Skoči na vsebino

Varna oprema na skuterju


Dave

Priporočene objave

jst pa ce vm cist popravic povem se kr dost prefuram brez celade pa se nism mel nesrece ne vem se mi zdi da dost vec vidm brez pa da sm bl okreten z glavo tko da to je to zakaj se vozm brez!sam letos so me kr doskrat dobil en 15 ampak to sam leteci policaji k unim astram se vedno skrijem pa me ne dobijo ampak ce se grem tko na dalso furo furat jo dam skor vedno gor razn ce mam ksno bejbo uzadi! :D

sam vs prosm nemi pametvt kolk je nevarn pa te bedarije ker sam to DOBR vem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pa ce vm cist popravic povem se kr dost prefuram brez celade pa se nism mel nesrece ne vem se mi zdi da dost vec vidm brez pa da sm bl okreten z glavo tko da to je to zakaj se vozm brez!sam letos so me kr doskrat dobil en 15 ampak to sam leteci policaji k unim astram se vedno skrijem pa me ne dobijo ampak ce se grem tko na dalso furo furat jo dam skor vedno gor razn ce mam ksno bejbo uzadi! :D

sam vs prosm nemi pametvt kolk je nevarn pa te bedarije ker sam to DOBR vem

če bi dobr vedu bi jo zmerj nosu :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja oprema: LEDVIČNI PAS, drugo pa ne.

:OK: uuuu stari, kaki frajer, pohvalno ! Boš vsaj ledvico lahko daroval ko se boš razbil :kva1: :angry: :angry: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj mate vsi podkape gor še pod čelado? V čem je to boljše?

ZAto ker mam crni vizir pa nic ne vidim skozi njega pa ga mam pac gor odprtega in mi piha not....ce pa je podkapa pa mi je fajn toplo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bo izpadlo kot da sem neki ocetovski, ampak res se mi zdi super, da skrbite za svojo varnost! Le tako naprej. Pa se potem, ko si boste tezje motorje kupoval ne bo krize z nakupom opreme (takrat si ze itak brez denarja, pa je res tezko se precej denarja v opremo vlozit).

Tisti, ki se vozite brez celade - pred kakim mesecem se pri surfanju po netu naletel na slike cloveka, ki se je usul brez celade. Se nekaj dni sem sanjal tiste fotke, brez sale.

BTW: Unterkapo dobite v precej motoristicnih trgovinah pri nas (ne smem napisat, da ne bom zastonj reklame delal - posljite mi PM, ce vas zanima), cene pa so precej odvisne od tega kaj kupite:

- bombazne so okrog 2000 (da se jih dobit tudi precej bolj poceni, ce ves kje iskat)

- Windstopper od Bikersa so pa okrog 5500.

Po mojem se bolj splaca windstopper. Se posebej ko je malo bolj hladno. Aja, pa nihce od vas ni omenil - podkapa je dobra tudi zato, ker se ti celada ne maze tako mocno od znotraj, kot sicer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam imam od bikersa in jo ne spustim z rok....jo uporabljam tudi poleti in se pod njo ne potim...pozimi pa greje kot radiator...odlična zadeva...kupil v Habatu cena 5300 sit(marca letos)...vsekakor vreden nakup...

o vožnji brez čelade pa se ne splača govort...ne razumem pa tiste ki čelade ne uporabljajo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ne razumem pa tiste ki čelade ne uporabljajo....

Mislijo, da so frajerji, in imajo po možnosti še kakšno pičko brez čelade zadaj potem pa gasa mimo kolone avtov :BUA: Men pa se zdi bolj frajersko, če maš kakšno dobro čelado (bolj frejersko kot pa če je nimaš) no jaz se sicer ne morem pogovarjati o kakšni dobri čeladi, ker mam NZI za 10k :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja oprema: čelada Nolan, rokavice Orina, led. pas Orina, pa ena usnjena jakna z všitimi ščitniki. ;)

btw: kolk stanejo nakolenčniki? pa kje se jh najcenej dobi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislijo, da so frajerji, in imajo po možnosti še kakšno pičko brez čelade zadaj potem pa gasa mimo kolone avtov

Potem pa en ven ckne pa sta banana njam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam jakno norseek (z vsemi ščitniki), hlače dianese se mi zdi (na skuterju jih nisem uporablov), ene usnjene rokavice, ledvični pas clover, čelado nolan N81e pa najvažnejše NIKE čevlje :lol1:

Oprema mi je čist kul ker jo bom zdej prenesu na Mitota, sam jakno bom drugo kupu da bo z motorjem v isti barvi ker to se mi zdi ful kulsko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja oprema: čelada Nolan, rokavice Orina, led. pas Orina, pa ena usnjena jakna z všitimi ščitniki. ;)

btw: kolk stanejo nakolenčniki? pa kje se jh najcenej dobi?

jest sm dal za moje se mi zdi 3k (UFO) kupil pa sem jih v Ljubnem (reklame pa nesmem delat) sej večina vas ve kdo sraufa motorje pa skutrje v Ljubnem? Je tut pooblačšen prodajalec in servise Gilera, Piaggio, Aprilia & husqvarna se mi zdi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo 3k sit so ščitniki za kolena :? poj pa naslednič k bom kej u lublan se bom pa mav oglasu pri ........ ;) pa kupu to zadevo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno kakšne kopuješ!!!! :hmm: :hmm:

še kr dobre dobiš tam okol 15k sit!!!tu neki!! :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm kupu rokavice racer street za 10.000sit pri habatu. Se vidi da ma drago k prasica, majko mu. So pa prov za skuterje kar pomeni da so bolj v izi narjene, brez ščitnikov pa tega krepa :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm dav za rokavice 6k. usnene čez prste je še neki en sloj kevlarja pa na dlani je taka groba površina da dobr prime :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D jst sploh nimam enih posebnih rokavic

so tanke majo windstoper tko da me lih ne zebe ke u roke

narejene pa so mal neoprena pa še iz enga meterjala

zanje pa sm dal 7k mal mi je žal zarad rokavic k bi si lahko ene

ornk nabavu :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!