Skoči na vsebino

Fuzbal


Priporočene objave

Šiljaka ni pa Cimerotiča tudi ne - kdo bo dal pa gol? Zahovič ne ker ga trije krijejo in je tipo brez kondicije. Strašijo nas z Rudonjo :kva1: res ne vem koga bo Prašnikar oslal v igro. A je še kje kakšen ki nima kluba in je v življenski formi (a la Pavlin?) - mogoče Osterc, samo ta verjetno kje špila :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne sam na tekmah...v sredo bo cela ljubljana norela....že zjutrej bodo začeli in nato nadaljevali do večera in potem do jutra.....

in kaj je tukaj narobe če bo v mestu žurka ???

@barkafe

kaj pa Turbo Rudiju manjka ? Še pomnite zadetek proti Romunom by Turbo ! Vsake dve leti pa ma lahko človek "krompir" !

p.s.

v soboto smo imeli prav prijeten ogled zagrebškega živalskega vrta ! :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj je tukaj narobe če bo v mestu žurka ???

@barkafe

kaj pa Turbo Rudiju manjka ? Še pomnite zadetek proti Romunom by Turbo ! Vsake dve leti pa ma lahko človek "krompir" !

p.s.

v soboto smo imeli prav prijeten ogled zagrebškega živalskega vrta ! :ph34r:

in kdo je kaj omenjal da je to narobe.... :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v sloveniji je logično vprašanje, ki sledi:" kateri, Hrvati al Slovenci" <_<

Ja sevede, tuđmani bodo kričali "dejmo naši" mi(slovenci) pa "ajmo vatreni" a ne?

MY ASS :lol1: :lol1: :lol1:

LP Bojč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao, tuki v mariboru bojo spet hladilniki, televizije pa radiatorji po luftu letel... :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej tole z našim moštvom ni nič narobe!

Če pogledate z drugega zornega kota, se bo v naši državici veselilo ne glede na to kdo zmaga! (tudi kake petarde in streljanje v zrak bo prišlo v poštev)

Vprašanje bo le v količini veseljaškega folka :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kur*,sej konc koncev so hrvati bolši <_< ...so se pa naši dobro borili! :notworthy:

Kurc pa taka igra - prov vidl se je da so naši igrali na rezultat 0:0 , saj obramba je dobr igrala, sredina je pa itak samo nabijala žogo do gostojočega vratarja.

Rezultat sem pa le prov napovedu :OK: :OK: sej če bi šel stavt s kom bi zihr pušnu tko pa .......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res so bili Hrvati boljši, a po mojem mnenju je naš strateg zajebal na celi črti.

Že v polčasu ali pa vsaj po prejetem golu bi moral opraviti vse možne menjave ne pa da je čakal..... Kaj za boga je čakal? Imel sem občutek, da na čudež! :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!