Skoči na vsebino

Peticija proti lovcem


D.J.

Priporočene objave

pred 9 minutami, Kmet2 pravi:

Včeraj je bil odstrel štirih medvedov ..........:lol1:

13680056_1720524034873797_34302467260084

 

Če pogledaš med noge so to plešaste medvetke:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

24ur.com   "..ker nihče od zajetih gozdnih teroristov ni priznal da se je z naravovarstvenikom igral njam-njam so za vsak slučaj uspavali vse po vrsti.."

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

I30, tvoj post se je še kar nekako bral, dokler nisem prišel do tega:

47 minutes ago, I30 said:

Pomehkužen pogled ljudi iz bloka ali na novo naseljenih podeželanov ne zdrži presoje. Je le nekaj modnega, prijetnega, tako lepo skladnega s krščanskim duhom usmiljenja. Pa vidimo kako je s tem krščanskim usmiljenjem. ...

torej gre to nekako tako, da tisti, ki živimo v blokih in smo proti pobijanju smo mehkužci, vi, ki pa veselo ružljate z orožjem in pobijate ste pa tapravi dedci? Čestitam .. sem raje označen za mehkužca .. no ja, saj se tudi sodelavec, ki komaj čaka, da gre spet v gozd z "prijatelji" lovci na lov, ima za pravege deda .. niti ni lovec, niti nima orožnega lista .. za tak "izlet" oziroma "ekskurzijo" drago plačajo in tam ni (oziroma z ostalimi izletniki niso) zato, da bi vodil evidenco odstrela ..

Vem, da niso vsi lovci taki in nekateri se celo borijo proti takim, ampak dokler poznamo take primere bodo vedno izstopali in z določene populacije osovraženi .. saj veš, tudi motoristi smo vsi divjaki, zaradi tistih nekaj brezglavih norcev na cestah ..

Popravljeno . Popravil Texo
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lovci morajo biti, imajo poslanstvo, katerega marsikdo ne bo razumel. Večina ljudi, ki je nastrojena proti lovcem, skoraj vsak dan doma jé meso različnih živali, ki so svojo življensko pot od rojstva do smrti končale v vrašljivih (včasih nehumanih) pogojih. In tak pokol živali se vrši vsak dan, masovno! Ampak to je o.k., ker je to kupljeno v trgovini na polici in je padlo z neba, od samega boga.

Ljudje so lovci od pračloveka naprej, nekoč so lovili za preživetje, danes pa za ravnovesje in tako je prav.

Popravljeno . Popravil Andrejcer
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jasno je, da imajo svoje poslanstvo in morajo bit. Ko sem srno povozil se mi je srce paralo, ko sem jo gledal, kako žival trpi. No, potem je lovec končal to trpljenje. Sem mu bil hvalažen. Sem razumel, da tudi njemu ni v veselje pokončat tisto ubogo žival.

Par let kasneje sem spoznal zgoraj omenjenega sodelavca, ki mi je z velikim ponosom kazal slike trofej, ki jih ima doma. Ko sem ga vprašal če je lovec, je rekel "ne, zakaj? greš kdaj z nami?" - v organizaciji lovcev/društva .. no in samo predstavljam si, na kak human način tak "izletnik" pokonča kakšno žival v gozdu - verjetno z goro nabojev in ne z kakšnim preciznim/natančnim strelom v del, kjer bi žival čimprej pokončal ..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Texo pravi:

I30, tvoj post se je še kar nekako bral, dokler nisem prišel do tega:

torej gre to nekako tako, da tisti, ki živimo v blokih in smo proti pobijanju smo mehkužci, vi, ki pa veselo ružljate z orožjem in pobijate ste pa tapravi dedci? ...

Ne jemlji iz konteksta in ne sprevračaj napisanega!!!
Pomehkužen je pogled "civiliziranega" meščana na borbo za preživetje v naravi, ki je garant preživetja in razvoja vrst.
Dajte mal objektivno brat in ne kot da vam nekdo po repu skače!

