Skoči na vsebino

Sitnobe V Službi


Vale

Priporočene objave

Glede na to, da se v službi dostikrat jezim, čeprav pri tem kažem vedno takšen obraz :D , da ne bi slučajno kdo bil dobre volje, ker bi opazil, da je mene spravil v slabo, me zanima kako se spopadate na delovnem mestu z raznimi čudnimi sodelavci ali nadrejenimi, ki npr. nimajo pojma pa so vseeno zelo pametni in ti to skušajo vedno znova dokazati ... ali pa s sodelavci, ki nekaj naredijo narobe, pa to skušajo uvalit komu drugemu, ipd. ipd. ipd. ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh vale v vsaki službi se najde kdo, ki ti zamori dan, tako ali drugače. Ali je to šef, ki je totalno nesposoben in len tako da delaš njegovo in svoje delo; ali kak super "pameten" sodelavec, ki zaradi svojega kiss assinga pobere vse zasluge......vedno se kdo najde...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me zanima kako se spopadate na delovnem mestu z raznimi čudnimi sodelavci ali nadrejenimi, ki npr. nimajo pojma pa so vseeno zelo pametni in ti to skušajo vedno znova dokazati ...

Ce me kdo razjezi, grem potem malo na Forum v Peskovnik za nase forumase in v U kaka ritka kometisn. Pa jeza mine!

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz ti pa svetujem da se jim ne pustiš preveč podj.... ker bo vedno hujš, postavt se jim morš po robu, jim povedat svoje ( pa ne v jezi) ampak z nasmehov na licu :D da bodo vedl, da nisi ena lutka s katero lahko delajo kar čjo.

seveda pa vse v mejah normale, da te nebo pol drug dan čakala kaka knizca :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vale ... pojma nimaš ... tih bot pa deli ... :P :D :devil:

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hočko zloba, ti bom štango zvila, boš vidu :naughty: ... js ne iščem nasvetov ... sem mislila, da bo kdo kako zgodbico iz svojga lifa napisal ...

P.S. Js si itaq, če je ful tečno, zdej zarolam Ajde da se .... :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vale zdaj pa bi prosil malo poštenosti...

O:-) O:-) O:-) O:-) O:-) O:-) O:-)

Kolikokrat se je problem rešil z jeznim obrazom?

Smeh je pol zdravja, dobra volja še en četrt, za ostalo četrtino se je pa treba malo potrudit.

Lep pozdrav pa smeh na lica, ker stalna nataknjenost škoduje lepoti.

LP Bojč :004 :lol1:

P.S. kšna pivca tut ne škodi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh sploh ne kapirate ... pa js ne rabim tolažbe ... mene zanimajo vaše prigode v zvezi z objavljeno temo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh sploh ne kapirate ... pa js ne rabim tolažbe ... mene zanimajo vaše prigode v zvezi z objavljeno temo ...

Ma čuj Vale, kdu ze enga boga te je pa zdej tolažu?

Jest problemu nemam k smo taka dita, de buljša ne mormo bit, pa ti nemam kej jamrat..

čao :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prigode? Ma bolj nezgode...

Npr. to, da sodelavcu iz ERCa, kjer je delal vse dneve in noči, petek in svetek, zrihtaš, da pride v tvojo pisarno lepo od pon. do pet. vse dopoldan, sedaj pa s ku..om ne migne, celi dan drka internet in telefon. Drugemu spet pripraviš delo s katerim se je uveljavil, sedaj pa vidiš, da dela vedno večje klamfarije. Tretji spet odnašaš rit dolga leta, jo učiš stvari za osnovno šolo, ne pa faks, kakršnega bi morala imeti na delovnem mestu, sedaj te pa ne pogleda več, ker si jo enkrat po celodnevnem čvekanju nagnal ven na kofe. S tem, da bi lahko že šla v penzijo, pa se ji " ne splača".

Šefici, ki se poskuša zriniti višje, urejaš stvari, ki bi jih morala sama. No ja, saj včasih pade kaj kinte povrh, se ne smem pritoževat. Samo za red med ostalimi gnoji naredit, se ji pa sladko jebe.

