Skoči na vsebino

Študij & Študenti


Thundercat

Priporočene objave

Joj študenti in študentke, sami šalabajzarji!!! jedl bi na bone delal fax 10 let pa delal nč.

Redko ker je tak da bi ob DELU še študeral...Najlaži je živet na tujih žulih...

Samo moje mnenje :whistle:

težek pacient si ti, mislim da faušija ni ozdravljiva :grrr

samo moje mnenje ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

težek pacient si ti, mislim da faušija ni ozdravljiva :grrr

samo moje mnenje ;)

Slovenski tič... zakaj bi bil fovš, da študerate...pač v sloveniji bomo imel čez 10 let same naučene brezposlne magisterije in doktorje znanosti :headbang: na cestah bo pa še vedno 10.000 brezposlnih.

Da bi vsi študenti prjel za lopate bi mel čez 1 tedn že slovensko dirkališče :evilgrin: Pol bi pa jst isto kupu bon za na pisto :whistle:

Mal heca more bit, izrazu sm svoje mnenje, da VAS je par tisoč, ki študerate za bolši jutri, nekateri pa mislimo na dons :winkiss:

Pa brez zamer....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj študenti in študentke, sami šalabajzarji!!! jedl bi na bone delal fax 10 let pa delal nč.

Redko ker je tak da bi ob DELU še študeral...Najlaži je živet na tujih žulih...

Samo moje mnenje :whistle:

Če si ti tok nesposoben, je to tvoj problem.

Rabila sem samo par stvari in je vse narobe, če vprašam. Pa ob delu študiram....

Popravljeno . Popravil Polona N.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovenski tič... zakaj bi bil fovš, da študerate...pač v sloveniji bomo imel čez 10 let same naučene brezposlne magisterije in doktorje znanosti :headbang: na cestah bo pa še vedno 10.000 brezposlnih.

Da bi vsi študenti prjel za lopate bi mel čez 1 tedn že slovensko dirkališče :evilgrin: Pol bi pa jst isto kupu bon za na pisto :whistle:

Mal heca more bit, izrazu sm svoje mnenje, da VAS je par tisoč, ki študerate za bolši jutri, nekateri pa mislimo na dons :winkiss:

Pa brez zamer....

ja, če še OŠ nimaš si pa res lahk fouš

drugače so to magistri ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Redko ker je tak da bi ob DELU še študeral...Najlaži je živet na tujih žulih...

Pismu nas je mal, če sam moje kolege s faksa preštejem jih je cca 300 komadov, res jih malo poznam, ki bi kdo ne delal (ne bil zaposlen) ob študija :rolleyes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe sej vam pravm kramp pa lupate v roke pa, da nrdite eno pisto za 10-ko :naughty:

Vi kr pridno štoderejte, pa se vidmo kje na cesti pa bomo kšno kavico spil.

baje da častim :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler bodo ljudje hodili v šole po diplome namesto po znanja, bo s kadri križ!

Saj ni problem v ljudeh, problem je v šolah!

jaz pa mislim ravno obratno...mislim, da je problem ravno v ljudeh, ki hodijo po ''znanje'' na fax...

po moje hodiš na fax in tam poslušaš stvari v takem obsegu, kot je to določeno s programom, in če ne greš še sam kaj pobrskat ostaneš na nivoju znanja, ki ti ga spredavajo ex chatedra ali pa še kake vaje zraven, kar pa danes --> NO GO!

ker danes noben ne rabi takega, ki mu treba za vse kar je treba naredit dat točna navodila... in samoiniciativnost je nekaj, kar bi morali zavohati že v času študija, a ne? :winkiss:

če pa revež študira na bolonjski način, pol pa ne gre čist po tem muštru,ampak ok... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Ima kdo mogoče kaj več informacij kako poteka diploma na bolonjskem programu?

Torej danes smo se pogovarjali, da si po starih programih lahko naredil diplomo par let po koncu šolanja, mentor pa ti je bil profesor na šoli. Sedaj po bolonjskem sistemu pa imaš čas za dokončanje diplome "le" eno leto, mentorja imaš v podjetju, kjer opravljaš prakso, naslov diplomskega dela (oz. vsebino) pa moraš povedati do konca šolanja. Je tako ali so to le "buče"?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko časa imaš točno ne vem. Vem da na lahko na prvi stopnji vzameš absolventa. Ampak pomoje lahko še vedno par let po koncu šolanja, samo statusa pač nimaš.Kar se pa ostalih stvari tiče ti je mentor še vedno profesor, diplomo pa je potrebno prijavit (vsaj pri nas) do 15. januarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko časa imaš točno ne vem. Vem da na lahko na prvi stopnji vzameš absolventa. Ampak pomoje lahko še vedno par let po koncu šolanja, samo statusa pač nimaš.Kar se pa ostalih stvari tiče ti je mentor še vedno profesor, diplomo pa je potrebno prijavit (vsaj pri nas) do 15. januarja.

Torej je ubistvu vse enako. Prijaviti se moraš do 15.1., da boš v 2011 opravljal diplomo ali kako? In potem spet čakaš do naslednjega 15.1.?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Našel sem pravilnik za izdelavo diplomskega dela za višjo strokovno šolo (6-I):

Študent skupaj z mentorjem v podjetju pripravi predlog teme in naslova diplomskega dela iz določenega strokovnega področja.

Redni študent mora pripraviti predlog teme najkasneje do zaključka praktičnega izobraževanja v 2. letniku.

Študent s pomočjo mentorja v podjetju izdela dispozicijo diplomskega dela.

Odobrena tema diplomskega dela velja eno leto.

Po tem sodeč le potrebuješ 2 mentorja in moraš dokončati doplomo najkasneje v 1 letu. Lahko tudi zaprosiš za ponovno odobritev diplome po pretečenem 1 letu, vendar samo enkrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mene vprašate se to od faksa do faksa verjetno razlikuje. kolikor je meni znano, in tudi v mojem primeru je bilo tako, da se do konca 2. letnika odda nekakšna "predprijava" diplomskega dela, ki je bolj ali manj informativne narave in tudi naslov ki ga navedeš ni čisto fiksen. delovna dispozicija se odda pač potem, ko imaš diplomsko temo in mentorja fiksno izbrano. ker - roko na srce - za samo izdelavo diplomske naloge je eno leto absolventa več kot dovolj. seveda v primeru, da nimaš za narest še en kup starih izpitov.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mene vprašate se to od faksa do faksa verjetno razlikuje. kolikor je meni znano, in tudi v mojem primeru je bilo tako, da se do konca 2. letnika odda nekakšna "predprijava" diplomskega dela, ki je bolj ali manj informativne narave in tudi naslov ki ga navedeš ni čisto fiksen. delovna dispozicija se odda pač potem, ko imaš diplomsko temo in mentorja fiksno izbrano. ker - roko na srce - za samo izdelavo diplomske naloge je eno leto absolventa več kot dovolj. seveda v primeru, da nimaš za narest še en kup starih izpitov.

LP

Ja maš prov, pomoje je od faksa do faksa različno. Jst sem pisal za FDV (ki ima tudi za razliko od večine bolonskih 4+1 ne 3+2 leti)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!