Skoči na vsebino

Tresenje Belance


scoot-fr3ak

Priporočene objave

mene pa zanima zakaj mi trese skutera ko še koga zadi peljem. :( sploh če je malo težji. belanco mi začne levo in desno migat in zato mi včasih cel skuter poplesava po cesti. zakaj je to in kak bi to odpravil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Možno da ko maš sopotnika se ti skuter zadaj vsede in pol razbremeni balanco. Mogoče maš premehak feder. Al pa se ti je kej razšravfal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni se je bilanca trosla ko sn se pelal brez rok, pa sn pelal na servis, so jo zategnili, pa je kul zaj :)

ona matica ki lagere drzi se je odtegnla :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, alpa mas gumo jajcasto, to je men pr stalkerju 1x delal

Al gumo a afeltno?

Guma je lahko postran not in ne sede lepo , to se doskrat nardi če sam menjaš gume, ali površen vulkanizer!

Da pa feltno skriviš, morš bita pa že kr ornk majst, pomojster :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima zakaj mi trese skutera ko še koga zadi peljem. :( sploh če je malo težji. belanco mi začne levo in desno migat in zato mi včasih cel skuter poplesava po cesti. zakaj je to in kak bi to odpravil

Joj jaz sem pa mislil da je kolegica kiki zbolela in je kupila skuterja (ji Fazerka ni več všeč :unsure: ). Sedaj vidim da si ti izbral enak nick kot ona. Predlagam ti da mogoče razmisliš malo da bi spremenil nick recimo vsaj v kiiki če že ne kaj več da ne bo slučajno kdaj priščo do kake neljube zamenjave.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa še nekaj. ko mam skutera dobro segretega pa mi nea tak pajtla. torej bi blo najbolše da bi ga pelo na servis al pa kaj.

saj pa mama drugačen nick. jaz mam _kiki_ s črticami. ampak se si ga bom mogoče spremenil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno al odsraufan lezaj na balanci, al polomljene kuglce v tem lezaju, al pa felta oz. guma.....

oziroma obojetroje........ :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, da bi se res zaletel se mi še ni zgodilo B) . sem pa ga dvakrat že položo :?

včeraj sn eno kolegico pelo. pa čisto nič mi ni treslo. NIČ. ampak je pa bla kr precej lažja od onega ko sn ga pred tem vozo. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce peljes nekoga tezkega je pol precej teze na zadnjem kolesu oz. se za zadnjim kolesom kar privede do tega da je sprednji del zelo lahek in zacne poplesavat. sploh v ovinkih je problem ker lahko sprednje kolo zdrsi in pades...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!