Skoči na vsebino

Peticija proti lovcem


D.J.

Priporočene objave

pred 7 minutami, Alla pravi:

 

In ti čevapi, k zdaj še živi okol skačejo, bojo naredli human samomor, da jih boš lahko pol ti pojedel, a ne? :hmm:

pa jz nisem lovec

Edin muhe ubijam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alla, saj se ne gre samo za hrano in za leder jakne. Tudi v čigumijih so živalske zadeve, tudi v kozmetiki je marsikaj...

Tako da tudi ti nisi nič manj hinavska kot kdorkoli drug tukaj. Že imajo razlog zakaj ne marajo lovcev.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nisem rekel da jih ne maram.  Mam kolege lovce,  samo še z njimi kot tema lovec ne pogovarjam. 

Edino če kako dobro puško pokaže  :cool:

Kot sem rekel,  edino da več mesa pojejo kot jz. Če si kolega z njimi,  ti kaj dajo   :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Arzen pravi:

Alla, saj se ne gre samo za hrano in za leder jakne. Tudi v čigumijih so živalske zadeve, tudi v kozmetiki je marsikaj...

Tako da tudi ti nisi nič manj hinavska kot kdorkoli drug tukaj. Že imajo razlog zakaj ne marajo lovcev.

ona velik mesa poje .. s pesom se tepeta za meso ... enkrat je skor mene ugriznla .. će ne bi biu brz ko zmiya ninđa .. bi zdele z eno roko tipkou .. štekaš :ninja: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Arzen, popolnoma jasno mi je kje vse se najdeo živalski proizvodi.
In jaz ne obsojam lovcev.
Ker mi je kristalno jasno, da smo že tako zelo posegli v naravo, da so lovci na žalost nujno potrebni za ohranjanje nekega ravnovesja. Tako kot je napisal že l30....lahko iztrebimo vse ljudi in potem se bo spet vzpostavilo naravno ravnovesje z vsemi velikimi plenilci, katerih nalogo sedaj opravljajo lovci. Do takrat pa....( in btw, osebno ne bi imela nič proti tej rešitvi, ker smo ljudje pač daleč največji škodljivci na tem planetu)
Malce mi je jasno tudi kako poteka gojenje mesnih živali na farmah, njihov transport in klanje.
Malce mi je tudi jasno, kako živijo živali na kmetijah in kako potekajo domače koline.
In glede na to, da sem mesojedec, si ne zatiskam oči pred trpljenjem živali. In se vsaj osebno poskušam čimbolj držat tega, da jem meso živali, za katere vem, da je bilo njihovo življenje vsaj približno lepo in srečno in da so bile ubite na najhitrejši in najmajn boleč način.
In zato nikoli ne zavržem niti koška mesa v smeti. Nikoli. Iz spoštovanja do živali, ker je morala umret zato, da jaz živim.
In tako uporabljam tudi kozmetiko. Pretežno doma narejeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alla.

.... moje base so točno na tak način narejene.

A bi jo probala.. :D

:P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, I30 said:

Stuhec,, samo na eno vprašanje mi lepo prosim odgovori!
Ali si vegetarijanec in ali ne uporabljaš proizvodov izdelanih iz živalskih surovin. 
Samoto me zanima o tebi in Skalarju, nič drugega.

LP

OK. Jaz jem samo meso domače proizvodnje. Za vse živali, ki jih pojem točno vem, kako so prišle do mojega krožnika! Mesa v trgovinah ne kupujemo, oziroma zelo redko kakšno pašteto za otroke, ali pa tamalo poli tko 2x na mesec. Pa nisem vegetarjanec. Ampak živali, ki jih pojem so bile za to vzgojene. Tiste, ki pa ti streljaš so pa lepe v naravi. Naravi dela škodo človek, ne žival. Tko da kar začni streljat.

Ravnokar sva z sinom prišla iz Ratitovca, pa mu nisem mogel pokazat gamsa, ker ga ni. Ga bom pa na tvoji sliki...

2 hours ago, nazo13 said:

Verjetno, če bi vprašali tvoje ali moje sosede ali je nujno potrebno, da obstajava, bi odgovorili nikalno. Pač vsak ima o sebi najlepše mnenje.

Pri nas razrite travnike po divjih svinjah pograbijo lovci, največkrat jih pa kar obdelajo s frezami za zemljo in na novo posejejo s travo. Kmetom povrnejo škodo v krmi povečini za škodo na njivah.

Vedno bolj sem prepričan, da so I30ove izjave o blokovski jari gospodi resnične. S svojimi izjavami in neznanjem o naravi, življenju divjih živali in naravni selekciji se hudo smešiš.

