Skoči na vsebino

Filmi o skuterjih


shkorc

Priporočene objave

okj se na 10 poskusov menava ;) :P :)

Nč menava, a nebova vsak svojga ubavla :) Al pa če sam disk menava iz enga na drug motor :P :P :notworthy:

Popravljeno . Popravil ..::NRG::..
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč menava, a nebova vsak svojga ubavla :) Al pa če sam disk menava iz enga na drug motor :P :P :notworthy:

ne ne sm mislu tko da en ne bo izvaju trikov k mora čelado držat :P :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink:  :P  :D  :D  :D

Upajmo da ne :OK:

Itaq k bom mu Husqvarno SM 400 + akrapoviča, bo še več pizdarij :) u skutrja bm pa utaknu airsala, pa pr Benotumum atiju bom dirkaln auspuh naroču, tadouge prenose pa dirkaln disk, k ta original je ze kr pošteno kriu od nwem kje, se prou sliš kuko praska :) pol je pa dobr za pizdarije :) :P :P :P

Popravljeno . Popravil bOnZy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink:  :P   :D  :D  :D

Upajmo da ne :OK:

Itaq k bom mu Husqvarno SM 400 + akrapoviča, bo še več pizdarij :) u skutrja bm pa utaknu airsala, pa pr Benotumum atiju bom dirkaln auspuh naroču, tadouge prenose pa dirkaln disk, k ta original je ze kr pošteno kriu od nwem kje, se prou sliš kuko praska :) pol je pa dobr za pizdarije :) :P :P :P

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se da na mobisux dat filmck ... names slike :?

Neki časa se je dal, sam pol so neki spreminjal, tko da zdj nevem, sam kolkr jst vem bi se mogl dat :rolleyes: :rolleyes: Probat bo treba :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ftp://212.118.91.198/Nova%20mapa%20(3)/Lipnik/ <--- evo to so pa filmcki od dons -> bonzi vs. beno (stopiji+weeliji) :OK:

ja morm priznt da si me gladko nazgov po taprumu :notworthy: :notworthy: :notworthy: sam morš pa priznt da je runnerja tut dost težje na tapruga dat!

Tut s Križajm sm se 1x pogovarjov glede tega pa je reku da on runnerja ful tezko na tapruga sprav da je stalkrja full lazje :) ! ON k najbl obvlada :P :) tko da sm pomoje še dost dobr su po taprumu :)

Dons ksm pa probavov u stoje po tazadnmum je pa motor res najbl u izi dat na tazadnga, sam k jest mal prpam pa še tak cudn feeling je :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hudi filmčki ja, sm vaja vidu dons k sta jo letela okol 100 na uro tm mim železniškega prehoda, pa prov jump čez... HUDO....... ;) :D :D :D

btw: McMatko kva je ta muzka za ozadje pr filmčku. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!