Skoči na vsebino

Kako bi dobil v roke barabo


jhribar1

Priporočene objave

V bistvu sem bil jaz. Ker pa se mi zdi, da boš moral dobit pletenico (zajlo po domače) te dni enkrat po pošti (sicer bo najbrž treba poravnat še stroške nakaznice in pa prenosnega naloga poštarja) ampak imam pa še precej delov Tomosov na zalogi. Če bi te še kaj zanimalo, boš lahko poslal recimo ovojnico z denarjem na številko poštnega predala, ki ti jo lahko posredujem in boš dobil še ostalo.

...je kdo omenjal debile?...

Pomojem vsi poznamo tisto - izgledam mar kot prasec? Povej mi, če izgledam mar kot prasec??!!?!?!? DA NE!!!???!!???!!??? Zakaj pa me potem skušaš nategnit kot prasca??!!

Že v Čebelici Maji je bil legendaren rek, da neumno vprašanje zahteva neumen odgovor. Če je to povedal Flip, ne vem zakaj nebi držalo še danes.

In najbrž neumna akcija izzove neumno reakcijo. Če že ne v nebo debilno vpijočo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A prav razumem? Anubis je prodajalec, jhribar1 pa kupec??? :hmm:

Ne vem zakaj se nebi po forumu zmenli že prej saj bi bila med prodajalcem in kupcem vsaj neka boniteta...

Sej enkrat smo že govorili o temi 'mali oglasi' na forumu pa ni blo nč :?

Popravljeno . Popravil Filip111
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem kje dobite dnar za net za take bedarije pisat

Jah, jaz nabiram sredstva preko MOBIja... @Moneta je zakon - imam že plačilno točko odprto, pa lahko poljubne zneske dobim... in potem dvignem na šalteru pri firmi Mobitel d.d... potem pa gotovino porabim za račun za modem... in potem flancam in flancam...

ej, glej - grdo je, kaj ti je tip naredu, ampak: ti si pa tudi grdo nasedu. Pa nisi prvi, in ne zadnji. In da - pred leti sem tudi jaz nasedel na podobno foro, v igri je bilo 3 jurje SIT-nih. Ni blo preko MOBIja, ampak mi je tip v živo tako zelo naložil, da sem mu verjel, da je res očka družine, ki je ostala ujeta v avto na obvoznci, ker mu je zmanjkalo bencina, pa mora it v Kranj po bankomat kartico da bo lahko šel tankat ... No, jaz sem mu posodil 3 jurje, on pa mi je napisal tri telefonske (GSM, doma, služba), pa da se slišiva drug dan, da mi bo vrnu denar...

Tolk dobro je igral, da se mi zdaj že zdi ta predstava vredna tri jurje. Da ne govorim o tem, da sem ga še peljal do Kranja :D oz :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tolk dobro je igral, da se mi zdaj že zdi ta predstava vredna tri jurje. Da ne govorim o tem, da sem ga še peljal do Kranja :D oz :(

Razumem, da je bila igra dobra, le tega ne, zakaj si mu dal 3 jurje (kakor najnujnejši denar za pot do KR), nato si ga pa še tja, v KR, zapeljal?

:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja res je ni mi poslal zajle

če ga dobim u roke ga pretolčem kr nism OŠ k eni mislte

pišem kukkkkr pišem in me boli kita če mate pa kej bolj pametnga za povedat kot ene neumne opazke,pa napište

ne vem kje dobite dnar za net za take bedarije pisat

Njega boš pretolkel, ker si ti nasedel??

Pa, mimogrede, ustavi malo konje in zmerjaj svojo naivnost in ne nas, ki ti hočemo pomagati. :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker vse kaze, da se debata ne bo obrnila na bolje...

Edini mozni konstruktivni odgovor si dobil (da se izsledit stevilko vendar zelo tezko in nihce tega ne bo delal za jurja).

Zaklenjeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!