Kar se tiče tvojega sodelavca je zakonsko popolnoma legitimno. V spremstvu lovca z lovno pravico, oz. lovca v državnih loviščih je možno loviti vsakemu. Seveda na odgovornost tistega, ki ima lovno pravico, torej lovca ali delavca v državnih loviščih. In ta mora z lastno odgovornostjo poskrbeti da se odstrel vrši tako po odbiri osebka kot po načinu uplenitve v skladu s predpisi in lovsko etiko.
V nasprotnem primeru polno odgovarja za svoja dejanja.
Predpisi so jasni in pri nas dosti strogi v primerjavi z marsikje drugje.
To, da nekdo lovi na opisan način ne pomeni, da je karkoli naredil narobe, zato je pavšalna kritika njegovih dejanj enaka obrekovanju. Nakladanje skratka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Kmet2 pravi:

Včeraj je bil odstrel štirih medvedov ..........:lol1:

13680056_1720524034873797_34302467260084

 

tamali je ušel :ras: sm ga vidu, je jučeri ponoči lomastu po ridah, pa enga zajčka mal pred Planino preganju po cesti... :(

 

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 minutes ago, I30 said:

Ne jemlji iz konteksta in ne sprevračaj napisanega!!!
Pomehkužen je pogled "civiliziranega" meščana na borbo za preživetje v naravi, ki je garant preživetja in razvoja vrst.
Dajte mal objektivno brat in ne kot da vam nekdo po repu skače!

Kar se tiče tvojega sodelavca je zakonsko popolnoma legitimno. V spremstvu lovca z lovno pravico, oz. lovca v državnih loviščih je možno loviti vsakemu. Seveda na odgovornost tistega, ki ima lovno pravico, torej lovca ali delavca v državnih loviščih. In ta mora z lastno odgovornostjo poskrbeti da se odstrel vrši tako po odbiri osebka kot po načinu uplenitve v skladu s predpisi in lovsko etiko.
V nasprotnem primeru polno odgovarja za svoja dejanja.
Predpisi so jasni in pri nas dosti strogi v primerjavi z marsikje drugje.
To, da nekdo lovi na opisan način ne pomeni, da je karkoli naredil narobe, zato je pavšalna kritika njegovih dejanj enaka obrekovanju. Nakladanje skratka.

?

sicer ne vem kaj sem iz konteksta jemal, je pa res, da nisem prebral vseh 52 strani teme .. se opravičujem ..

No, če je pa vse popolnoma legitimno in v skladu z zakonodajo, pol pa le .. naj kar hodijo "pravi dedci", ki še nikoli niso imeli orožja v rokah v hosto, in tam mrcvarijo kar pač mimo pride. Samo da je zraven en z lovno pravico, ki si je napolnil žep z evroojri.

Popravljeno . Popravil Texo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Texo pravi:

... No, če je pa vse popolnoma legitimno in v skladu z zakonodajo, pol pa le .. naj kar hodijo "pravi dedci", ki še nikoli niso imeli orožja v rokah v hosto, in tam mrcvarijo kar pač mimo pride.

To ne bo držalo!

Pričakujem, da potrdiš resničnost tvojih navedb, da niso le tvoja ugibanja. Seveda boš sodelavca o tem tudi konkretno povprašal, da ne boš kriv obrekovanja!


"ki še nikoli niso imeli orožja v rokah"
Potrebno je imeti opravljen izpit o varnem ravnanju z orožjem in ponekod še interni preizkus orožja s katerim se bo plenilo - nastrelitev! Napisal sem, da mora biti vse v skladu s predpisi! 
V nasprotnem je v prekršku in zadevo prijavi!
Javi, kako se bo razpletlo, me zanima.

"tam mrcvarijo kar pač mimo pride"
Pleni se lahko le tisto kar je v planih in v lovni dobi.
V nasprotnem je v prekršku in zadevo prijavi!
Javi, kako se bo razpletlo, me zanima.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, I30 said:

To ne bo držalo!

Pričakujem, da potrdiš resničnost tvojih navedb, da niso le tvoja ugibanja. Seveda boš sodelavca o tem tudi konkretno povprašal, da ne boš kriv obrekovanja!


"ki še nikoli niso imeli orožja v rokah"
Potrebno je imeti opravljen izpit o varnem ravnanju z orožjem in ponekod še interni preizkus orožja s katerim se bo plenilo - nastrelitev! Napisal sem, da mora biti vse v skladu s predpisi! 
V nasprotnem je v prekršku in zadevo prijavi!
Javi, kako se bo razpletlo, me zanima.

