Skoči na vsebino

Cenovni Razred čelad


gapi

Kateri cenovni razred čelade imate za skuter  

46 članov je glasovalo

  1. 1.

    • 10000-20000 sit
      9
    • 20000-30000 sit
      13
    • 30000-50000 sit
      9
    • 50000-80000 sit
      3
    • nad 80000 sit
      5


Priporočene objave

jst mam sicer čelado za 30.000 eno driver pa mi je začela pokat tm pr vizirju

zdele gledam mal nove čelade dal pa bi od 40.000 do 60.000SIT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz mam nolan n81e, pa je bla 35k, k so jo mel iz ene 45 znižana, pa je čist kul čelada, sm vizir bo treba počas nov k je ta ful spraskan

pa shit je mal pr tej čeladi, k se unu pr strani čist v izi stran sname, pa so mi že oba pokral ;)

ko dobim pa nove, bom si pa ob strani dve luknici zvrtau pa lepo s šraufki pršraufa, kaj češ treba se je znajdet :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sn si kupo driver helmo. pa sn dal okrog 28 000. poleg pa sn si še kupo črni vizir :yea2: . ful vrei zglea B) samo je kurac ponoči kr nič nea vidiš :? pa si morš vzet oba vizirja poleg, če veš da se boš ponoči furo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm dal za svojo 18k. Samo je že odslužila svoje tko da bom kupu drugo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz mam nolan n81e, pa je bla 35k, k so jo mel iz ene 45 znižana, pa je čist kul čelada, sm vizir bo treba počas nov k je ta ful spraskan

Jst mam tud to sam za tistim e-jem je še ena črka. Dal sm pa 69k sit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem dal za mojo 30k+8k crni vizir....

Zdaj ko bom pa motor menjal pa si morem malo bolso celado kupit da ce z 200letim spet skozi kako telekrafnico da se bom mel nekaj na glavi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jazst mam grex-ovo g-10 za 30k. To je tista, ko se ji odpre spodnji del, scitnik za brado, tako, da jo sploh lahko dam gor. Sem gledal nolanovo, ki deluje na ta sistem, pa je bila predraga (64k).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas mam celado nolan n60 z dodatno kuplenim difuzorjem zraka pri nosu in onim ki pride pod grlo :)

stala je 26k + 3k onadva difuzorja

nimam crniga vizirja ker se dosti vozim ponoci, se pa ga htel imet, ampak se potem prisel do pametniga spoznanja :)

edino kar me moti da mi vizir rosi :angry:

npr. pri celadi od moje lee (znana oseba tukaj na motosvetu) ima NZI nevem kak se rece za 20k pa se vizir nic ne rosi :angry: to me fuuul moti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mam grex za 20k se mi zdi, pa črni vizir 4k :) samo se mi črni vizir rosi, navadni pa se zaj pozimi tak, da bi mogo na cevko vun iz čelade dihat :) mene tud to taaaaaaak razp***i :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ARAI, AGV, SUOMY

Mjhn popravek :)

Arai, Shoei, Suomi

Ampak vem da bo en kp pripomb ampak, tko nj bi blo..(kao) :P

Drugace si pa lastim rahlo rabljeno FM cross-7k (nova okol20-30) +arnette ocala z oranzno sipco14k (boljsa vidljivost podnevi&v megli :D )

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čujete, jaz si bom pa zaj kr se mi vizir zaj pozimi rosi, si bom dal dol vizir, pa bom mel očala za bordanje gor(oranžna šipica :D )

mislite, da bi blo to vredi? :? :hmm:

vsaj rosilo se mi nebi. samo bi mi mogoče na navadni čeladi trak drsel ne?? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D :D :lol: :lol: kolko pa približno stane vizir taki ko se nena rosi?? navadni beli, kr z totim se nemrem vozit :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot prvo ti ocala za bordat ne bojo sla v celado, kot drugo pa nc ne drsi un trak, sj na moji celadi za kros ni kj dost bistvene razlike od drugih navadnih celad..(beri MojaJeNajboljsaPress) :P

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!