Skoči na vsebino

Varna oprema na skuterju


Dave

Priporočene objave

NO DA SE PO DOLGEM ČASU ŠE JAZ OGLASIM MOJA ZAŠČITNA OPREMA JE SKOR NI ČELADA TAKU TAKU ODVISN OD VREMENA OČALA OBVESNO SONČNA POL PA ROKAVICE PA WIND STOPER JAKNA PA JE PA GAS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej ugasn ta caps-lock :doze: sicer pa ta tvoja oprema k je skor ni....k boš odletu ti bo žal da je nisi mel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NO DA SE PO DOLGEM ČASU ŠE JAZ OGLASIM MOJA ZAŠČITNA OPREMA JE SKOR NI ČELADA TAKU TAKU ODVISN OD VREMENA OČALA OBVESNO SONČNA POL PA ROKAVICE PA WIND STOPER JAKNA PA JE PA GAS

soft čist si hud :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NO DA SE PO DOLGEM ČASU ŠE JAZ OGLASIM MOJA ZAŠČITNA OPREMA JE SKOR NI ČELADA TAKU TAKU ODVISN OD VREMENA OČALA OBVESNO SONČNA POL PA ROKAVICE PA WIND STOPER JAKNA PA JE PA GAS

ćefur en .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kaj ste usi pametni vozt se nauč pa ne nucaš nobene opremen

:headbang: :headbang: vrjetn so v motoGP sami invalidni vozniki, k so prvič na motorju :headbang: :headbang:

dej mal pomisl kva pišeš no :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kaj ste usi pametni vozt se nauč pa ne nucaš nobene opremen

Hahahahahaha :lol1: :headbang: Grem stavit da 3/5 ljudi tuki bolj obvlada svoje konjičke kot ti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha u motoGP majo opremo zrt lastne varnosti pa tm nimajo na progi avtomobilom k bi motoriste najraj poklal ampak opremo tud nimas zart zakona ampk da ce ti slucajn padec da se ne poskodujes. Pa k pravs da nej se naucimo motor vozt ti loh vozs bol k rosi pa pride en z avtom k te bo zbiu pa ti nebo nc pomagal mi se bomo naprej vozil ti brez opreme bos pa na invalidskm prstov. Ni nujno da ce znas najbols furat tud nisi najbolsi voznik tuki te loh zbije npr avto pa ti to nc ne pomaga!

Lp seba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja moj moto je sm enkrat se živi pa kaj je vm in s tem moto gp tm grejo motorji 350kmh skutr gre pa kuk 80če gre pa mal primerjejte če te pa avto zbije boš umru če boš mu opremo al pa če ne lahku pa preživiš tud brez opreme

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprema na skuterju: Jakna Clover z komolčnimi in ramenskimi ščitniki, rokavice Clover ali Racer, čelada Nolan, ledvični pas Clover, včasih Oxtar lahki čevlji za daljše ture bulerji, ko bo denar na vrsto pride še vgradni ščitnik hrbta in hlače z ščitniki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kaj ste usi pametni vozt se nauč pa ne nucaš nobene opremen

luka0 ti si bedak. Rajši niti ne pomislim, kaj povzročaš staršem s takim razmišljanjem. Saj se ne gre zato, da se ubiješ ti. Se pač ubiješ, pa kaj. Pomisli kaj bi s tem naredil staršem, ki sta te spravila na svet in te že celo življenje učita,hranita, ti s svojim odrekanjem omogočata, kar si zamisliš,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja moj moto je sm enkrat se živi pa kaj je vm in s tem moto gp tm grejo motorji 350kmh skutr gre pa kuk 80če gre pa mal primerjejte če te pa avto zbije boš umru če boš mu opremo al pa če ne lahku pa preživiš tud brez opreme

:headbang: Lahko greš 30km/h pa se boš ubil, z opremo maš pa tok večjo možnost, da ti le ta reši življenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja oprema:

- Jakna UVEX

- Rokavice AURES

- Ledvični pas AURES

- Čelada NOLAN

Vse skupaj okoli 100.000sit, manjkajo mi pa še hlače

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm d se ne bo noben buniu...sicer pa opremo nabavlaš/ne nabavlaš zase, zarad sebe ne zarad drugih...konc koncu pa mislm d vse rahlo boli k, kaj bo s tabo, glede na to kako razmišlaš :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja k ste se nekej bunili sm dubu dons ledvični pas rokavice sm si kupu eno orngi bundo aja pa še hudo čelado da ne boste mi več težil

Sam res - a vse to si za nas naredu :? waaauuuu kok si prjazn.

Can you feel the sarcasm? Jst se čist strinjam s Kavalirjem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NO DA SE PO DOLGEM ČASU ŠE JAZ OGLASIM MOJA ZAŠČITNA OPREMA JE SKOR NI ČELADA TAKU TAKU ODVISN OD VREMENA OČALA OBVESNO SONČNA POL PA ROKAVICE PA WIND STOPER JAKNA PA JE PA GAS

Sej boš vidu odvisn od vremena ko te bo enkrat fuknal brez čelade. Sej vem da mi ne boš vrjel sam tiste sončne očale ti ne bojo pomagale ko boš poletu iz motorju.

Popravljeno . Popravil ts007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja oprema:

- Jakna UVEX

- Rokavice AURES

- Ledvični pas AURES

- Čelada NOLAN

Vse skupaj okoli 100.000sit, manjkajo mi pa še hlače

tako je prav :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 9 mesecev pozneje...

malo staro temo odpiram sam vseen B)

no to je pa moja oprema

rr-Slika8.jpg

jakna movistar :blush: , čelada airoh (ena je od fotra sam jo js tud uporablam včas), rokavice first pa neka podkapa nevem kire znamke(mnde sploh ni za motor :ninja: )

uporablam vse vglavnem zato kr je mrzlo zdej, poleti pa bom vidu kak bo(čelada vedno itq)

Popravljeno . Popravil cpi50
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja oprema, ki sedaj počiva, ker sem zbil enga psa in razbil skuter (je na popravilu)

- Jakna Axo

- Čelada Axo

- Windstopper rokavice Bikers

- Windstopper ledvični pas Bikers

Za skuter je zadost, da te ne zebe in si bolj zaščiten...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!