Skoči na vsebino

Peticija proti lovcem


D.J.

Priporočene objave

pred 45 minutami, Kmet2 pravi:

Če je to res , me zmoti na koncu članka ,da obstajajo možnosti "tudi izključitev " :lol1:

Ali te moti (te krohotlje) to kako imajo napisano ali to kako je napisal novinar!?

pred 14 minutami, skalar36 pravi:

Včas so lahko streljal pse v lovišču, če je bil brez gospodarja, oziroma nadzora.( mislim, da do leta 2004, me bo I30 popravil) 

 

Ajaaa? Zakwa že? A sm dežurn zate? :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa potepuški psi, ki se potem združijo v trop :?

vem, da so po Romuniji organizirano lovili potepuške pse, ker so že resno ogrožali ljudi, nekaj jih tudi napadli in enega ali dva otroka so pogrizli do smrti .. tudi v Srbiji so menda tako akcijo naredili.

Brezobzirni ljudje kupujejo pse, ko zrastejo pa niso več zanimivi in tudi precej stanejo (hrana, oskrba, veterinar....) in jih spustijo v gozd, kjer se psi hitro spravijo v trop in podivjajo. Sam sem jih nekaj videl in so zelo veliki psi , ki se ponavadi zbirajo na počivališčih, kjer se vedno najde nekaj hrane ... in ni fajn, ko se nekaj 20-30 kilskih psov zapodi za tabo :ninja: 

 

ne tult name... samo razglabljam :ninja: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, I30 pravi:

Ali te moti (te krohotlje) to kako imajo napisano ali to kako je napisal novinar!?

Ajaaa? Zakwa že? A sm dežurn zate? :ras:

I30 nimam pojma kako imate urejeno ker sem na področju lovstva , popolnoma gol . Komentiram samo kar sem prebral in kaj bi jaz v tem primeru naredil .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

Kaj pa potepuški psi, ki se potem združijo v trop :?

vem, da so po Romuniji organizirano lovili potepuške pse, ker so že resno ogrožali ljudi, nekaj jih tudi napadli in enega ali dva otroka so pogrizli do smrti .. tudi v Srbiji so menda tako akcijo naredili.

Brezobzirni ljudje kupujejo pse, ko zrastejo pa niso več zanimivi in tudi precej stanejo (hrana, oskrba, veterinar....) in jih spustijo v gozd, kjer se psi hitro spravijo v trop in podivjajo. Sam sem jih nekaj videl in so zelo veliki psi , ki se ponavadi zbirajo na počivališčih, kjer se vedno najde nekaj hrane ... in ni fajn, ko se nekaj 20-30 kilskih psov zapodi za tabo :ninja: 

 

ne tult name... samo razglabljam :ninja: 

Tastar, od mojga kolega pesek vsak dan k ga na polje pelje, 5-6 mišk izkople pa poje:P

pred 3 minutami, skalar36 pravi:

VS 800. Psa ti na smejo ustrelit. Tak je zakon. Ampak jaz ti ne garantiram , da ti kak prepotentnež ne bo. Stara šola...

Vem, vem.......pri nas tm okol, še kr grozijo, da če ne bo na vrvici, da ga bo poču, ker mu druge žvauke k jih hoče počt, plaši.................da ga vidm frajerja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, maus said:

Kaj pa potepuški psi, ki se potem združijo v trop :?

vem, da so po Romuniji organizirano lovili potepuške pse, ker so že resno ogrožali ljudi, nekaj jih tudi napadli in enega ali dva otroka so pogrizli do smrti .. tudi v Srbiji so menda tako akcijo naredili.

Brezobzirni ljudje kupujejo pse, ko zrastejo pa niso več zanimivi in tudi precej stanejo (hrana, oskrba, veterinar....) in jih spustijo v gozd, kjer se psi hitro spravijo v trop in podivjajo. Sam sem jih nekaj videl in so zelo veliki psi , ki se ponavadi zbirajo na počivališčih, kjer se vedno najde nekaj hrane ... in ni fajn, ko se nekaj 20-30 kilskih psov zapodi za tabo :ninja: 

 

ne tult name... samo razglabljam :ninja: 

Hja, jebiga. Če nis jagerčk ne smeš ustrelit psa,  medveda, volka ki te ogroža. "Bog ve" , kdo nam je to zrihtu...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, maus pravi:

Kaj pa potepuški psi, ki se potem združijo v trop :?

vem, da so po Romuniji organizirano lovili potepuške pse, ker so že resno ogrožali ljudi, nekaj jih tudi napadli in enega ali dva otroka so pogrizli do smrti .. tudi v Srbiji so menda tako akcijo naredili.

