Skoči na vsebino

Piaggio Zip 50


zivijo

Priporočene objave

Ne ne more zaribat kar tako...pokadilo se je zato ker se je motor nagnil in je v cilinder priteklo olje. Ko ga motor enkrat skuri je spet v redu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Da uporabim staro temo.... Imam tudi starejšega zipa. Ko sem prejšni teden prišel iz morja, moped več noče vžgati. Iskra je videt dobra, fergazer dobi bencin, ter tudi če mu mal bencina ruknem direkt v celinder, ne pokaže nobenega življenja. Dns bom sprobal še novo svečko, če bo kaj razlike. Mogoče kaka ideja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Sem v fazi nakupa zipa letnik 2001, je že faceliftan. 2t mašina, zanima me kje so blokade, in kakšen tutorial kako se jih odstrani? Bi znal narediti to sam ali je boljše da kam zapeljem? Koliko to stane ? lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

serbus,

da ne odpiram nove teme. Na zipu mi je crknila sprednja in zadnja luč hkrati. Smerokazi in štop luč dela. Ima kdo idejo kaj bi to lahko bilo?

Jaz sumim stikalo za luč. Ideje kak preverit kje leži napaka?

Popravljeno . Popravil frischfleisch
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

serbus,

da ne odpiram nove teme. Na zipu mi je crknila sprednja in zadnja luč hkrati. Smerokazi in štop luč dela. Ima kdo idejo kaj bi to lahko bilo?

Jaz sumim stikalo za luč. Ideje kak preverit kje leži napaka?

Rešeno. Res je bilo stikalo, sem žice od luči in štroma direkt prevezal in dela. Torej ima kdo mogoče odvečno stikalo luči za zipa doma? :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!