Skoči na vsebino

Triumph Daytona 955i


Guzzila

Priporočene objave

Triumph je za leto 2004 prenovil svojo Daytonco.

Če se ne motim je imela zadnja serija dvojno zadnjo nihajko, tako da se vračajo na enojno.

post-4-1065790058.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejsni model je imel samo v nekaj serijah dvojno nihajko, ko so pa prodajne številke začele padat :hmm: so pa vrnili enojno! :OK:

Ta nov model bi mene tudi mel :kva1: :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ko sem gledal par let nazaj model trophy 1200 sem opazil, da je kar precej delov na motorju japonskih (showa vilce, pa amortizerji, pa keihin vplinjači,..) tako da sem se vprašal kaj je na motorju sploh angleškega. Drugače pa je imel nekaj let nazaj tudi Triumphov predstavnik iz Nemčije testne vožnje na grobniškem dirkališču. Moram povedat, da so bili testni motorji tako zmatrani, da je model 1200 RS komaj vžgal. Sam izgled motorja mi je še kar všeč, vendar pa nisem ljubitelj motorjev s tremi cilindri. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RS 1200 ne obstaja!!!!!!!

Verjamem,da so bili zmatrani:Triumph namreč ene in iste motorje seli iz predstavitve na predstavitev.

BTW.....tudi sam sem bil v Celovcu,ko so priredili predstavitev njihovih modelov.....leta 2001.

Po tem datumu jih niso nikoli več! :? :? :? :? :? :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa je imel nekaj let nazaj tudi Triumphov predstavnik iz Nemčije testne vožnje na grobniškem dirkališču. Moram povedat, da so bili testni motorji tako zmatrani, da je model 1200 RS komaj vžgal. Sam izgled motorja mi je še kar všeč, vendar pa nisem ljubitelj motorjev s tremi cilindri. :BUA:

bil tam, predstavitev je imel slovenski uvoznik, vozil in se navdušil za sprint RS (ni 1200 ampak "klasičnih" 955). škoda da pol ni blo penezov ko sem razmišljal o nakupu.

ja škoda da zdaj ni ne duh ne sluha o Triumphu na našem trgu.

novi daytoni pa sem videl v milanu, zgledata strupeno!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil tam, predstavitev je imel slovenski uvoznik, vozil in se navdušil za sprint RS (ni 1200 ampak "klasičnih" 955). škoda da pol ni blo penezov ko sem razmišljal o nakupu.

ja škoda da zdaj ni ne duh ne sluha o Triumphu na našem trgu.

novi daytoni pa sem videl v milanu, zgledata strupeno!!!

I support our local pervert!!! :yea1:

post-4-1070815347.jpg

Popravljeno . Popravil flero
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 let pozneje...

Zanima me če ima kdo omenjeni motor in kako se obnese? ...so kakšne težave,kako je z vodljivostjo...pa tko no...če lohka kdo kj napiše :P

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če ima kdo omenjeni motor in kako se obnese? ...so kakšne težave,kako je z vodljivostjo...pa tko no...če lohka kdo kj napiše :P

hvala

V RAT sekciji lahko vidis, katerega Triumpha kdo vozi, pa poskusi s PM-om. Good luck!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!