"tam mrcvarijo kar pač mimo pride"
Pleni se lahko le tisto kar je v planih in v lovni dobi.
V nasprotnem je v prekršku in zadevo prijavi!
Javi, kako se bo razpletlo, me zanima.

kaj naj bi se razpletlo? kazal mi je slike, rekel da če čem zraven naj pridem, da imajo konec meseca organiziran večdnevni izlet nekje na madžarskem .. na telefonu mi je pokazal nazorne slike, tudi kasnejšo obdelavo z nožem .. ga pa lahko vprašam, če je opravljal izpit ali ne .. ko sem ga vprašal, če je to kar tako ali pa je on lovec, je bil odgovor da ne, samo dnar rabim ..

kdo pa bi naj kršitve prijavil? a tisti, ki lepo plača za taki turizem ali tisti, ki zavedno krši vaša pravila in polni svoj žep?

ne razumem .. torej trdiš, da je kaj takega nemogoče oziroma da se to 100% ne dogaja? sem skoraj prepričan, da tudi znotraj družin nekateri lovci vedo, kdo je tisti, ki rad tudi kaj postrani zasluži na tak način ..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Texo pravi:

... Samo da je zraven en z lovno pravico, ki si je napolnil žep z evroojri.

Vsaka finančna transakcija društva pri lovnem turizmu je obdavčena, cene pa določene. Interno ali na zvezni ravni. Na osnovi dohodka se odmeri koncesnina, ki jo lovsko društvo plačuje državi. In ne, ne vrača se ves denar nazaj v izboljšanje okolja divjadi, čeprav bi se moral. Torej na nek način divjad plača tudi tvojo komoditeto, ki jo nudi država.
Tudi sam nasprotujem lovnemu turizmu, ker menim, da imamo v osnovi boljši način, ki bi moral shajati brez tega. A dokler državljani niste pripravljeni plačevati milijone ur sedaj prostovoljnega dela, ki ga lovci vlagajo v lovišča za divjad, ki je vaša last (tako zakon) in dokler lovci zato da ravnamo z grabljami travnike za divjimi prašiči, urejamo remize in druga življenska okolja divjadi, vzdržujemo vodne kale za divjad v suši ipd., je to opcija, ki jo bodo nekatere družine prisiljene izvajati.

In brez skrbi, brez goljufije si nihče ne more polniti lastnega žepa. Če primer poznaš, prijavi! FURS bo vesel!
Sicer ne nabijaj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K tole berem vidim ,da nekateri ne razlikujete pojme kot so uboj umor odstrel zakol itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, I30 said:

Vsaka finančna transakcija društva pri lovnem turizmu je obdavčena, cene pa določene. Interno ali na zvezni ravni. Na osnovi dohodka se odmeri koncesnina, ki jo lovsko društvo plačuje državi. In ne, ne vrača se ves denar nazaj v izboljšanje okolja divjadi, čeprav bi se moral. Torej na nek način divjad plača tudi tvojo komoditeto, ki jo nudi država.
Tudi sam nasprotujem lovnemu turizmu, ker menim, da imamo v osnovi boljši način, ki bi moral shajati brez tega. A dokler državljani niste pripravljeni plačevati milijone ur sedaj prostovoljnega dela, ki ga lovci vlagajo v lovišča za divjad, ki je vaša last (tako zakon) in dokler lovci zato da ravnamo z grabljami travnike za divjimi prašiči, urejamo remize in druga življenska okolja divjadi, vzdržujemo vodne kale za divjad v suši ipd., je to opcija, ki jo bodo nekatere družine prisiljene izvajati.

In brez skrbi, brez goljufije si nihče ne more polniti lastnega žepa. Če primer poznaš, prijavi! FURS bo vesel!
Sicer ne nabijaj!

brez skrbi, da bi dosti rajši dal za vas in za ureditev zadev, ki si jih zgoraj omenil kot pa za falcona, patrie ...

kaj točno nabijam? torej kaj, sem si vse izmislil? ne razumem, se počutiš napadenega ali kaj? saj sem že v prvem postu napisal, da vas je večina lovcev OK ampak da se najdejo tudi taki primeri ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Texo pravi:

... kazal mi je slike, rekel da če čem zraven naj pridem, da imajo konec meseca organiziran večdnevni izlet nekje na madžarskem .. na telefonu mi je pokazal nazorne slike, tudi kasnejšo obdelavo z nožem .. ga pa lahko vprašam, če je opravljal izpit ali ne .. ko sem ga vprašal, če je to kar tako ali pa je on lovec, je bil odgovor da ne, samo dnar rabim ..

kdo pa bi naj kršitve prijavil? a tisti, ki lepo plača za taki turizem ali tisti, ki zavedno krši vaša pravila in polni svoj žep?

ne razumem .. torej trdiš, da je kaj takega nemogoče oziroma da se to 100% ne dogaja? sem skoraj prepričan, da tudi znotraj družin nekateri lovci vedo, kdo je tisti, ki rad tudi kaj postrani zasluži na tak način ..

