Skoči na vsebino

Trojanski konj


Priporočene objave

Kako se znebiti te neprijetne nadloge, ki odpira 'porte' na vašem računalniku in dopušča ostalim virusom in 'vdiralcem' vhod v vaš računalnik!!! :?

Sem ga imel sam (ali pa ga še imam) in sem probaval z programom anti trojan, pa e zanima kake izkušnje mate vi in kaj priporočate na dolgi rok kako se znebiti te nevšečnosti??? <_<

Ciao,by Pero

Popravljeno . Popravil pero
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Norton AntiVirus 2004 & Norton FireWall 2004 :notworthy: .....jaz sem se ga znebil pred kratkim B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Norton AntiVirus 2004 & Norton FireWall 2004 :notworthy: .....jaz sem se ga znebil pred kratkim B)

Kaj pa kaka zastonjska varianta!!!

A ma norton tudi kak 'free trial'??????????? :D :?

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a govoriš o backdoor trojanu..ma sej je vseen ker je

mam jst "original" norton 2002 CD in ti ga "prodam" (da bomo objavno legalni)...sej letnica ni pomembna, važno da je updejtan do konca z virus definicijami, to pa je še dodatnih recimo 8 mega downlouda iz nortonove strani

do takrat pa sproti (pri vsakem zagonu računalnika) v task managerju ročno izklopi proces, ki ga sumiš, da počne to svinjarijo (ponavadi kak ..cmd32..)

samo pri modemski povezavi se kaj dosti, razen za odžiranje procesorske moči, nimaš bati

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa kaka zastonjska varianta!!!

A ma norton tudi kak 'free trial'??????????? :D :?

Ciao,by Pero

Downloadaj ga potem pa še krekaj....in si na konju <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Downloadaj ga potem pa še krekaj....in si na konju <_<

Krek..............kaj??????????????? :? :? :cry: :cry:

Ja na trojanskem mogoče!!!!! :D :D :D

Se bom potrudu po najboljših močeh!!!!!!!!!!! :P

Hvala!

Ciao,by Pero

PS:Mislim da se mi ga je res uspel znebit!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam jst "original" norton 2002 CD in ti ga "prodam" (da bomo objavno legalni)...sej letnica ni pomembna, važno da je updejtan do konca z virus definicijami, to pa je še dodatnih recimo 8 mega downlouda iz nortonove strani

jst tuuddd....bi kupu zadevo....sem downloadu Nortona(po zadnjem napadu W32.Welchie) sam lahko samo do 8 oktobra uporabljam....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Sem ravno hotel napisati nov post,pa sem prebral tukaj,da se nekaj govori o tem...pred kratkim sem fasal v PC w32 welchia worm,ki se mi je naselil v DLLHOST.exe ....in to klub temu,da mam gor redno posodobljenga nortona 2003.....zanima me,kako bi se ga resil,ker mi ga norton noce zbrisat...mi samo javi da je gor in nic druzga... :( :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejle ste nekateri sprašval o kakšnem zastonjskem programu za brisanje trojanskih konjev. Probarte lohk z programom BoDetect. Misnim da je trial čene celo zastonjski.

Pred nekaj časa je McAffe na svoji strani ponujal pregled računalnika z interneta in brisanje virusov. Poglejte če to še deluje.

Nenazadnje lahko kupte kakšno računalniško revijo ki ma zravn CD z shareware programi in probate z njim zbrisat virus. Če boste hodili kaj mim Žirov pa vam lahk kešn cd tud jest šenkam.

Tud metoda da na Symantecovi strani dobite programček za brisanje virusa je zelo dobra čene celo najboljša vendar morate vedt ime virusa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!