Skoči na vsebino

Cenovni Razred čelad


gapi

Kateri cenovni razred čelade imate za skuter  

46 članov je glasovalo

  1. 1.

    • 10000-20000 sit
      9
    • 20000-30000 sit
      13
    • 30000-50000 sit
      9
    • 50000-80000 sit
      3
    • nad 80000 sit
      5


Priporočene objave

nolan...prevec draga celada, ni udobja dovolj, okrogla je, mene ful riba v celo pa ZELO so glasne!

NZI je bolj ovalne oblike in precej lepse gre na glavo, material je super notri in PRECEJ bolj tisje celade. za manj denarja dobis vec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa pri tej nolani kaj jo ma matej ze pri 80 tak zvizga da joj pri moji nzi pa pri 180 ni nic... :OK:

jaz sem se pelu z mojo NZI-ko 234km/h kot sopotnik pa je bla cist tiha! še zvok motorja se je slišu na čase!resnicno čelada no.1!! :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jerst mam pa z NZi mal slabe izkušnje, k sm jo mu ene 3 leta je s časom kr izgubila obliko in ratala ovalna, pa še čist se je deformirala in varjetn ni več varna, je bla pa tut samo 20k. zdej mam pa Nolan za 35k pa se kr dobr drži, samo mot me pa k ful piha notr. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jez mam eno čist obično za 11k SIT (BT, če kdo pozna :) ) za moje hitrosti je v redu (glede vetra), drgač sem pa previden voznik, boljše ne rabm O:-) (ne mi zdej govort, da je lahko kdo drug nepreviden in da jez nasankam, ker je biu ta tazadn stavk joke ;) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jst mam nolan N80, lohk recm, da res visokokvalitetna celada.....takrt k sm jo kupu, 70k+SIT (beri kr neki let nazaj), mam pa se eno shark celado (se mi ne da pogledat oznake), okol 140k SIT, sam je ne nosim na skuterju........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam čelado BT za 8000sit!

jaz tudi mam bt-jevo pa je prišla 12k

+ črni vizir 2k B)

Kje si dubu črn vizir?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!