Skoči na vsebino

Poseben Dan


enduraš

Priporočene objave

tkole je....

Zjutri vstanem in ugotovim ,da je megla in mraz...brrrr. Grem na rač. pogledat mal na forume nakar pride en tip pogledat motor k ga prodajam že veččč tednov. Po pogajanjih ga je vzel za zeloo uredu ceno. JUHUUUuuuu

Ves happy grem nazaj v stanovanje spet mal na rač. ...še ne sedim 15min pozvoni tel.. Pojma nism mel kdo bi lahko bil in ko je glas rekel: ''Dober dan, kličem iz policijske postaje šiška...'' sm že mislu ,da ma to zveze z mano in mojim motorjem (tisti k me poznajo vejo zakaj :D ), ampak sm se motil. Glas policista mi je povedal ,da so našli naš 7 mesecov pogrešan avto! Hmm... ok ane... sigurno ne bo vozen in razbite šipe itd. Pridemo do avta k so ga policisti zavarovali in ugotovimo ,da je čisto tak kot na dan ko so nam ga odpeljali (še čigumiji so bli na istem mestu) in tud ključi ostalih avtov so bili tam. JUHHHHHHHHHHHHHUuuuuuuuuuu Avto je zdej doma na dvorišu ,kjer se polni akumulator, ker je avto najbrž tam na parkingu stal kar lep čas.

Zdele je prišla pica. JUHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHuuuuuuu

:kva1: :kva1: :kva1: :kva1: :kva1: :cry: :kva1: :OK: :grim :lol: :P :D

...dneva še ni konec...

(se spomiš D.J.? :lol1: )

Če je mal/ma/bo mel še kdo tak dan... evo tuki je tema :naughty: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...frajer... :)

men je pa cigan za kompaktne ploscke crknu. :)

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!