Sam nisem lovec, ker ne bi mogel ubiti brez velike sile živali. Ne obsojam pa ljudi, ki to počnejo namesto mene. Ravnovesje v naravi je porušeno tudi zaradi mene in tebe, da lahko greva mirno na sprehod v gozd. To pa lahko počneva samo, če ni volkov, medvedov, ... In če ni plenilcev se ostale vrste razmnožijo preko vsake meje. Razpasejo se bolezni, notranji zajedalci, ...

 

Veš moji sosedi me majo kar radi, dobim zmeri per če grem do nih. Poskus bit normaln pa bodo tud sosedi s tabo zadovolni.

Pr nas pa kmetje sami glihajo, pa ne se smešit, ker jim jaz dostavm koruzo, ki jo kupjo jagri "za lon". Prid k men pa ti bom pokazal, kaj in kako se dela, ker bedak si s takimi izjavami si ti.

Ja res je ravnovesje porušeno tud zaradi mene. Imaš pa možnost, da se ne sprehajaš po naravi, kjer so volkovi in medvedje. Ogromen del Slovenije tega nima.

Zdej je pa tko, da obstajajo mesta, oziroma naselja v katerih se ni varno sprehajat zaraadi ljudi...gremo jagat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, Zivnorc pravi:

alla.

.... moje base so točno na tak način narejene.

A bi jo probala.. :D

:P

Dej crkovino okol ponujat :P

pred eno uro, stuhec pravi:

pa jz nisem lovec

Edin muhe ubijam

Jest pa tut kumarje ...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Zivnorc pravi:

...tis jo že probu... ti sam tih bod....

Sem že zdavni pozabu kašen okus ima ....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... ko da bi mal svinje pa jelena not zmešu, mal popopru pa posolu, spod mal zakuru pa podimu, pa posušu.

Etoti. Tazga okusa je...  :D

... tolk je dobra, da bi  jo še vegetarjanci pa vegani ....ampak jim jih ne dam za probat...k pol se zgroženi tresssejo, k jo ne smejo probat...pa bi joradi, čeprow jo ne smejo....

 

Popravljeno . Popravil Zivnorc
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, HD-Dyna pravi:

Sem že zdavni pozabu kašen okus ima ....

js tut budabu :dry:

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, maus pravi:

js tut budabu :dry:

Vem prjatu, vem ----- skriva base k ti miljonaste miljone :blush:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Zivnorc pravi:

.... ko da bi mal svinje pa jelena not zmešu, mal popopru pa posolu, spod mal zakuru pa podimu, pa posušu.

Etoti. Tazga okusa je...  :D

... tolk je dobra, da bi  jo še vegetarjanci pa vegani ....ampak jim jih ne dam za probat...k pol se zgroženi tresssejo, k jo ne smejo probat...pa bi joradi, čeprow jo ne smejo....

Prjavu te bom :blush: Pa ne adminom !

Društvu proti mučenju živali ... K naju z Mausom mučiš ! Mučitelj  :cry:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, HD-Dyna pravi:

Vem prjatu, vem ----- skriva base k ti miljonaste miljone :blush:

če bi js meu pou tok miljonou k žiunorc bas, bi biu miljonar :jezik:

pred 1 minuto, Arzen pravi:

No, ker ste vsi že pametni 59 strani, naj mi en pove, koliko podpisov ste že zbral?

 

 

čak da base dobim :mad:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Arzen pravi:

No, ker ste vsi že pametni 59 strani, naj mi en pove, koliko podpisov ste že zbral?

nehi nas motit --- base so u pitanju :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, HD-Dyna pravi:

nehi nas motit --- base so u pitanju :blush:

 

pred 4 minutami, maus pravi:

če bi js meu pou tok miljonou k žiunorc bas, bi biu miljonar :jezik:

čak da base dobim :mad:

 

Kak se vaju da hit podkupit...prodane duše...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Arzen pravi:

Kak se vaju da hit podkupit...prodane duše...

Za base tut do kolena u šnops !

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...en cekin od base....en podpis.

... zdej pa če je not jelen, to ne vela za podpis proti medvedom...  :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... jest mam oboje.... baso za ženske...in za moške.

....že marsikdo jo je probu, pa je bil ful zadovoljen... ane maus... kmet...dami...pik...HD-dyna.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Arzen pravi:

Bi razumel, da ste ženske pa da imate tako željo po basah...

 

sj je lahko tudi kraća :ras:

jagnćk, kozlićek, odojćek, biloker živauski stegenćek ... pa mlada ćebulca, da se še mau zjokam zravn .. tut strgan domaći hren neb škodovau .. al pa ljuti feferonćić ... 

štekaš :P

sicer pa .. sj nimajo babe šparauca, da narezane base not tlačjo ... al pać :O

:ninja:

p.s.

KAWA PAWA :jezik: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!