Skoči na vsebino

E-bančništvo pri naših bankah


Priporočene objave

Zaenkrat sem pri NLB in bom verjetno tam tudi ostal, kljub nenormalnim razmeram, ki trenutno vladajo pri elektronskem poslovanju znjimi. Uporabljam tako Klik kot Mobo, in sem bil z njima do prehoda na OR popolnoma zadovoljen, zdaj pa mi gre prekinjeno poslovanje s temi orodji močno na živce. Ostal bom, ker imam preveč stvari sklenjenih pri njih in se mi odkrito povedano ne da ukvarjati s prenosom vsega tega. Zagotovo bi mi pobralo vsaj dva ali tri dni tekanja gor dol.

Me pa zanima izkušnja tistih, ki so že prestopili, kako je s prenosom trajnikov in na primer sklenjene stanovanjske sheme.

Na SKB imajo akcijo Zamenjam banko.

Tudi jaz sem zamenjal banko. Po več mesecih nepreglednega prometa, mi je bilo dovolj in sem šel iz NLB na SKB. Zadovoljen 100%!

PS: Sicer pa neke študije v Ameriki kažejo, da ljudje neprimerno večkrat menjavajo partnerje, kot pa banko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

jaz sem bil prej na NLB. Pa tolk kompliciranja kot sem tam videl, mojstri so v tem, res.

Zato pa sem sel raje na SKB, sedaj je pa pravljica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!