Skoči na vsebino

Peticija proti lovcem


D.J.

Priporočene objave

@I30 je pač tak .. kdor ga nima rad, ga ne mara ... ajnfok :P

sicer se pa sploh ne trudi, da bi ga meu kdo rad :lol1:

če bo pa kj dimljene diujaći ponudu, pa rade volje pridem iskat :jezik: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, Arzen said:

I30, ne vem zakaj moraš iti na tak nivo. Zdaj si pa ti naenkrat pameten, ostali pa idioti. Še premalo medvedov imaš očitno okoli sebe.

Mocno dvomim, da je postal kar naenkrat pameten, ker Je ze dolgo v tem fohu.

PS: ewo ... Se en

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Nearrain pravi:

Mocno dvomim, da je postal kar naenkrat pameten, ker Je ze dolgo v tem fohu.

PS: ewo ... Se en

Mislim, za ostale me boli luli kakšni so drug do druzga, ampak do mene se ne rabi tako obnašat. Očitno imava vsak svoje mnenje in je to to. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Zivnorc pravi:

... ja sej ravno nekaj takega sem hotel napisati... samo če bi hotel vse... bi nastal cel roman.

omejujemo jim prostor. ... pa še v ta prostor jim lezemo. Kaj jim preostane drugega, kot da se oni branijo na svojem ozemlju in gredo potem še v "našega",ker jim ne njihov premajhen. Mi smo močnejši na svojem teritoriju, oni pa (bi morali biti) na svojem. Ampak mi smo povsod močnejši...  :D.

Tut Krištof kolumb je šel v ameriko, kjer so bili "indijanci" ...jih potolkel, tistih nekaj primerkov pa pustil v rezervatih.... še malo, pa bodo edini primerki v "idijanskih vrtovih", kot pri nas nekateri zadnji primerki živalskih vrst v živalskih vrtovih. :P

 

 

Mau si faliu.(pa ne mausa) Pa nč hudga, k se vsaj matraš.
Takile 3 letni cca 80kilski mulci so na begu pred strici in fotri, pa tud pred tetami in mamami in iščejo svoj nov teritorij, ker doma jim ostati ni. (lakota, pedofilija, ojdipov kompleks pa podobne štale)
So ta najbolj zoprn del populacije. Le še mama, če se ji zdi da ji ogrožaš mladiče je večja driska.
Tako da teli 3 letniki skušajo priti na nov teritorij, ki ga pa je malo. Nekateri so se sposobni v kakšnem mirnem kraju pritajiti in lepo pridno živijo svoje življenje, drugi pa drekajo po smetnjakih, stikajo po vrtovih, s keten pobirajo pse, ravbajo čebeljnake in delajo podobne neumnosti, ki se na koncu obrnejo proti njim.
Slovenija je, če želi medvedjo populacijo sploh imeti, zaradi urbane razdrobljenosti prisiljena v sobivanje z medvedom in ostalimi velikimi zvermi. če ne bo sobivanja, ne bo medveda. To drugo opcijo zagovarja KGZ (kmetijsko gozdarska zbornica), ki bi sploh potamanila vso divjad, da bi lahko brezskrbno gojili gensko spremenjeno koruzo in ostalo svinjarijo v vsakem kotičku dežele.
Zagovorniki pravic živali bi pa povsem pozabili na človeka in dali vse pravice živalim. Prava pot je verjetno nekje na sredini.
Nikakor pa niprava pot tista, ki medveda in ostalo divjad vabi v strogi urbani prostor. Odmetavanje odpadkov, ki je hrana za živali, najsi bo na sprehodih v naravi ali pa v nezaščitenih smetnjakih, uči medvede kje je lažji vir preživetja. in ga navaja na bližino ljudi. Hranjenje takih medvedov, objavljanje na spletu ipd. sprevrača dejansko sliko o tej živali, ki nikakor ni plišasta.
Pri teh zadevah je potrebna pamet, znanje, dobra presoja in predvsem odsotnost butalizmov, kakršne so nekateri Kalduji in podobniki nasrali tu gori. 


Tole tle naprej sem pa zbrisal, ker je blo prehudo. Ampak mislm pa čist tko!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lovec  je z zavedanjem šel na drugo ozemlje in z namenom, če je lovec bi v takem casu rekel da je sel neko zival pokoncat,

Medved je mislil da je tarča in seje samo branil 

Člolek se mora v vse vtikat, prej ali slej bo konec.  Ce bi se vse tako branilo kot medved bi "mogoče" ta clovek to skapiral 

Na svojem nisi varnem, kaj šele na tujem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na, a zdej bo pa še prekmurc o medotu brihtou?!:slap: 
A sploh veš kko zgleda? Tist k ma roge je jalen! Janez Jalen!:eek:

Popravljeno . Popravil I30
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, stuhec pravi:

Lovec  je z zavedanjem šel na drugo ozemlje in z namenom, če je lovec bi v takem casu rekel da je sel neko zival pokoncat,

Medved je mislil da je tarča in seje samo branil 

Člolek se mora v vse vtikat, prej ali slej bo konec.  Ce bi se vse tako branilo kot medved bi "mogoče" ta clovek to skapiral 