:slap:

Jebala te Mađarska! Pejd u culukafrijo, pa tam nabijaj, da nekaj narobe počno!
Nabijaš o Mađarski in v istem odstavku pišeš o naših pravilih!
In sedaj boš tu pizdakal nad vsemi lovci vključno s Slovenskimi, ker nekje v neki drugi državi počno narobe!
Pejt ke, pa jim :l_01: mamo, pa piš kako bo šlo!

In kdo naj bi kršitve prijavljal? Tisti ki ve zanje. Torej očitno ti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, I30 said:

:slap:

Jebala te Mađarska! Pejd u culukafrijo, pa tam nabijaj, da nekaj narobe počno!
Nabijaš o Mađarski in v istem odstavku pišeš o naših pravilih!
In sedaj boš tu pizdakal nad vsemi lovci vključno s Slovenskimi, ker nekje v neki drugi državi počno narobe!
Pejt ke, pa jim :l_01: mamo, pa piš kako bo šlo!

In kdo naj bi kršitve prijavljal? Tisti ki ve zanje. Torej očitno ti!

wtf? in pol jaz berem iz konteksta? slike mi je kazal z slovenskimi lovci in so bili nekje na kočevju, večkrat .. povabil me pa je, da gredo z temi istimi lovci (v njihovi organizaciji) konec meseca na madžarsko in se jim naj pridružim .. keri del tega sedaj ni jasen?

kje sem pa pizdakal o vseh slovenskih lovcih? še napisal sem večkrat, da niso vsi isti in večina OK ..

Sicer pa je OK, če mrcvarijo madžarskega medveda? Samo da ni naš?

Popravljeno . Popravil Texo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Texo pravi:

wtf? in pol jaz berem iz konteksta? slike mi je kazal z slovenskimi lovci in so bili nekje na kočevju, večkrat .. povabil me pa je, da gredo z temi istimi lovci (v njihovi organizaciji) konec meseca na madžarsko in se jim naj pridružim .. keri del tega sedaj ni jasen?

kje sem pa pizdakal o vseh slovenskih lovcih? še napisal sem večkrat, da niso vsi isti in večina OK ..

Vedno bolj imam občutek, da si sproti prilagajaš zgodbice. Kar se tiče Kočevskih jag, sem že napisal. 
Če je kaj narobe in veš, prijavi! Jaz ne vem, zato ne morem.
Povprašaj ga za ime in priimek (to najbrž veš) kdaj in kje so jagal, koliko je plačal in javi na policijo, še bolje na VURS, ki bo poslal inšpekcijo, policija pa sprožila predkazenski postopek.
Simpl ko pasulj. Javi kako se bo odvilo. To me zanima in ne tvoja izmotavanja in predvidevanja ter pavšalne ocene.

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, I30 pravi:

Vsaka finančna transakcija društva pri lovnem turizmu je obdavčena, cene pa določene. Interno ali na zvezni ravni. Na osnovi dohodka se odmeri koncesnina, ki jo lovsko društvo plačuje državi. In ne, ne vrača se ves denar nazaj v izboljšanje okolja divjadi, čeprav bi se moral. Torej na nek način divjad plača tudi tvojo komoditeto, ki jo nudi država.
Tudi sam nasprotujem lovnemu turizmu, ker menim, da imamo v osnovi boljši način, ki bi moral shajati brez tega. A dokler državljani niste pripravljeni plačevati milijone ur sedaj prostovoljnega dela, ki ga lovci vlagajo v lovišča za divjad, ki je vaša last (tako zakon) in dokler lovci zato da ravnamo z grabljami travnike za divjimi prašiči, urejamo remize in druga življenska okolja divjadi, vzdržujemo vodne kale za divjad v suši ipd., je to opcija, ki jo bodo nekatere družine prisiljene izvajati.

In brez skrbi, brez goljufije si nihče ne more polniti lastnega žepa. Če primer poznaš, prijavi! FURS bo vesel!
Sicer ne nabijaj!

