Skoči na vsebino

Piaggio Zip 50


zivijo

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 leto pozneje...

JS mam tut Zip ,zračno hlajen 2001 letnik 2T, pa mam sam blokado iz variomata oa gre po števcu če je vredu veter 78 . Zdej me pa zanima ka bi še mogu nardit d bi mi prišu vsaj na 90 km/h(realno) NEbi rad kitov devu gor pa tega . Bi blo dovolj še blokade iz auspuffa ven vrzt pa športna sklopka pa mallosi multivar 2000 noter vrzit bi blo blizu???

Hvala za odgovore .

Ti Slovenc46 pa že zrihti motor k mi je dolgcajt,poklič k boš zrihtu(sry za off topic)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

HEY folk viidm d mate tut teme v vsakem motorju posebej pa sm še js to odpru ,mam sicer piaggio zip 2001 letnik 2T zračno hlajen , in me zanima kako bi lahko spendu ta motor ....

LP Jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HEY folk viidm d mate tut teme v vsakem motorju posebej pa sm še js to odpru ,mam sicer piaggio zip 2001 letnik 2T zračno hlajen , in me zanima kako bi lahko spendu ta motor ....

LP Jure

moznosti mas velik... moznost predelav je vec vrst, vendar se nekako delijo v 3 sklope:

1. sport - vlozek od 100-400eur (primerno za na cesto, minimalni stroski vzdrzevanja, cca 6-10hp)

2. midrace - vlozek od 600 - 1500 eur (se vedno primerno za cesto, srednji stroski vzdrzevanja, cca 11-16hp)

3. highend - vlozek 2000eur + (zadnja stopnja predelave, neprimerno za cesto, zahteva dnevno nastavljanje motorja, 20hp +)

ce te kaj zanima poslji PM

lp, D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Langus to si se pa mal zmoto. Zaka bi za highend rabo nastavlat vsak dan?? Men polini evo zej cist lepo laufa(zaenkrat). pa 2000 eurov je tut mal huda. ene 1000-1500 bo bol prav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe mmen je sport kr dost =) ne rabim več ,vsaj zaenkrat še ne ampak me bo ziher pritegnal kasneje =) hehe js bi ze biu veseu z 95km/h tu nekje ??? ka bi kej potrebovau ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe jst mam zdej sport.....to ni to=)mam tut corso na polici sam nism zadovoln bom kupu dueka al pa stage 6 k ma mau vec konckov :P

Rabs en solidn auspuh to je prvo pol pa uzem malossi gus al pa DRja.....polini jst ne priporocam prevec...to pa vecji frgazar...nevem kok ma zip v originalu pa recmo da kusp se >TP Nardo variomat k dela bol na original jermenicah k ksn multivar=)

Lahk kups pa tut polini super speed 9 valckov=)

pa bi ti mogu it ene 95 zihr :) FRGAZAR 17.5 je kul sam 19 je se bol :)

tko bi jst zrihru ce bi hotu sporta=)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js ti lahka prodam polini kit k je bil na motorju 3 mesce. Kit je brez risa in ima 8 kojov. če maš automatičn zaug mam tut fergazer 17.5 . Z to predelavo mi je motor šol okol 95 . Če te zanima pisi na ZS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe mmen je sport kr dost =) ne rabim več ,vsaj zaenkrat še ne ampak me bo ziher pritegnal kasneje =) hehe js bi ze biu veseu z 95km/h tu nekje ??? ka bi kej potrebovau ???

DR gus - 80€ novi cca

19ka fergi - 50€ cca

s6pro ror - 140€ cca

multivar 2000 - 50-60€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam bi lahk multivat tut pol nabavu=)ni nujn da ga use na zacetku po zepu udar:P

Stari:Nou pride 80€?aja?kle u lj je pride nou 166€.Se ce iz nemcije narocis ne pride tok mau.JSt sm kupu TP TRophya u ITaliji za 115€

Popravljeno . Popravil Cilindr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam bi lahk multivat tut pol nabavu=)ni nujn da ga use na zacetku po zepu udar:P

Stari:Nou pride 80€?aja?kle u lj je pride nou 166€.Se ce iz nemcije narocis ne pride tok mau.JSt sm kupu TP TRophya u ITaliji za 115€

lepo je napisal da ma AC in ne LC in AC cilindri so konkretno bol poceni.. drugace pa taki setup ko sn napisal pa mogoce se kaka BGM sklopka pa jermenice pa tote pizdarije pa prenosi kasneje pa bi znalo it ko satan za tako predelavo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Ne bom nove teme odpiral, bom kar tukaj vprašal. :) Imam naslednji problem: :(

SKuter je čez zimo stal. Na zadnji vožnji se je akumulator vrjetno napolnil dokonca. Nato sem ga odstranil in dal v kurilnico, kjer je stalna temperatura 22 stopinj celzija. To pomlad pa akumulator dam nazaj v skuter in se zaganjač ne oglasi. Poskusim tut trobljo, luči, smerokaze, nič ne dela. Vzamem polničec akumolatorov, akumolator napolnim. Dam nazaj not, še vedno nič. Potem ga pa na kurbl vžgem pa dela. Se pelem okoli enih 50 km, ga ugasnem in hočem ponovno vžgat - nič. Probam smerokaze - nič, itd.. Kaj bi lahko bilo krivo? Če ne vete ga bom pa tak na servis peljal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta akumulator ne potrebuje tekočine. :) Saj veš, novejši akumulatorji ne rabijo elektrolita, ker sem nazačetku se tut čudo, ki v p***i se to nalije not. :D Kaj bi torej lahko blo? Mogoče kaka elektronika? :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom zmero ja ...

Drugače pa kaj naj bi šlo po gobe - skuter al akumulator?

P:S.:Akumulator je star leto in pol, bil je vzrževan, nikoli se mi ni izpraznil, itd..

Popravljeno . Popravil yamahaengine
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Varovalka je bla kriva! :D Danes sem ga peljal na redni servis in ko sem povedal za napako mi je takoj z novo zamenjal. Komaj čakam da pride s servisa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Dober dan najprej. :)

Torej, zanima me za te 4 T motorje, če lahko ob padcu zaribajo, saj se olje nagne na drugo stran. Gre za to, da je nekdo padel z mojim skuterom, in ko smo ga ugasnili, se je iz mašine kr fajn pokadilo. Torej, zanima me samo, v kolkem času brez olja zariba oz. če je sploh možna kakšna poškodba motorja.

Hvala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan najprej. :)

Torej, zanima me za te 4 T motorje, če lahko ob padcu zaribajo, saj se olje nagne na drugo stran. Gre za to, da je nekdo padel z mojim skuterom, in ko smo ga ugasnili, se je iz mašine kr fajn pokadilo. Torej, zanima me samo, v kolkem času brez olja zariba oz. če je sploh možna kakšna poškodba motorja.

Hvala :)

Res me zanima prosim povejte. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!