Brezobzirni ljudje kupujejo pse, ko zrastejo pa niso več zanimivi in tudi precej stanejo (hrana, oskrba, veterinar....) in jih spustijo v gozd, kjer se psi hitro spravijo v trop in podivjajo. Sam sem jih nekaj videl in so zelo veliki psi , ki se ponavadi zbirajo na počivališčih, kjer se vedno najde nekaj hrane ... in ni fajn, ko se nekaj 20-30 kilskih psov zapodi za tabo :ninja: 

 

ne tult name... samo razglabljam :ninja: 

Drugo je da ustrelijo potepuško žival , ki se že na daleč tudi vidi , in spet drugo je da ustrelijo negovanega ljubljenčka z ovratnico in po možnosti zaradi osebnih zamer ............ma mu puško v rit zatlačim pa sprožim ...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, maus pravi:

Kaj pa potepuški psi, ki se potem združijo v trop :?

vem, da so po Romuniji organizirano lovili potepuške pse, ker so že resno ogrožali ljudi, nekaj jih tudi napadli in enega ali dva otroka so pogrizli do smrti .. tudi v Srbiji so menda tako akcijo naredili.

Brezobzirni ljudje kupujejo pse, ko zrastejo pa niso več zanimivi in tudi precej stanejo (hrana, oskrba, veterinar....) in jih spustijo v gozd, kjer se psi hitro spravijo v trop in podivjajo. Sam sem jih nekaj videl in so zelo veliki psi , ki se ponavadi zbirajo na počivališčih, kjer se vedno najde nekaj hrane ... in ni fajn, ko se nekaj 20-30 kilskih psov zapodi za tabo :ninja: 

 

ne tult name... samo razglabljam :ninja: 

tega maš po Bosni tolk, da moja samo iz tega razloga(ker se ji smiljo), noče po Bosni lutat....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Kmet2 pravi:

I30 nimam pojma kako imate urejeno ker sem na področju lovstva , popolnoma gol . Komentiram samo kar sem prebral in kaj bi jaz v tem primeru naredil .

Saj v tem je caka za ofce! 
Napišejo tako da je efekt in prodaja. Pa je res ali pa ne. Če o nečem pišeš, je potrebno tudi kaj bralcem razložiti, ne pa samo napihniti. Vse zadeve okoli takega dogodka imajo jasne in stroge sankcije. Gle le še za vprašanje kdo je (dokazljivo seveda) in kako ustrezne službe delajo. Če take zadeve niso sankcionirane to pomeni, da ne deluje policija, inšpekcija, sodstvo. Če se o tem netočno piše in natolcuje, pomeni da ne deluje etika in resnicoljubnost pri novinarjih, da o raznih komentatorjih ne govorim.
Če bi jaz zastopal lovce (lovska zveza) bi se najprej s tožbami spravil nad novinarje, da bi pisali samo še preverjeno in točno.
Tako pa vsi lovci žremo drek, ki ga naserjejo budale, novinarji, butasti lastniki psov, blebetači in podobni pod streho z lajštami prikrajšani.

pred eno uro, VS800 pravi:

pa javno objavt kdo je bil....mamo mu j....

Kr! Pa ne slike limat, prosim!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, I30 pravi:

Saj v tem je caka za ofce! 
Napišejo tako da je efekt in prodaja. Pa je res ali pa ne. Če o nečem pišeš, je potrebno tudi kaj bralcem razložiti, ne pa samo napihniti. Vse zadeve okoli takega dogodka imajo jasne in stroge sankcije. Gle le še za vprašanje kdo je (dokazljivo seveda) in kako ustrezne službe delajo. Če take zadeve niso sankcionirane to pomeni, da ne deluje policija, inšpekcija, sodstvo. Če se o tem netočno piše in natolcuje, pomeni da ne deluje etika in resnicoljubnost pri novinarjih, da o raznih komentatorjih ne govorim.
Če bi jaz zastopal lovce (lovska zveza) bi se najprej s tožbami spravil nad novinarje, da bi pisali samo še preverjeno in točno.
Tako pa vsi lovci žremo drek, ki ga naserjejo budale, novinarji, butasti lastniki psov, blebetači in podobni pod streho z lajštami prikrajšani.

Kr! Pa ne slike limat, prosim!

Kako novinarji prikazujejo resnico , pa ne gre se samo za Lovce , temveč tudi za motoriste, amere itd ..... poznam in sem izkusil svinjarijo medijev .....

