Skoči na vsebino

Fuzbal


Priporočene objave

Uhaa, to mora pa dobro biti ! Gledaš TV prenos, skupaj s počasnimi posnetki vred, glas pa v živo iz stadiona ! Pa se ne rabiš sekirat zaradi kakega Stareta in njegovih kretenizmov !

V Madridu na Bernabeu ob danem zadetku Reala, začnejo vibrirat šipe na sosednjih stavbah od hrupa ki ga povzročijo navijači ! Mega !!! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem učeraj mal gledala tekmo v Celju pa je tako melo da sploh ni bilo videt igralcev kaj šele žoge :lol1:

mogoče bo isto s hrvati...ma naši mački so izkušeni v igranju v snegu... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljši igralec slo fuzbala, zadnjih 50 let, v konkurenci Brane Oblak, Danilo Popivoda, Srečko Katanec, Zlatko Zahovič, Aleš Čeh, Marko Elsner, Vili Ameršek, Bojan Prašnikar....je:

BRANE OBLAK :notworthy:

v času SP 74 v Nemčiji je bil izbran med enajsterico prvenstva !!!

Klubi: Svoboda, Olimpija, Hajduk, Schalke 04, Bayern (skupaj z Beckenbauerjem, Breitnerjem itd.)

BRANE LEGENDA SLO FUZBALA !!! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

a mate 6 packe že prpraulene za veliki dvoboj narodov in želodca z alkoholom?

mene fudbal sicer ne gane, ampak vseeno želim da slo nabriše ustahije!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men pa je prou useen ker k...c bo zmagu. Če pa že gledam taktično (da npr. izgubimo), me ne bi prov neč ganlo al pa bi biu bolj veseu, k ne bo treba poleti vsak dan gledat 22 bednikov in poslušat bednih komentatorjev :wacko:

Drugač pa na takih tekmah nikoli ne škodi če maš kak baseballski kij s sabo (sej veste samoobramba pa to :ph34r: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne sam na tekmah...v sredo bo cela ljubljana norela....že zjutrej bodo začeli in nato nadaljevali do večera in potem do jutra.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se ne gledam fusbala kej prevec pa to, ampak sam da nabrisemo tele hrvate pa pokazemo da Slovenci niso narod hlapcev(cankarpress):naughty: :devil: :ph34r:

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men pa je prou useen ker k...c bo zmagu. Če pa že gledam taktično (da npr. izgubimo), me ne bi prov neč ganlo al pa bi biu bolj veseu, k ne bo treba poleti vsak dan gledat 22 bednikov in poslušat bednih komentatorjev :wacko:

Drugač pa na takih tekmah nikoli ne škodi če maš kak baseballski kij s sabo (sej veste samoobramba pa to :ph34r: )

Filip, a je zgoraj vse v redu? Pa kje ti živiš :? Baseballski kij??? :BUA: Halo!? A so vse goske na broju? OK, če nisi ljubitel nogometa je to samo tvoj problem. Ne ga pa srat tukaj z nekimi bolanimi forami v stilu 22 bednikov in nasilnimi umotvori. Kdo je tukaj beden?

Kar se pa tiče današnje tekme pa naj v prvi vrsti zmaga nogomet! :OK: Bo pa za nas sama tekma zelo težka. Hrvatje niso izgubili na svojih tleh reprezentančne tekme že celih 9 let in so v tem pogledu vodilni. Zagotovo pa bi bila že priigrana točka v Zagrebu za nas večja kot Triglav. Seveda upanje umira zadnje. Tradicije obstajajo na svetu zato, da se rušijo. Vsem skupaj obilo športnih užitkov!

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se ne gledam fusbala kej prevec pa to, ampak sam da nabrisemo tele hrvate pa pokazemo da Slovenci niso narod hlapcev(cankarpress):naughty: :devil: :ph34r:

In, zakaj bi se cel narod spremenil v primeru, če tisti enajsterici uspe zmagat?

Ne štekam. :hmm:

Jim pa privoščim zmago. Če zmagajo, bo zmaga njihova. Moja nikakor ne. Vsaj dokler ne bom član zmagovalne enajsterice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se ne gledam fusbala kej prevec pa to, ampak sam da nabrisemo tele hrvate pa pokazemo da Slovenci niso narod hlapcev(cankarpress):naughty:  :devil:  :ph34r:

In, zakaj bi se cel narod spremenil v primeru, če tisti enajsterici uspe zmagat?

Ne štekam. :hmm:

Jim pa privoščim zmago. Če zmagajo, bo zmaga njihova. Moja nikakor ne. Vsaj dokler ne bom član zmagovalne enajsterice.

Ne mislm naroda, ampak odnos drugih narodov do nas.Razni skijasi pa take reci...Pa ravno dones sm gledov TV k je bilo nekej od Trsta, poslanec v Rimu ni vedel da kras spada pod Slovenijo :blink: , sport pa take stvari lahko v dobri meri spremeni.

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne mislm naroda, ampak odnos drugih narodov do nas.Razni skijasi pa take reci...Pa ravno dones sm gledov TV k je bilo nekej od Trsta, poslanec v Rimu ni vedel da kras spada pod Slovenijo :blink: , sport pa take stvari lahko v dobri meri spremeni.

Ja, če nabijemo Hrvate v fuzbalu nas bojo pa naenkrat spoštovali, ali kaj?

Če slovenska ekipa zmaga, bo to samo še en razlog sporov več - ker bodo privrženci slovenskega fuzbala rugali hrvaške. In obratno.

Če hrvaška ekipa zmaga, bo to samo še en razlog sporov več - ker bodo privrženci hrvaškega fuzbala rugali slovenske.

Skratka - lose-lose situation. Zmer se bo en kup debilo kregalo okoli rezultatov. Le malokdo pa še uživa v dobre fuzbalu. Ljudje verjetno rabijo adrenalinski šus, ki jim ga da možnost spopada z bad blue boysi ,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se pa čudil, zakaj je bil forum prej (med 18. in 19. uro) tako prazen.

Pa sem šel prej dol v dnevno sobo in so mi povedali: "Igrali smo 1:1."

Sem mislil, da bo tekma šele sedaj, v elitnem času, ob 20. uri. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SymRu: na tem mestu je pisalo nekaj vulgarnega o sosednji državi, spolnih odnosih in ženskem materinem spolovilu... pa smo zbrisal.

MAl heca, sej je blo še kar zanimivo. Bomo vidl kako bo na povratni :yea2:

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!