Na svojem nisi varnem, kaj šele na tujem

a misliš, da je medved vedu da je lovec lovec :? ... žival vidi samo nevarnost in se odloča ... ali napasti ali zbežati ... v tem dvoboju je zmagal ...

povsod po svetu, vsako žival, ki enkrat okusi človeško kri ... ubijejo ... na žalost je tako :dry:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, VS800 pravi:

Itak je vedu da je louc, jest ti rečem, da je šlo za maščevanje...doug ga je zalezvou...:lol1:

Ja, k mu je mamo :l_01:

U madona, de ni šlo tle za družinske obračune. A so pulcaji kej tazga napisal?!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, I30 said:

Na, a zdej bo pa še prekmurc o medotu brihtou?!:slap: 
A sploh veš kko zgleda? Tist k ma roge je jalen! Janez Jalen!:eek:

Cak, da se Neokretni Karp uleti ves otozen, ker Je Jezerna Roza Ostrorogem Jalnu dala in kaksno modro primakne.

:smoke:

Popravljeno . Popravil Nearrain
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, I30 pravi:

Ja, k mu je mamo :l_01:

U madona, de ni šlo tle za družinske obračune. A so pulcaji kej tazga napisal?!

čak, da se  še CSD zdele umes uštrika:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, I30 pravi:

Na, a zdej bo pa še prekmurc o medotu brihtou?!:slap: 
A sploh veš kko zgleda? Tist k ma roge je jalen! Janez Jalen!:eek:

Hahahah se mi kr smiliš, očitno je tole branjenje lovca sizifovo delo :D  Enga se rešiš, pridejo drugi trije :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... če mene vidi slućajno medvedka zgoraj brez...

 

....mi bo zihr zatežila , da ji dam telefonsko....  :P

..tko, da se jim raje izogibam....

:D

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Arzen pravi:

Hahahah se mi kr smiliš, ...

Ne mi na dušo pihat, k se hitr začnem jokat, pol sm pa ful zabuhu!:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, I30 pravi:

Ne mi na dušo pihat, k se hitr začnem jokat, pol sm pa ful zabuhu!:blush:

Poznam to, tud maus je 99% časa tak...sm prvo mislil, da je na drogah...:kva2:

 

Popravljeno . Popravil Arzen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Zivnorc pravi:

... kaj... kaj....  :eek:

....a ne verjamete!!!!??

20160724_141034[1].jpg

:jezik:

:lol1:

 

 

To je prgišče proti mojmu grmičevju, ampak pustimo, naj te kr lovijo medvedke, mene lovijo mačke :pos:

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Zivnorc pravi:

... kaj... kaj....  :eek:

....a ne verjamete!!!!??

:jezik:

:lol1:

 

 

Matr, čist navadn softič, pa tolk kusmt!:eek:
A to ti ene kitke delajo?

(SlikoSmZbrisuDeMeNauSpetStreslPress)

pred 1 minuto, Arzen pravi:

To je prgišče proti mojmu grmičevju, ampak pustimo, naj te kr lovijo medvedke, mene lovijo mačke :pos:

Jp, ta se je že zadnč s tabo pohvalla:
6801801609_69aaaa9318_b.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... u fak... zajebu sm... to je slika hrbta....a čte, da še sliko od spredi pokažem....   :lol1:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bom o življenskem prostoru medvedov in ljudi in o vsej zgodovini osvajanja in prisvajanja tujih ozemelj. O lovcih imam svoje mnenje, kar mi ustava tudi zagotavlja. 

Ko motorist pade se hitro ugotovi vzrok in krivda padca. Velikokrat tudi priznamo kaj in kako smo za...... Saj na napakah se učimo.

 Le ko oborožen in izšolan moški v najboljših letih preseneti in prestraši mladega medveda, da ga le ta napade, pa je kriva zver.  Ali nimajo lovci kar nekaj "šolanja in izpitov" pred samostojnim izletom v gozd?

Za gasilce vem, da lahko gredo v ogenj le za to res vsposobljeni. 

Ker nisem lovec niti ne lastnik strelnega orožja, naj mi la kdo razloži, kako je to mogoče.

To je vse kar sprašujem in za to sem lahko vse, kar je zgoraj branilec oboroženih ..........    napisal.  

P.S. "Blagor ubogim na duši, kajti njihovo je nebeško kraljevstvo" je edino, kar lahko odgovori na pisanje I30

Popravljeno . Popravil Kaldu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Arzen pravi:

Poznam to, tud maus je 99% časa tak...sm prvo mislil, da je na drogah...:kva2:

 

sj sm :ras:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Kaldu pravi:

Ne bom o ...

Ker nisem lovec niti ne lastnik strelnega orožja, naj mi la kdo razloži, kako je to mogoče.

To je vse kar sprašujem in za to sem lahko vse, kar je zgoraj branilec oboroženih ..........    napisal.  

P.S. "Blagor ubogim na duši, kajti njihovo je nebeško kraljevstvo" je edino, kar lahko odgovori na pisanje I30

Bmflna voziš, a ne?!
mhmmm, ja ... :dry:

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blush: , toda vseeeno se jih bojim, če bi se kdaj med mojo vožnjo s kolesom, recimo proti IB, na cesti pred mano kateri postavil na svoje zadnje šape. :blush:

120512005.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!