 

13178829_1078039732263956_3410852489218982210_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, VS800 pravi:

Da eno od mojih dveh ljubavi, ki sta priznam odvezani, ko gremo za bajto v gmajno na sprehod, poč al pa karkol druzga nardi, eden od telih možiclev v drekasto zeleni opravi, mu.......ah brez veze govort kaj mu......

Zakaj brez veze? :eek: Mene pa zlo zanima. Da vidim s čem mi groziš. :whistle:
Pa da ti povem, kaj bi ti jaz naredil, če bi videl, da se te pes običajno ne drži in da trga divjad. Požvižgal bi mu, ga navezal na vrvico,

in bi šla...



v Gmajnice. 

Pol bi te pa prow ahtal in to ponovil vsakič, ko bi ti psa ne imel pod kontrolo.

Me zanima koliko bi ti pasalo stroške plačvat.:cool:

Če bi se pa pol kej name usajal, bi ti pa vrnil. Pa posojila se vrača z obrestmi.:twak:
Prow.

K ps ni nč kriv, le butast lastnik, ki psa ne zna zrekreirati kot mu pripada in ga pušča da po gozdu in polju dela masaker nad drugimi živalcami.


Še moji lovski psi so privezani v gozdu na sprehodu vedno ko ne opravljamo določene oblike lova ali šolanja, drugi bodo pa kar letali in klali, al kaj?!

pred 31 minutami, skalar36 pravi:

Evo ga moralista. Smo te pogrešal. NE. :jezik:

Potem pa ne omenjaj po nepotrebnem mojega imena!
Tudi jaz te le takrat, ko se mi :SS

pred 11 minutami, VS800 pravi:

ja sej, da bi se od tvojga "prjatla" zgodba z psom mal polegla.....

A ti men tega "prjatla" mal razložiš?

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

48 minutes ago, I30 said:


Tako pa vsi lovci žremo drek, ki ga naserjejo budale, novinarji, butasti lastniki psov, blebetači in podobni pod streho z lajštami prikrajšani.

 

Res tale izjava je pa "top of the top"!

Budale, novinarji, butasti lastniki psov, blebetači in podobni pod streho z lajštami prikrajšani, ne sodelujemo pri sprejemanju zakonodaje , kar je povezano z lovstvom, naravo, gozdovi...itd.

Po drugi strani pa LZS, aktivno sodeluje z oblastjo.

Sem še mislil, da maš IQ večjki od moje št. noge. Jebiga tudi jaz se motim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 48 minutami, VS800 pravi:

Hahahahahaha:lol1:, dej nehi no, še sodelouc me mal čudn gleda k sem se tolk nasmeju zdele...........ti misliš, da bi te gledou, kako mi psa na vrvico prpenaš, pa probaš odpelat??????Pa ti nis resn...

No, če pustiva to, me pa zanima kako bi se ti moj pes pustu pripet???

Da se vrneva na začetek. 

Na mojo izjavo, ki je sledila tvoji grožnji: 
"Pa da ti povem, kaj bi ti jaz naredil, če bi videl, da se te pes običajno ne drži in da trga divjad. Požvižgal bi mu, ga navezal na vrvico,

in bi šla...  v Gmajnice. "

se :lol1: in pišeš o tem, da bi mi ne pustil psa odpeljati. Torej si zraven. In tvoj pes trga divjad.
Ali pa te ni zraven
(potem je tvoja 1. trditev butasto sprenevedanje) in je pes nevaren in brez nadzora!
V vsakem primeru si zrel za krepko sankcijo. In ja, bi ti jo zrihtal. Pa ne z raznimi :twak: na kar si ti namigoval, temveč s pravnimi sredstvi, ki so na voljo. Bi se potrudil. 

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, I30 pravi:

Da se vrneva na začetek. 

Na mojo izjavo, ki je sledila tvoji grožnji: 
"Pa da ti povem, kaj bi ti jaz naredil, če bi videl, da se te pes običajno ne drži in da trga divjad. Požvižgal bi mu, ga navezal na vrvico,

in bi šla...  v Gmajnice. "

se :lol1: in pišeš o tem, da bi mi ne pustil psa odpeljati. Torej si zraven. In tvoj pes trga divjad.
Ali pa te ni zraven (potem je tvoja 1. trditev butasto sprenevedanje) in je pes nevaren in brez nadzora!
V vsakem primeru si zrel za krepko sankcijo. In ja, bi ti jo zrihtal. Pa ne z raznimi :twak: na kar si ti namigoval, temveč s pravnimi sredstvi, ki so na voljo. Bi se potrudil. 

