Skoči na vsebino

Kako bi dobil v roke barabo


jhribar1

Priporočene objave

prek salamonca sm se zmenu z enmo k mi je hotu kr senkat zajlo za stevc(tomos) pa stevc,da mi bo poslov jaz naj mu pa za poštnino napolnim mobi račun za jurja da mu po sms u takoj pošlem st kartice.in tako me je opeharil za jurja,res de sam za jurja sam goljufije ne prenesem.

če ma kdo kšno idejo kko nj dobim njgov priimek ime pa naslov alpa če mu ga sam kr z kšno pametno potezo izbeza mu bom zlo hvaležen to je cifra njegovga mobija 041 215 210 Hvala!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

c c c c, to ti je šola :doze: , bod samo vesel da niso večje vsote u igri...

če pa ti tistih 1k sit tolko pomeni ga lahko zbombardiraš z sms-i (programi kot so npr. SMS bomber,...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prek salamonca sm se zmenu z enmo k mi je hotu kr senkat zajlo za stevc(tomos) pa stevc,da mi bo poslov jaz naj mu pa za poštnino napolnim mobi račun za jurja da mu po sms u takoj pošlem st kartice.in tako me je opeharil za jurja,res de sam za jurja sam goljufije ne prenesem.

če ma kdo kšno idejo kko nj dobim njgov priimek ime pa naslov alpa če mu ga sam kr z kšno pametno potezo izbeza mu bom zlo hvaležen to je cifra njegovga mobija 041 215 210 Hvala!!

dej, prosim te, vsaj malo bolj razumljivo v bodoce pisi, ker se blazno tezko razume kaj sploh hoces povedat....malo bolj ....prosim .....pa brez zamere !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kr fajn te je nategno ja!!! :lol1:

če pa hočeš sladko maščevanje pa mu pošlji sms bombo al pa kak virus!!!Za siemense jih maš dosti!! :OK: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prek salamonca sm se zmenu z enmo k mi je hotu kr senkat zajlo za stevc(tomos) pa stevc,da mi bo poslov jaz naj mu pa za poštnino napolnim mobi račun za jurja da mu po sms u takoj pošlem st kartice.in tako me je opeharil za jurja,res de sam za jurja sam goljufije ne prenesem.

če ma kdo kšno idejo kko nj dobim njgov priimek ime pa naslov alpa če mu ga sam kr z kšno pametno potezo izbeza mu bom zlo hvaležen to je cifra njegovga mobija 041 215 210 Hvala!!

1) Predvidevam da si še v nižjih razredih OŠ....... Vsaj pišeš tako.

2) Poslal ti je zajlo in števec, ter hotel imeti za jurja "impulzov", da je dobil nazaj za poštnino?? Sem prav razumel? Če ja, kje je problem? In kaj bi storil, če bi ti kdo zaupal njegov naslov?

Me pač zanima, če imaš tudi vedenje tako prefinjeno, kot je prefinjen tvoj način izražanja. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zajebal te je...boš vedu za drugič...kaj druzga pa ne vem ti povedat....če telefonske ni v imeniku...na netu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aaaaaaaa......... Šele po večkratnem branju zblojenega teksta se mi MORDA pričenja svetlikati, kje je problem. Napolnil si mu račun, on pa ti ni poslal? -----------> :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aaaaaaaa......... Šele po večkratnem branju zblojenega teksta se mi MORDA pričenja svetlikati, kje je problem. Napolnil si mu račun, on pa ti ni poslal? -----------> :lol1:

Se zgodi tudi v najboljših družinah, hehe :D

@Jhribar1, da ne boš kdaj avta na enak način kupoval...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe ja, nikjer tega ne napise, samo iz nezadovoljstva se da sklepati, da mu obljubljenih reci sploh ni poslal ;)

A res? Kako pa to veš? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj, a ta tip še ima kakšno zajlo??? Jaz bi si tudi en košček pameti kupil (če mu pošljem kodo kartice za 10 jurjev je kaj več pameti ali kvalitetnejše, mogoče pa časovno obstojnejše.. ) :lol1:

Popravljeno . Popravil Windsurf
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blamažavštetavcenopress

Pa ne no, oni tip je v trgovini moral zajlo naročit in jo naslednji teden dobijo. Cena 746 Sit +154 Sit poštnina + 23 Sit kuverta + 77 Sit obraba maminega bicikla =1000Sit ;) . Svet sploh ni nepošten :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče pa foter doma zajle dela, pa mali vsake tlko cajta kako mazne, da si potem MOBI napolni :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja res je ni mi poslal zajle

če ga dobim u roke ga pretolčem kr nism OŠ k eni mislte

pišem kukkkkr pišem in me boli kita če mate pa kej bolj pametnga za povedat kot ene neumne opazke,pa napište

ne vem kje dobite dnar za net za take bedarije pisat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se na pol strinjam s tabo. Temo si odprl, ker želiš zvedeti dejstva... ali se lahko izsledi številka... vse glupe opazke so ziher :topic:

Kar se pa tiče konkretno tvojega problema pa mislim, da tudi sam veš, da si si poceni kupil dobro lekcijo v življenju, saj številke najverjetneje ne boš izsledil. (najverjetneje je to tudi vzrok za vse bolj ali manj debilne komentarje na tvoje vprašanje ;) ).

B) naslednjič pa boš bolj previden, ne?

Teya :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najverjetneje je to tudi vzrok za vse bolj ali manj debilne komentarje na tvoje vprašanje ;)

Praviloma neumna vprašanja zahtevajo neumne odgovore, debilna pa tudi temu primerne komentarje...

Da pa vseeno odgovorim na prvotno vprašanje: je izvedljivo!

Sodišče mora izdati nalog za preverjanje številke... Policija z operaterjevo pomočjo pridobi spisek številk, ki so bile klicane s tega telefona, preveri identiteto teh uporabnikov in na podlagi le-teh skuša ugotoviti identiteto tvojega kriminalca.

Na tem mestu sem hotel še nekaj dodat, pa se bom (teyi na ljubo) ugriznil v jezik...

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja... posipam se s pepelom... spomnil sem se tudi rekla, da ni neumnih vprašanj, so samo neumni odgovori... :BUA:

...ne spomnim pa se tistega rekla, ki obravnava debilne komentarje... :lol1:

(nisem hotel tega napisat, pa me je moj notranji :devil: prisilil!!! )

LP

(pa brez zamere)

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja... posipam se s pepelom... spomnil sem se tudi rekla, da ni neumnih vprašanj, so samo neumni odgovori...  :BUA:

...ne spomnim pa se tistega rekla, ki obravnava debilne komentarje...  :lol1:

(nisem hotel tega napisat, pa me je moj notranji :devil: prisilil!!! )

LP

(pa brez zamere)

Windsurf

Oprosti, žal mi je, kesam se. Ne bo se več ponovilo :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!