Skoči na vsebino

Požrešna Slovenija


YZFgeorge

Priporočene objave

Ja, Vale, si pač bolj razsipne sorte, verjetno ti je to zapisano v zvezdah, če ti kljub ugodnim razmeram ni uspelo ničesar privarčevati, takrat, brez plače. :P

Ubogi Mario :rolleyes:

Ja res maš :wacko: ... :P

Mario je že itaq bogi z mano s plačo ali brez :wacko:

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res maš ...

Mario je že itaq bogi z mano s plačo ali brez

Sporočilo uredil(-a) Vale dne 21 Oct 2003 @ 14:47

-------------------

Zgodile se bodo ... MIŠI ...

Hmm. le zakaj je morala Vale dodatno urejati sporočilo? :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler bo država zaposlovala kar vsepovprek in svojo neproduktivnost opravičevala s pomanjkanjem kadrov, bomo tam kjer smo. Nobene notranje konkurence ni v državni upravi! Bog ne daj, da kdo opazi, da si sposoben, takoj ti na hrbet naloži še delo petih kolegov. Najbolje je biti malo "počasen", pa te lepo pustijo pri miru, v najboljšem primeru pa celo premestijo v "oddelek nesposobnežev", na kup, kjer so taki, ki še najmanj škode naredijo, če ne delajo nič. V takem okolju sposobni ljudje, željni ustvarjanja ne zdržijo! Odidejo! In kaj ostaja? :(

Vsak poskus vpeljevanja sprememb in drugačnega reda se izjalovi, saj jih pobudnik hitro dobi po glavi najprej od spodaj, ko podrejenim ni všeč, da se več dela, nato pa še od zgoraj, ker oddelek navzven daje slab vtis...

Aja, pa še o demokracija!

Demokracija v Sloveniji še 100let ne bo! Ne vem, ali je kriva v gene zapisana foušija ali le moč posameznikov. Ampak vsak premik je pretežak, navadno se zdi nemogoč. A je že kdo poskusil v kaki stranki kam prit ali pa kaj premaknit? Kar naj proba, ga bo hitro minilo! In kam se bo potem obrnil? Komu bo predstavil svoje odlične zamisli? Naj jih po ulici razlaga ljudem? Naj ustanovi svojo stranko? Naj se obrne na medije? :lol1: A je že kdo kdaj v časopisu bral zgodbo, ki jo je poznal iz prve roke? Sam nisem mogel verjeti, kako ukrivljena je lahko resnica in kako uspešno je vanjo zavita čista laž... In kaj naj nazdnje naredijo ljudje, ko s polnimi očmi peska, pridejo na volitve... sistem jih je zaposlil za 10+ ur na dan, nalašč, samo zato, da nimajo časa slediti političnim dogajanjem, situacije ne poznajo, igralcev tudi ne, resnice še najmanj... :?

...bom raje nehu :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz se spomnim enga zelo modrega izreka (avtor: stric od mojega ata), ki je rekel:

"Nikoli ne zasluzis tolk velik, da bi ne mogel vsega zapravit in nikoli ne zasluzis tako mal, da ne bi mogel se kaj prisparat. "

Mislim, da sem povedal vse.

No, v svojih najhujših cajtih, ki jih ne bi rada dala več skozi sem bla tri mesece brez plače (ker je delodajalec ni dal) ... plačati sem morala 50.000 najemnine za stanovanje + stroške in mal neki čez dan pojest ... le kako, da se nisem pri tem spomnila še mal prišparat :fight2:

ampak najbrz si potem dobila tri place , al se motim ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Premza, popolnoma prav imaš. Pa še lepo si napisal. Se mi kar zdi, da si deliva insajderske izkušnje.

Naši ljubi državici plačujemo več davkov kot švedi, živimo pa na ravni portugalcev.

Državna uprava, ki je v neposrednem stiku z državljani pa se vede kot da bi bili v Burundiju.

In na koncu na volitvah poskušaš izbrati tistega, ki bo naredil najmanj škode. Ja, za nekoga je demokracija tudi to, da lahko izbiraš med slabim in še slabšim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak najbrz si potem dobila tri place , al se motim ?

Eh, sej nima smisla :xx: ... lepo, da ti nikol ne manjka denarja in upam, da ti ga tut nikol ne bo ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Premza, popolnoma prav imaš. Pa še lepo si napisal. Se mi kar zdi, da si deliva insajderske izkušnje.

Naši ljubi državici plačujemo več davkov kot švedi, živimo pa na ravni portugalcev.

Državna uprava, ki je v neposrednem stiku z državljani pa se vede kot da bi bili v Burundiju.

In na koncu na volitvah poskušaš izbrati tistega, ki bo naredil najmanj škode. Ja, za nekoga je demokracija tudi to, da lahko izbiraš med slabim in še slabšim.

tut jest sem takšnega mnenja.

zdej smo pa že trije pa lahko ustanovimo svojo stranko... :naughty: :OK: :D :D

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Premza, popolnoma prav imaš. Pa še lepo si napisal. Se mi kar zdi, da si deliva insajderske izkušnje.

Naši ljubi državici plačujemo več davkov kot švedi, živimo pa na ravni portugalcev.

Državna uprava, ki je v neposrednem stiku z državljani pa se vede kot da bi bili v Burundiju.

In na koncu na volitvah poskušaš izbrati tistega, ki bo naredil najmanj škode. Ja, za nekoga je demokracija tudi to, da lahko izbiraš med slabim in še slabšim.

tut jest sem takšnega mnenja.

zdej smo pa že trije pa lahko ustanovimo svojo stranko... :naughty: :OK: :D :D

dr.looney :devil:

Bolje Tito, nego TREFALT MITO!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Premza, popolnoma prav imaš. Pa še lepo si napisal. Se mi kar zdi, da si deliva insajderske izkušnje.

Naši ljubi državici plačujemo več davkov kot švedi, živimo pa na ravni portugalcev.

Državna uprava, ki je v neposrednem stiku z državljani pa se vede kot da bi bili v Burundiju.

In na koncu na volitvah poskušaš izbrati tistega, ki bo naredil najmanj škode. Ja, za nekoga je demokracija tudi to, da lahko izbiraš med slabim in še slabšim.

tut jest sem takšnega mnenja.

zdej smo pa že trije pa lahko ustanovimo svojo stranko... :naughty: :OK: :D :D

dr.looney :devil:

Bolje Tito, nego TREFALT MITO!!!

lepe sise i kad vise

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!