Grozil nisem tebi, ampak nasplošno se izražam, da bi, če ti po domače povem nekomu, ki bi kej naredu mojmu psu, naredil točno taisto nazaj!!....bo vredu?

 

Še neki mi povej...se pravi, ko tvoj pes odvezan teče po eno žival, ki si jo ti šicnil, po katerem zakonu pa on lahko prosto teče po gozdu?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, skalar36 pravi:

Res tale izjava je pa "top of the top"!

Budale, novinarji, butasti lastniki psov, blebetači in podobni pod streho z lajštami prikrajšani, ne sodelujemo pri sprejemanju zakonodaje , kar je povezano z lovstvom, naravo, gozdovi...itd.

Po drugi strani pa LZS, aktivno sodeluje z oblastjo.

Sem še mislil, da maš IQ večjki od moje št. noge. Jebiga tudi jaz se motim.

Ja res je, vsi vi našteti ne sodelujete, ker vas nihče ne jemlje resno kaj šele za sogovornike pri teh resnih zadevah. Kdo bi jih krivil?!
Sodelujejo pa razna društva, zbornice, ministrstva, strokovne službe in vsi, ki izkažejo interes in upravičenost stranke v postopku. Kršitelji osnovnih norm in lajštni deficitarci to očitno niste.
Ste pa seveda pristojni za blebetanja. To vam gre odlično!

Da si sposoben meriti IQ pa krepko dvomim.

pred 5 minutami, VS800 pravi:

Grozil nisem tebi, ampak nasplošno se izražam, da bi, če ti po domače povem nekomu, ki bi kej naredu mojmu psu, naredil točno taisto nazaj!!....bo vredu?

Še neki mi povej...se pravi, ko tvoj pes odvezan teče po eno žival, ki si jo ti šicnil, po katerem zakonu pa on lahko prosto teče po gozdu?

Repliciral si na mojo objavo! Ne izvijaj se sedaj! Mej jajca!
Če želiš debatirati o neki problematiki, se najprej informiraj, poduči o pripadajočo zakonodaji. Imaš vse na spletu.
Jaz ti nisem hlapec, da te bom stregel!:ras:

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo se izvija?? kakšna jajca? za stabo debatirat tuki al kaj??

Zdej smo že pr hlapcih,jao...grem rajš naprej delat, čeprou se mi ne da..:P

 

pred 21 minutami, I30 pravi:

.

Repliciral si na mojo objavo! Ne izvijaj se sedaj! Mej jajca!
 

No ne grem še takoj, delat.....zdej vidim, kaj si mislil....lohka ti šeenkrat povem, če bi mi bilo koji človeček probal kaj narediti mojemu psu, povem, da se mu uprem, maščujem, pogrizem, ......karkol bi mi takrat prišlo na misel....

Popravljeno . Popravil VS800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, I30 said:

Ja res je, vsi vi našteti ne sodelujete, ker vas nihče ne jemlje resno kaj šele za sogovornike pri teh resnih zadevah. Kdo bi jih krivil?!
Sodelujejo pa razna društva, zbornice, ministrstva, strokovne službe in vsi, ki izkažejo interes in upravičenost stranke v postopku. Kršitelji osnovnih norm in lajštni deficitarci to očitno niste.
Ste pa seveda pristojni za blebetanja. To vam gre odlično!

 

Sej zato pa nismo in nikoli ne bomo postali Švica. Smo tam kamor pašemo!

Popravljeno . Popravil skalar36
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 10. 8. 2016 at 10:54, Kmet2 pravi:

Drugo je da ustrelijo potepuško žival , ki se že na daleč tudi vidi , in spet drugo je da ustrelijo negovanega ljubljenčka z ovratnico in po možnosti zaradi osebnih zamer ............ma mu puško v rit zatlačim pa sprožim ...

 

tega pa niti približno ne smeš       :twak:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, stuhec pravi:

tega pa niti približno ne smeš       :twak:

Sej vem ,na jeziku smo vsi močni .....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... je že bolš, da feder skup stisneš, mu ga v rit zatlačiš, pol pa ga sprožiš.

...pa ga nej pol vn spravi...   :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, Zivnorc pravi:

... je že bolš, da feder skup stisneš, mu ga v rit zatlačiš, pol pa ga sprožiš.

...pa ga nej pol vn spravi...   :P

 

A ni marela bl komot?!

pred 13 urami, Kmet2 pravi:

:lol1:14040138_10205105572158220_8592740529319

 

Kje s pa to budalaštino najdu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, I30 pravi:

A ni marela bl komot?!

Kje s pa to budalaštino najdu?

Mal več se vozi pa boš tud ti velik budalaštin najdu .........:P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!