Skoči na vsebino

Filmi o skuterjih


shkorc

Priporočene objave

hm, to je mogoče samo tko da rukne v prvo brzino, gre na tazadnga, spusti sklopko, spusti balanco, vse ostalo pa naredi ravnotežje :)

alpa kšna rahla modifikacija na gasu :naughty: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zej sm pogruntov kaj je možno ---> gas ma narejen tako da se zatakne pol pa samo z tazadno bremzo k jo ma na nogi popravla :hmm: pomoje da je to to ... samo z skutrjm pa tega nemorem :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hudo hudo ja. a se kdo zna pelat ritensko - z hrbtom naprj :>, alpa a ma kdo ksn filmck k se tko pele...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se kdo zna pelat ritensko - z hrbtom naprj :>, alpa a ma kdo ksn filmck k se tko pele...

En se je na enem mitingu z apnko tak vozo vsaj zdi se mi :hmm: keri miting pa je bil pa nevem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakorkoliže, najprej z biciklom natrenitar, tolko da dobite filing, pol pa dalje...

Jaz sem s kolesom probal, pa je težje, kot sem si mislil. Dobra fora je tudi roke prekrižat pri vožnji naprej... posebej, če moraš še menjavat...

LP (in lahko noč!!!)

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men z kolesom kr rata ... samo ne upam na skutrju reskirat.

Ja sj men tu z kolesom neki rata, sam na motorju mi je mal škoda plastike :devil: , bom kdaj probu k bom naked bike, ko bom plastiko dol pobrav :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En se je na enem mitingu z apnko tak vozo vsaj zdi se mi :hmm: keri miting pa je bil pa nevem

jap to so pa veščine našega predragega motosvetovca denji-a ;) :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap to so pa veščine našega predragega motosvetovca denji-a ;) :notworthy: :notworthy:

To kar denji zna znam js tud sam ne tko dobr! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To kar denji zna znam js tud sam ne tko dobr! :P

jst tud, sam z odrgninami in razlomjenimi plastikami..... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst tud, sam z odrgninami in razlomjenimi plastikami..... :doze:

Ne sej to on z apnm an ... ne z skutrjm. Ampak useen usa čast pa kuko se z tistmu apncm po tazadnmu peles denji :notworthy: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry: :cry: :cry: :cry: Sam znaš pa, to je vžn :P :P :P

hehe res je ja:>, drgac pa rabs mau korajze, mal reskiras, mal vads...in pol je to to :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To kar denji zna znam js tud sam ne tko dobr! :P

hehe, oba na enmu kolesu sva pa sploh hudca;>...jest na belanc ti pa na zdicu:>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva po enmu, js se kr po obeh kolesih vozim!! :lol1:

BTW, je ze probu kdo se vozit z motorjem pa met rolerje gor (MotoRola)?? full se da dobr po zadnem pa po prednem vozit - prakticno brez nevarnosti da se zvrnes!! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lool, dobra ideja...sicer sm se z rolerji vozu na kolesu pa na avtomatiku sam nism nc sprobavov po tazadnmu pa po taprumu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lool, dobra ideja...sicer sm se z rolerji vozu na kolesu pa na avtomatiku sam nism nc sprobavov po tazadnmu pa po taprumu

Ja jst sm že z rolerji vozu na frčotu, sam tm se nemoreš po spredenmu pelat, so predobre bremze, pakne :wacko: :wacko: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj kolega si je nardil take zelezne podplate ki jih nataknes na suhe in zavezes ter je pol stal ob strani motora pa se zacel peljat in drsel pol obstrani z noami na asfaltu.

ce ste gledali biker boyz boste vedli kako je misljeno :)

ma pa rs 125 eno staro verzijo ki ni zablokirana tak fejst:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te filmčke se da montirat s programom Windows Moviemaker, k je mislm da že original gor na XP home. če pa hočte kej bl zahtevnga zmontirat je pa dobr program Vegas 4.0, sam za tega rabte kodo. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh...na netu predolg dol vlači, tko da sem si ga zrihtal na cd-ju...res super stvarca :doze:

Jah ni nujno, ADSL 2mega dela svoje :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!