Dej nehaj nabijat no .........v LD iz kraja kjer prihajam je lovec (moj sošolec ) plenil več let ,dokler ga ni dobila policija na cesti z košutko v prtljažniku  ...............so ga vrgli iz družine pa še neke kazni je fasal in se mi zdi da je tud brez dovoljenja ostal za orožje(v to nisem prepričan) skratka veliko sranja se dela pa se ti tuki razpoč . Pa ne mi klanfat prijavi  .....za to rabiš nekoga dobit z roko v žaklju , ker nisem ne lovec ne nadzornik niti ne morem priti do informacije kaj kdo itd ..........se pa lepo skristalizira ko jih dobijo plavi ,saj veš preden jih dobijo krožijo zgodbice ki se kasneje izkažejo za precej verodostojne ..........tako je par kretenov pri lovcih kot policajih električarjih in blablabla 

Replika je bila samo na tvoje zagovarjanje kako se ne krši in ne dogajajo nepravilnosti , kot da bi policaja poslušal ko mu tupi eno a iz prve roke vem nekaj drugega .

Pohvalno pa za marsikatero dobrovoljno dejanje ki ga storite , nč ne rečem , čeprav si par naših gozdnih lovcev kar lastijo zemljo oz, rajon ............sigurno poznaš čuvaja iz Kočevskega roga............povprašaj ga kako je bežal po hribu k mi je film poču , mi je začel srat kaj se vozim z motorjem po hosti (po hosti mislim makedam) da mu divjad plašim itd ................ravno tako se lahko vozim po vseh zakonih kot vsak lovec ,gozdar ali pa navaden občan . 

Zdej pa pejd rajši kej ustrelt pa kakšno baso nared pa še pojej jo ...........so tej lovci tud taki bolj škrti :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Texo pravi:

...

Sicer pa je OK, če mrcvarijo madžarskega medveda? Samo da ni naš?

Ne vem kaj so počeli, a za Mađarskega se boš moral obrniti na Mađarske organe. Sicer nisi naredil nič.
Seveda pa lahko malo popizdakaš po kakšnem Mađarskem moto forumu. Tisto mi pa ni treba javljati, ker Mađaroški ne kapišim nč. Štekaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oooo ena lovska, mislim ni lovska, ker sem iz obale poznam nekaj ljudi ki se ukvarjajo z "Italjanskimi lovci", in gojijo fazane in druge ptiče za "vznemirljivi vikend lov". Pol pa j....ga, pa dž za vikedn in vidiš v pon. zjutraj fazana sredi ceste ki mu nič ni jasno in se čudi avtom :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Kmet2 pravi:

Dej nehaj nabijat no .........v LD iz kraja kjer prihajam je lovec (moj sošolec ) plenil več let ,dokler ga ni dobila policija na cesti z košutko v prtljažniku  ...............so ga vrgli iz družine pa še neke kazni je fasal in se mi zdi da je tud brez dovoljenja ostal za orožje(v to nisem prepričan) skratka veliko sranja se dela pa se ti tuki razpoč . Pa ne mi klanfat prijavi  .....za to rabiš nekoga dobit z roko v žaklju , ker nisem ne lovec ne nadzornik niti ne morem priti do informacije kaj kdo itd ..........se pa lepo skristalizira ko jih dobijo plavi ,saj veš preden jih dobijo krožijo zgodbice ki se kasneje izkažejo za precej verodostojne ..........tako je par kretenov pri lovcih kot policajih električarjih in blablabla 

Kmet, situacije so običajno zrcalo splošnih situacij v določenih krajih.:jezik: In tvoj primer dokazuje, da sistem le deluje, sankcionira nepravilnosti. A brez tožnika ni sodnika! Pa ti vsaj res domače primere poveš, ne pa neke Mađarske zgodbe.
S tem da ta tvoja zgodba v ničemer ne demantira tistega kar sem napisal. 
Pišem kako je treba početi, kako je urejeno in trdim, da večinoma je tako, deviacije pa je potrebno sankcionirati. A dejstvo je, da večino prijav za taka dejanja podajo ravno lovci in lovske družine, ostali pa povečini le nabijajo in zrcalijo slabe lastnosti na vse lovce, nikoli pa si ne prizadevajo za tisto, kar je potrebno storiti za izboljšanje. Sem že omenil višje zgoraj o sprejemanju zakonodaje ipd. Nikogar razen nas samih ni bilo. Drugi se odzivajo le v stilu rumenega tiska ali z njim.
 

