Skoči na vsebino

Varna oprema na skuterju


Dave

Priporočene objave

Pri vožnji brez čelade sem mel jest filing kot da nekaj ni vredu in se mi je zdelo kot da nekaj manjka. Čelada ni kar tako obvezna oprema, vsaj pri tem zakonu ga niso vsral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri vožnji brez čelade sem mel jest filing kot da nekaj ni vredu in se mi je zdelo kot da nekaj manjka. Čelada ni kar tako obvezna oprema, vsaj pri tem zakonu ga niso vsral.

Ja to pa res, sam spet ni to ušeč mestnim jebačom ki si ne upajo podret svoje čupce :afro2:

Evo men se kr začnejo sovzit oči, pa kr občutek mam da mi vid zaostaja :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz se niti z odprtim vizirom nena morem pelat, kr se mi oči solzijo ful, pa nimam leč, za čupo pa me tak nena skrbi kr bi se bol težko razdrla :OK: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za čupo pa me tak nena skrbi kr bi se bol težko razdrla :OK: :lol1: :lol1: :lol1:

Niso vsi taki, eni pač hočjo bit lepi povsot kjer se pojavijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to pa res, sam spet ni to ušeč mestnim jebačom ki si ne upajo podret svoje čupce

Ja fak če maš žele gor si pač daš pod zic eno flaško vode. Itak ti čelada podre čupco sam pol k pa pridš na cilj pa lepo čelado dol, mal zmočt roke pa čez čupo potegnt pa je spet vse lepo :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo to je potem problem za "jebaće" ko si more frizoro delat ko da dol celado ker ga lahko kera suga ki vidi pol pa nebo htela z njim na pijaco it...

Dobro spet smo malo :topic:

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, da še js mal powem o moji opremi.

mam jakno alpinestars, ledvični pas spyke titanium, čalada nolan n81 aero, podkapa, pa škornji, sam newem kira firma.

spomladi pridejo še rokavice, verjetno s kevlarjem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz se niti z odprtim vizirom nena morem pelat, kr se mi oči solzijo ful, pa nimam leč, za čupo pa me tak nena skrbi kr bi se bol težko razdrla :OK: :lol1: :lol1: :lol1:

Men se pa pri vožnji brez čelade oči solzijo, k pa recimo mam odprt vizir se mi pa sploh ne :D Ko sem se pa z motorjem vozil v šolo sem pa kar sabo vozil žele pa pol ko sem pršu v šolo samo na wc pa čupco nardit B)

Da pa ne bo tole čist off-topic: Ko bom spet poštimu motor imam namen kupit jakno z všitimi ščitniki, hlače in čevlje čež gležnje. Pa še novo čelado ker je tastara samo še za na omaro dobra ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj, jas sn vedno s tako čupo prišo v šolo, ko da bi mi bik v glavo prdno. Pa kje se pa mam cajt zjutraj manekirat pred ogledalom pa laske v vrsto zlagat. Itak jih mam iz dneva v dan manj :D Tudi veter me moti, ko mi piha v oči pa mi jih suši. Poleg tega lahko dobiš kaki resni sinusitis in pol si v dreku do vratu pa še preko glave. Sploh pa se nikol nebi peljal brez čelade. En ti prednost vzeme, ko se vrže nekje ven, ti sploh nisi pozorn in predn uspeš ustavit in vse ostalo si že lahko v njem, kaki maš pa obraz mi ni potrebno posebej razlagat. Drugače pa mam še jakno Clover, ščitnike za komolce, kolena in želvo za na hrbet. Aja, pa še Dainese rokavice. Zakaj nosit čelado? Ker se cenite :) Sej to se takoj vidi, če maš kaj možganov noter jih boš zavaroval, če jih pa nimaš pa slama itak kot air-bag deluje.

Pa še statistika v ZDA:

Over 80% of multi-vehicle accidents involving motorcyclists are not the biker's fault. Most automobile drivers don't recognize, or don't want to recognize, the unique qualities of motorcycles.

80547658RfodWt_ph.jpg

Tu bi ti ziher glavo odprlo, če čelade nebi mel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam čist zmerej čelado na glavi ko se peljem. Tud če skuter samo premaknem za 10m, dam čelado na glavo, ker ne vem kam bi jo dal drugače :D no ja, lahko bi jo dal na roko pod komolec, tako kot hribci ko se peljejo mimo s štirko :D Drugače mam pa še ledveni pas, podkapo, pa tisto stvar ki ti podaljša ovratnik, pa še ruto si zavežem da ja nič ne zebe. Rokavice mam pa ene navadne, bom pa zdele u kratkem kupu ene poceni karbonske. Jakne tud še nimam, se kr u bundi furam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja oprema za na skuter:

Obvezna: Čelada Nolan, replica S. Peruggini, Clover jakna z vso zaščito komolčnikov in ramen in rokavice clover z vso zaščito

post-18-1065952632.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jure007: kakšen skuter pa furas to? :D :D

Kremšnitar Objavljeno 12 Oct 2003 @ 11:10

--------------------------------------------------------------------------------

Jure kolk si dal za to jakno?

Čisto običen skuter piaggio zip 70, napilen glih tolk, da se lahko reče, da leti ;)

Kremšnitar nič, ker sem jo dobil za sponzorstvo pri HMC Habat moto center, kar se lepo vidi po všitku na desni strani jakne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kremšnitar nič, ker sem jo dobil za sponzorstvo pri HMC Habat moto center, kar se lepo vidi po všitku na desni strani jakne.

Dobro ti gre :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jure007: kakšen skuter pa furas to? :D :D

Kremšnitar Objavljeno 12 Oct 2003 @ 11:10

--------------------------------------------------------------------------------

Jure kolk si dal za to jakno?

Čisto običen skuter piaggio zip 70, napilen glih tolk, da se lahko reče, da leti ;)

Kremšnitar nič, ker sem jo dobil za sponzorstvo pri HMC Habat moto center, kar se lepo vidi po všitku na desni strani jakne.

vodno al zracno hlajen?? jest ce bi s5 kupovov skutrja bi 100% ZIP SP :) :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!