je ce en take scene izvaja k ne zna ... zase bi pa ze loh reku da znam ... ker sm se po zadnmu kolesu prevozu ze ... ups ... takt se ne štejejo kilometri k se tapru kolo ustav :)

Sicer se mi je pa to prvic zgodil (sej pravm: se zgodi), bom delov na tem da napake nebom ponovu O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to je pa res da bo zmeri na motorju tist k***ev procent k te lahk... :cry:

Sam če je pa un procent pa da si še stoje na tazadni se pa še velik procentov pršteje zravn tko da ga nebi kej preveč srov s takimi!

No sej nism mislu da se boš ustrašu padca sam varetn pa da se ne boš tolk vozu zdej pozim...pa tud priporočam ti da po plundri ki se obeta ne izvajaš nevemkerih norčij :D  :D  :D

Lepo pa da si nisi naredu hudga!

Kok si pa meu na števcu???

Zarad padca se ne bom čist nč mn vozu če te to skrbi, kvečm več, ker morm še tok natrenirat da še u stoje po zadni spravm še kkšn procent sigurnosti v nepadec.

Tko k sm mu crash po zadni bi ga loh mu cist podobn tut po obeh kolesh ...

Skor bi upov trdt da sm jes po enem kolesu bl varn voznik kukr kksna frajla (k ne ve kva je krizise) z 50 zablokiranmu skutrjm :wacko:

Problem je ce en take scene izvaja k ne zna ... zase bi pa ze loh reku da znam ... ker sm se po zadnmu kolesu prevozu ze ... ups ... takt se ne štejejo kilometri k se tapru kolo ustav :)

Sicer se mi je pa to prvic zgodil (sej pravm: se zgodi), bom delov na tem da napake nebom ponovu O:-)

Ej ti dam 100%no prov!!!

Raj bi vidu tebe da se mem mene ko grem peš prpelš stoje po tazadni kt pa kšna pička k bi jo sfukala 2 kamnčka k nista bla prov ubrjena pa ni mogla čez zapelat :D ...ne mečem vse v isti koš...sam tiste k jih poznam :lol1: :lol1: :lol1:

drgač pa tut mene ne boste opazil u tavelkm snegu z motorjm šibat...bom mogoče avtomatika usposobu pa zrihtu pa bomo mal đekese izvajal po snegu :OK: :D :OK:

Bi pa itak pasu dele kšn avtek...sam da ma gretje pa nad 200 kojnčku pa smo srečni :kva1: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ne mečem vse v isti koš...sam tiste k jih poznam :lol1: :lol1: :lol1:

:P :lol1: :lol1: :lol1: :OK: :OK:

jst tud!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yamaha: za sneg sploh nerabs 200hp v avtu...jih je ze 100 prevec, sam da je zadi pogon :grim

Ma sej ne govorim samo za na sneg...men gre na k**** ker je mrz...sneg mi je čist :OK:

Bi blo kul če bi blo dele ene 30+°C pa ene pu metra snega :lol1: :lol1: :lol1: Idealno :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yamaha: za sneg sploh nerabs 200hp v avtu...jih je ze 100 prevec, sam da je zadi pogon :grim

saj če je samo predni tudi gre... :OK:

preizkušeno :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej u petk napovedujejo sneg pa se boste spet lahk iz avti razdivjaval!

Ampak fantje...PO PAMET!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej u petk napovedujejo sneg pa se boste spet lahk iz avti razdivjaval!

Ampak fantje...PO PAMET!!!

UUUUUUUuuuuuuuuuuuu :) :) :) Ne more bit bolsega :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!