Skoči na vsebino

Peticija proti lovcem


D.J.

Priporočene objave

Nisem mislila, da je treba kaj blokirat ali ne naredit, niti ne jamram ... samo zanimalo me je kako lahko pripomoremo k temu, da se živali čimbolj zaščiti pri tem, ko jim odvzamemo življenjski prostor.

Hvala za predloge in nasvete ...

Je še eno radikalno možnost. Vzameš pištolo in začneš tamanit ljudi. Manj ljudi, več življenskega prostora za živali in manj onesnaževanja narave.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je še eno radikalno možnost. Vzameš pištolo in začneš tamanit ljudi. Manj ljudi, več življenskega prostora za živali in manj onesnaževanja narave.

:xx: :xx: primitivno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:xx: :xx: primitivno

Ampak učinkovito.

Če pa uporabimo enako metodo na živalih ali rastlinah, pa ni primitivno. (pa ne mislim s tem tebe, ampak nasplošno)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

pa naj še kdo zanika da ni potrebna peticija :lol1:

V gozdu ga je nekdo ustrelil

Sedemindvajsetletnik iz Črnomlja je ustavil osebni avtomobil ob robu vozišča pri naselju Crkvišče in odšel v gozd na malo potrebo. V tem času je neznanec izstrelil naboj, ki je oškodovanca zadel v ramo in ga poškodoval. Zdravniško pomoč so oškodovancu nudili v novomeški bolnišnici. Kriminalisti in policisti dejanje še preiskujejo.

:slap: :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe. tale tema bi se lahko preimenovala v "HHV against the world". :grim :)

Jap! Ali pa "Advokat apriori in kar tako na pamet proti lovcem"

Neznanec = lovec bravo, višek pronicljivega analitičnega razuma!

ampak lovec pa vseeno nisem :lol1:

Mi ni prav nič žal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap! Ali pa "Advokat apriori in kar tako na pamet proti lovcem"

tole sem prebral v dnevnem časopisju :grim

nisem pisal jaz niti nisem nikogar obsojal :D

niti nisem streljal :grrr

vsak naj si razlaga po svoje :slap:

bom pa v bodoče pazil kje lulam :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap! Ali pa "Advokat apriori in kar tako na pamet proti lovcem"

tole sem prebral v dnevnem časopisju :grim

nisem pisal jaz niti nisem nikogar obsojal :D

...

V katerem cajtngu in kdaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V katerem cajtngu in kdaj?

Današnji Večer v črni kroniki.

Sicer pa ne piše, da bi to imelo kakšno zvezo z zeleno bratovščino, niti kakšno orožje naj bi bilo uporabljeno. Mogoče so samo Cigani imeli kakšno čago v bližini in je slučajno "metek zalutal".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa naj še kdo zanika da ni potrebna peticija :lol1:

V gozdu ga je nekdo ustrelil

Sedemindvajsetletnik iz Črnomlja je ustavil osebni avtomobil ob robu vozišča pri naselju Crkvišče in odšel v gozd na malo potrebo. V tem času je neznanec izstrelil naboj, ki je oškodovanca zadel v ramo in ga poškodoval. Zdravniško pomoč so oškodovancu nudili v novomeški bolnišnici. Kriminalisti in policisti dejanje še preiskujejo.

:slap: :slap: :slap:

in kje je tle kakšen lovec...iz zgoraj citiranega sledi, da bi bila potrebna peticija proti "neznancem" oziroma proti "izvajanju male potrebe v gozdu"...

Popravljeno . Popravil MaraudeR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa naj še kdo zanika da ni potrebna peticija :lol1:

in kje je tle kakšen lovec...iz zgoraj citiranega sledi, da bi bila potrebna peticija proti "neznancem" oziroma proti "izvajanju male potrebe v gozdu"...

Advokat se je, kot kaže, samo malce pošalil. Itaq ta ceh slovi po izbornih šaljivcih. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi mu morala njegova ženska res vredu rogovje nataknit, da bi ga kakšen jager za kapitalnega jelena zamenjal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Advokat se je, kot kaže, samo malce pošalil. Itaq ta ceh slovi po izbornih šaljivcih. :grim

uganu si

:grim

maš v dobrem :beer2: pr men :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Nisem hotel nove teme odpirat in sem vtaknil kam sem. No danes je na oddaji preverjeno bil zanimiv prispevek o lovcih na motoriste. To so tisti ljudje, ki jim grejo na živce predvsem enduristi in jim zato po poteh nastavljajo jeklenice.

Hm kako naj komentiram....ob prispevku sem ostal brez besed...ne vem kako je lahko človek tako glup, da je pripravljen tudi ubijat samo zato, da bo on lahko v miru šel na jago. Zgleda, da je nekaterim življenje divjadi večč vredno kot človeško življenje :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Važn je da lahk oni pobijajo uboge in nedolžne živali, zato da bojo mel na steni eno trofejo več! <_< Če že pobijajo živali nej pobijajo tiste, ki so bolne in ki se mučijo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa tud motor ne sodi v gozd, niti v naravo. Zato obstajajo tudi motocross proge, lahko pa se tudi kako še naredi, kar ni tako velik strošek, še posebej če je v eni vasi vsaj 20 zagrizenih krosistov. Motor in nasploh človek ne sodita v gozd. Preprosto in simpl. V sloveniji rabimo dirkališča in drkališča, kjer si bo folk sproščal živce, ne pa v gozdovih in na cestah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morš pa vedit, da se skor usak drug lovec s svojim avtom pripelje do štanta! A to pa ni hrup?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Puška bolj poči, kot motor ropota. :angry2: :slap: :slap:

Moped pa najmanj 1 uro in več rohni po gozdovih. In to prekleto glasno. Ni za primerjat s strelom. Kratki poki so vseeno bolj podobni grmenju kot pa večurno rohnenje odprtih rorov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj me je pa šokiralo še to na koncu ko je povedala, da je trem iz državne reprezatance lovec s puško meril v njih, potem so pa motorje v hosti skril, jim jih je pa še razbil; nemorš no :BUA: :( :( :( :BUA: :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moped pa najmanj 1 uro in več rohni po gozdovih. In to prekleto glasno. Ni za primerjat s strelom. Kratki poki so vseeno bolj podobni grmenju kot pa večurno rohnenje odprtih rorov.

A nisem nekaj omenil tudi ubijanje?... :hmm: :hmm: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!