Se pritožujem, ja, včasih. Sicer pa je šiht le 8 ur, potem se pa začne life. Teh 8 ur se pa da marsikaj naučiti in narediti, da čas mine. Pa vedno več časovno tempiranih skriptov je v mojih datotekah, še več pa v tistih, ki jih delam za druge. Le kdo bi vedel zakaj? :devil: :devil:

Drugače se pa z rogatimi bosti ne splača. Le toliko, da pokažeš, da nisi brez jajc! Včasih pa presenetljivo pomaga in napreduješ ali pa vsaj dobiš svojo veljavo. :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest mam pa za neposredno in instant terapijo odprt motosvetov chat kjer lahko skupi z vale pizdiva in pošiljava folk in mašinerijo v kurac....helps alot..ne vem kaj bi brez tebe vale :wub:

doma mam psa pa mačke da poslusajo moje probleme ker jih mož noče :fight2: .....pes me obcasno, ko je najhujše pelje ven na en zeloooo dolg sprehod, če je pa res res hudo in gre za življenje si vzameva frej kar cel dan in grev v hribe :OK: ....pa izklopiva telefon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:wub: joj s tabo je res fajn pizdit ... :D ... ko pa iz službene bajte pridem pa itaq nimam več problemov, ker ni več tečnob okol mene :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... jaz sem se pa že na "tapametne" toliko navadila, da samo še mislim :stupid: , čeprav bi včasih vseeno koga še :fight2: in :fight1:

Popravljeno . Popravil vragica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vzgojiteljevanje v sirotišnici - moje 3 najlepša leta v življenju

ys = vzgojitelj

ravnatelj: bivši 6 mesečnidahauski ujetnik, s 4 mesečnim učiteljskim tečajem, ki za "nagrado" ker je trpel in ni "izdajal" (halo!!) dobi ravnateljsko pozicijo

morali smo pisati dnevnik iz katerega naj bi se videlo naše vzgoljiteljsko delo

in s tem dnevnikom, katerega je pisal neki moj predhodnik in z ravnateljeve strani zaradi vzornega dnevnika proglašen za vzornega vzgojitelja (otroci so pa povedali, da je bil tip p**a&bedak) mi je težil 1. dan 3 ure, ne da bi opazil, da iz dnevnika veje polpismenost mojega predhodnika z 2letniki vzgojiteljske gim.

pa sy je bil ravnatelj sam polpismen

no in 1 je pisal dnevnik

prve 4 mesece - pol sem pa vidu, da enostavno ne znese, dela je blo toliko, toliko reševanja akutnih vsakdanjih reči, da se človek ni mogel držati nekih "programov" - dnevnik z opazkami "Zlatki je bilo slabo in morala sva k zdravniku, Pepe pa je med tem pokvaril metlo" (da mu ni bilo treba pometati) se mi je zdel milorečeno debilno delo, ki ga predpiše birokratski kreten zato ker pojma nima o aktivnem življenju v sirotišnici

&

sem nehal pisat

nakar sem po več kot pol leta to zaupal kolegici, ki je povedala kolegici, ki je povedala kolegici, ki me ni marala

ta pa kot strela h ravnatelju špecat

ravnatelj me tudi ni mogel - enostavno zaradi moje velike priljubljenosti med otroci, med katerimi sem se tudi jaz počutil najlepše na svetu

in pride hinavec lepo prijazno k meni nekoliko povprašati kako mi gre delo

ys nč hudga sluteč, se zapletem v pogovor, opišem moje delo, likovni krožek katerega sm vodil (narisali smo kuupe slik - pa o tem kdaj drugič)

in tip prosi, da mu pokažem dnevnik..

mtrvo-hladno mu ga dam..

tip gledaaa

čitaaaa (totalno sem skopiral stil predhodnika, ki mu je bil tako všeč)

"Pa sej" pravi "vi imaste vzoren dnevnik... To je naravnost krasno" nadaljuje polpismnena budala..

takrat mi je zadeva postala sumljiva

"Ja tovariš ravnatelj, ali je kdo morda kaj drugače rekel?"

"Ja, Majda (ahaaa ti kurba) mi je rekla, da ne pišete dnevnika." mu je ušlo

"Aaaa ooonaa.. pa veste kako me ona sovraži, kenede, da veste."

"No, ja " je zardel "vem"

zdej je pa pršla 2. faza

"Pa se vam, tovariš ravnatelj, res moj dnevnik zdi vzoren?"

"Ja, ja - seveda" je hitel

"In kaj bomo zdaj?"

"Hmmm, Majdi bom.." je začel

"Ma nč majdi, tovariš ravnatelj - bl hudiča babjega drezaš slabi je.. pr mer jo pustva - bo najbolš, kenede?"

Ves olajšan je pristal ne to, saj se je bal zdrahe, sploh pa Majde, ki je imela fakultetno izobrazbo

3. faza - šahmat

"Pa, ste vi tovariš ravnatelj videl datume v dnevniku?"

"Sm, ja.. pa kaj.." je spet zardel

"No, pa si jh poglejte še enkrat.."

tip je ves rdeč od zadrege spet odprl dnevnik in kot v šoku gledal zadnji datum star več kot 6 mesecev..