pred 2 minutami, Kmet2 pravi:

Pohvalno pa za marsikatero dobrovoljno dejanje ki ga storite , nč ne rečem , čeprav si par naših gozdnih lovcev kar lastijo zemljo oz, rajon ............sigurno poznaš čuvaja iz Kočevskega roga............povprašaj ga kako je bežal po hribu k mi je film poču , mi je začel srat kaj se vozim z motorjem po hosti (po hosti mislim makedam) da mu divjad plašim itd ................ravno tako se lahko vozim po vseh zakonih kot vsak lovec ,gozdar ali pa navaden občan . 

Zdej pa pejd rajši kej ustrelt pa kakšno baso nared pa še pojej jo ...........so tej lovci tud taki bolj škrti :P

 

Vožnjo po naravnem okolju ureja zakon in treba ga je poznati. Tudi makedamska pot v gozdu je naravno okolje. Sam veš ali si ga kršil ali ne, ali so še kakšne druge prepovedi. mene ni bilo poleg. Vsi imajo enako pravico, razen v primerih upravljanja z gozdom, lovom, ribištvom ipd. Tako nekako, ne dobesedno, da me ne boš za jajca vlekel. A obstaja verjetnost, da se je on nekje legalno vozil, ti pa ne. Vsekakor pa je cena zaradi nasilnega obračunavanja višja od cene za prekršek s tako vožnjo. Pa boš že sam prevagal ali se splača.:P

Drugače pa ja, nekaj frišnega iz gore, a ne gre v salame, ker mi je prevroče za delo z mesom. Strel na 185m, teren zajebano strm in z mokro travo. Je kar drselo. No, vsaj plezati ni bilo treba.

Koza2Avgust.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, I30 pravi:


 

 

Drugače pa ja, nekaj frišnega iz gore, a ne gre v salame, ker mi je prevroče za delo z mesom. Strel na 185m, teren zajebano strm in z mokro travo. Je kar drselo. No, vsaj plezati ni bilo treba.

Koza2Avgust.jpg

Upam, da ti še ne pride zravn ko kej tazga nardiš..................................................................

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 1. 8. 2016 at 11:33, I30 pravi:

No, za izjemo še tole:
Opletanje z lažmi in potvorbami je večja žalitev kot če te pošljem na :l_01: s Stuhcem.
Laž in zavajanje zavito v celofan gospod spoštovani Skalar je še vedno laž in je v nasprotju z jebeno resnico!
Samo če omikani gospod Skalar tega noče razumeti in ostali pristaši polikanega besedičenja ne dojeti, bodo pa to razumeli samo gavnarji, stari hropci in jebeni mesođeri.
In ja zaradi enga vulgarnga I30 Intelekt uhaja iz Slo. :slap::slap: Pa izgleda da iz tvoje butare tud!:jezik::jezik:

povej mi ti kaj sem jz zlagal ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

I3o , hvala za odgovor na nivoju ! 

Takrat ko sem bil v špetirju z lovcem sem bil povsem legalen  in še to .........splačalo se je , me sicer grdo gleda sam mam pa mir , nikoli več mi ni težil .

Ko boš kaj okrog Dolenjske c.   pokal povej ,pridem še jaz , mi boš kaj pokazal , mam nove pokalice ki jih sploh še nisem razdevičil ................7.62 in 65 mi ni več zanimiv in nisem bil že dolgo ....

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, VS800 pravi:

Upam, da ti še ne pride zravn ko kej tazga nardiš..................................................................

Ne meri drugim hlače po svoji riti!

pred 27 minutami, Kmet2 pravi:

Ko boš kaj okrog Dolenjske c.   pokal povej ,pridem še jaz , mi boš kaj pokazal , mam nove pokalice ki jih sploh še nisem razdevičil ................7.62 in 65 mi ni več zanimiv in nisem bil že dolgo ....

lp

O, da se ti reći pozlatile in bi imel kaj časa še za ta špas. Za letos sem pohan, še ta jaga zadnji teden mi je bila kot prosti čas mana z nebes. Šele drugo leto se mi obeta da bom sam razpolagal s časom. Ne pa te obveznosti, ki sem si jih resnici na ljubo sam nakopal na vrat. :stupid: Ampak dogaja pa se :010

P.S.: Še članstvo v klubu na strelišču sem prestavil za eno leto.:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!