Skoči na vsebino

Filmi o skuterjih


shkorc

Priporočene objave

filom je zakon :yea2: :yea2: :yea2:

sm se narežu :OK: pa se mi je kr zdel da bo nekdo padu :) sj runerco si pol sam spucu a ne sj ni zgledal nč hujžga :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he he dobr to dobr :))))

sam zložu si ga pa tud pa una ata je tud pomojem me pridgo :)))

leti ti pa kr hudo :) sy jst zdj kmal pridem po motor pa se bomo sli mal pelat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

filmček rulz :yea2: :yea2: škoda da nista tam do konca snemala ko mu je ata pridgoval :D

aja pa lepo nalepko je fasal :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sigurn je ata omenu policijo med tem ko ti je nadvse mirn on sproščen razlagal o tvoji napaki :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pa edn najbolsih filmckov na tem forumu :D

Sam hudo vrtita te motorje :OK:

p.s. bonzy huda nalepka :P ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mja tist dan res ni biu moj dan :xx: :wacko: :)

sam tm kokr sm se skištov, mi je u taprvo prou lepo ratal, sm se se mal po tazadnmum in ker beno kamerman ni to posneu :P sm reku da grem se 1x, pa sm mal padu :)

no ja sm saj padalsk izpit dobu :P :P

ah, un blt sm samo wap uzeu, paj blo uredu :) tut pikce se ni poznal po pranju :)

sej bova z benotm sla se 1x snemat an? :) :) upam da bo kej bol, če pa nau pa je*es use skp :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bonza kaj tebi ni nic motorja skoda :cry: al mas prevec denarja al pa tak hudo rad v trst po dele hodis? B) Kaj od tega bo drzalo? :)

Drugace pa si mel prekleto hudo sreco pri onem avtu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi se itaq jokal če bi si tak pošobal skutera :D Če ko mi je en čisto malo pošoban spodnjo plastiko 2 tedna nisem mogo normalno živet :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

on ni tko haklik kot vi :D

haklik---občutljiv

vemo kaj to pomeni :)

pa se res 0 ni poznalo tam na spredni plastiki, kr tam zgleda da bo malo počohan, zakaj sta izrezala pol pogovor med bonzyom pa onim iz cliota :BUA: :D :P tisto bi blo zanimivo gledat kretnje onega avtomobilista :D :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vemo kaj to pomeni :)

pa se res 0 ni poznalo tam na spredni plastiki, kr tam zgleda da bo malo počohan, zakaj sta izrezala pol pogovor med bonzyom pa onim iz cliota :BUA: :D :P tisto bi blo zanimivo gledat kretnje onega avtomobilista :D :lol1:

sam se nebi nč slišalo, k je blo predaleč edino če bi beno šel bližje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno ravno nebi blo pametno blizu hodit, kvečemu čimdalje stran :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno ravno nebi blo pametno blizu hodit, kvečemu čimdalje stran :D :D :D

heh, res.......... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam se nebi nč slišalo, k je blo predaleč edino če bi beno šel bližje

sj sm posnev pol tut ... k ga je pizdu neki (samo se nc ne slis) pol je pa se mene neki pizdu kva snemam pa krneki O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bonza kaj tebi ni nic motorja skoda :cry: al mas prevec denarja al pa tak hudo rad v trst po dele hodis? B) Kaj od tega bo drzalo? :)

z motorjem je treba uzivat ... jes zmeri pravm: motor je za vozt ne pa za gledat :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z motorjem je treba uzivat ... jes zmeri pravm: motor je za vozt ne pa za gledat :yea2:

to se čist strinjam :)

jz sm se k je biv motor nov tud full sekiru zdej pa rečem sam "ah je*at ga shit hapens" :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja meni ravno nebi blo vseno ce bi sel skakat z njim potem pa se pado :cry: Vseno je dosti trudi in denarja vlozenega not :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja meni ravno nebi blo vseno ce bi sel skakat z njim potem pa se pado :cry: Vseno je dosti trudi in denarja vlozenega not :)

doklr je samo plastika, je se odlično :) drgac se pa popolnoma strinjam z benotm :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutr če bo lep vreme š jst pridem gor po motor pa s lohk kam zapelemo če bo cajt!

evo jest tud če nav dežja ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!