"Hmmm.. res vzorno.. ampak to boste morali nenako nadoknaditi in dopisati.."

se je poizkusil izvleči na stranska vrata z mehko varianto

"A za 6 mesecev za nazaj.."

tokrat je tudi on dojel kaka budala je izpadel

"Ja" je izdavil, odložil dnevnik in izginil v pisarno

nikoli več me ni povprašal po dnevniku

&

ys ga nikoli več nisem pisal

drugič pa napišem, kako so me 4 babe držale, ko sem mu hotel dati eno trdo na zobe

:lol1:

zgodb iz sirotišnice je pa za debelo knjigo

bolš da ne začnem

:hmm:

ps

za Pepeta - res sem imel gojenca Pepeta

:D

Popravljeno . Popravil 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:wub: joj s tabo je res fajn pizdit ...  :D ... ko pa iz službene bajte pridem pa itaq nimam več problemov, ker ni več tečnob okol mene  :P

Kaj pa če bi šiht zamenjala? :hmm: :hmm: :hmm:

Kaj te ni škoda, da zgubljaš člas in živce zaradi "tečnob okoli sebe"? :hmm: :hmm: :hmm:

Al pa si ti tista ki dela "kažin" okoli sebe? :xx: :xx: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgodb iz sirotišnice je pa za debelo knjigo

bolš da ne začnem

:hmm:

škoda, ker nisi pisal dnevnika, bi imel lahko že knjigo "zgodbe iz sirotišnice" izdano ... ;) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:wub: joj s tabo je res fajn pizdit ... :D ... ko pa iz službene bajte pridem pa itaq nimam več problemov, ker ni več tečnob okol mene :P

...nočas sam u krizi , :cry:

ko toranj u Pizzi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgodb iz sirotišnice je pa za debelo knjigo

bolš da ne začnem

:hmm:

škoda, ker nisi pisal dnevnika, bi imel lahko že knjigo "zgodbe iz sirotišnice" izdano ... ;) B)

vse je ostalo v spominu

slike otrok, kolegic, dogodkov..

:rolleyes:

ko pa nisem pisatelj

:unsure:

eno so take internet-zgodbice,

popolnoma drugo pa knjiga

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zgodba muhe, ki je po nesreči uletela skozi okno nekega sestanka:

Tako zelo je deževalo, da sem se morala zateči v prvo odprto sobano, ki je bila v tistem trenutku na razpolago. Vsa mokra sem občepela na polici okna in se razgledala po sobi ... in opazila štiri stare krizanteme, enega japija, dva človeka v kravatah in eno smešno teto ... očitno sestankujejo ... ne, neki poslušajo ... aha poslušajo moškega, ki jim nekaj predstavlja v nekem tujem jeziku ... ta moški je govoril cca eno uro in je bil vsem zelo zanimiv ... ko je bilo njegove prezentacije konec pa se je začelo ... blebetanje vse prek in tekmovanje kdo bo koga preglasil ... moški je še skušal umiriti ves kaos ampak je kmalu ugotovil, da začuda ne bo šlo ... nihče več ga ni poslušal in pričeli so z monologi samim sebi ...

Japi, ki je imel oblečene črtaste hlače, kvadratast jopič, karirasto srajco in zategnjeno kravato s poševnimi črtami si je vneto podrčtoval vse besede v promocijskem gradivu, na koncu je podčrtal vse in ni več vedel kaj je sploh hotel ... seveda je imel lase počesane čez plešo ... nekaj časa sem ga še opazovala in na koncu ugotovila, da sploh ni jupi ampak idiot ...

Krizanteme so bile še bolj čudne ... prva je še vedno vodila monolog, ki ga nihče ni hotel poslušati, kar jo je blazno nerviralo in je postajala vedno bolj glasna, druga je postala skrajno živčna in pri tem vztrajno uničevala promocijsko gradivo, tretja se je s prekrižanimi nogami dolgočasila in bila z mislimi daleč stran, četrta pa je hotela vso zadevo zaključiti, da bi lahko šla domov ...

Pogledala sem skozi okno in s strahom v očeh ugotovila, da še vedno dežuje in da ne morem nikamor ... edini izhod so mi bila vrata skozi katera sem odletela in pristala na WC-ju ... uf kakšno olajšanje ... tam ni bilo nikogar in v miru sem lahko počakala na sonce ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj šiht mi je čedalje bolj ušeč danes sem dobila pogodbo o napredovanju in večji plači jupi(še vedno sem fata :lol1:)ma sem srečna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj šiht mi je čedalje bolj ušeč danes sem dobila pogodbo o napredovanju in večji plači jupi(še vedno sem fata :lol1:)ma sem srečna

Sanda ... ups Fato ... ČESTITAM :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi lahko pove zakaj so ljudje na delovnem mestu tako nagnjeni h kompliciranju preprostih zadev???

Poklicni izziv. Cilj teme, da prođe vreme. Bolj kompliciraš, prej mine :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi lahko pove zakaj so ljudje na delovnem mestu tako nagnjeni h kompliciranju preprostih zadev???

najbrž previsoka izobrazba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!