Skoči na vsebino

Stajerski konec (in SV Slovenija)


Priporočene objave

kdo je zdaj vse od motosvetovcev doma (ali na delu ali na...kva pa vem) v blizini SLO/A-meje? recimo od sl.bistrice do meje....tam nekje tako pac...vec ali manj.....da se se mi vcasih mal zmenmo za kaksno ........bilo kaj....

moi (ice) = graz/A

------

Been There Done That

Uredil - Ice on 16/10/2001 13:47:35

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice, jaz sem doma iz Apač(če veš kje je to), med mejnima prehodoma Trate in Gornja Radgona. vendar se za zdaj še ne morem podat na kako daljšo turo, ker moja yamahica bi jo bolj težko zmogla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ice, jaz sem doma iz Apač(če veš kje je to)...

vem in poznam .

kje pa ste ostali? pervy je iz sl.bistrice,rocky menda iz MB....kaj pa ostali? a ni vec SV-slovencev na forumu?

------

Been There Done That

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pervy je v slo.bistici. vedno za kako pizdarjo al pa samo voznjo samo javite!!!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha.....na motosvetu 4 in pol stajerci....spodbudno....vsaj mi imamo osebni racunalnik in i-net dostop.

------

Been There Done That

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evooooomeneeeeeeeeee

Sicer je res da nisem Štajerc vendar sem na začasnem delu v tujini

Pa bi včasih šel na kako furo vendar se tu pojavi manjši problem....... nekak ni cajta ($) za novi bike od ta starega pa je ze nekaj cajta minlo!!!

Računam pa da do spomladi pade ugodna kreda ....

Do takrat bom pa stand by

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojla lindau.......a ti to v lindau delas?

drugace pa ....I´m just a phone call away. pa dobro,kje ste ostali stajerci in motosvetovci iz SV konca??

------

Been There Done That

Uredil - Ice on 18/10/2001 16:29:39

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motomanijak je samo cez teden v MB,vsaj ce se prav spomnim in NE,nisem tebe mislil easy...

-------

What part of NO don´t You understand?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

ojla lindau.......a ti to v lindau delas?

drugace pa ....I´m just a phone call away. pa dobro,kje ste ostali stajerci in motosvetovci iz SV konca??

------

Been There Done That

Uredil - Ice on 18/10/2001 16:29:39

Jaz delam v Mb! Sem pa iz Lindau!

Sicer mam pa en predlog!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

... Sicer mam pa en predlog! ...

Na dan z njim!

lp Easyrider

Opažam, da smo vsi "forumaši" če se že lahko prištevam med njih, malo obremenjeni tudi z pc-ji(brez katerih vec ne gre)

Zato sem mislil če bi se kdaj, vsaj štajerski del, zbral v Forumu - http://www.ecm.si/cyber

Pa bi bili nonstop online!!!

Za ICE-a:

Kolikor opažam delaš v Avstriji!?!?! Ker ce se ne motim je v Avstriji en lindau samo to ni ta iz katerga jaz prihajam!Sicer pa me mailaj pa se bova tam zmenla!!

Ja mea culpa! Se zgodi!! To je vse EU!

Drugače sem pa Prekmurc

Uredil - lindau on 19/10/2001 12:39:49

Uredil - lindau on 19/10/2001 15:18:35

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v bistvu sem misli lindau am bodensee/nemcija.v AUT je tut? aha.

-------

What part of NO don´t You understand?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Ice, prav imas jaz prihajam iz Maribora. Kot izgleda se bomo prej dobili na smucariji na Pohorju, kot pa na voznji z motorji. Kljub vsemu upanje ostaja. Lindau pa je res ob Bodenseju na sami meji med nemsko in avstrijsko stranjo. Ostajajo lepi spomini na Lindau enih 18 let nazaj.

Lep pozdrav, Rocky.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj jaz sem ze dal en predlog, da bi srecali pa nobeden ni ne popljuval ne "odobril" mojega predloga! PA se kaksne ugodnosti bi lahko uredil.

Za Diabla:Saj ce mas kaj viska ves kje me najdes!Lahko se pa oglasim pa ti vsebino garaze malo SPREHODIM!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Saj jaz sem ze dal en predlog, da bi srecali pa nobeden ni ne popljuval ne "odobril" mojega predloga! PA se kaksne ugodnosti bi lahko uredil.

o cemu ti to? sem kar prespal?

-------

What part of NO don´t You understand?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Saj jaz sem ze dal en predlog, da bi srecali pa nobeden ni ne popljuval ne "odobril" mojega predloga! PA se kaksne ugodnosti bi lahko uredil.

o cemu ti to? sem kar prespal?

-------

What part of NO don´t You understand?

Sem napisal v enem od starih post-ov, da bi se dobili vsaj stajerski del v http://www.ecm.si/cyber , ki je sicer res cyber in ne moto cafe vendar smo lahko nonstop online, pa pijaca je ugodna(pa skonto lahko zrihtam) pa za parkplac med tednom zvecer sploh ni blema!Vikend pa tak al tak!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!