Skoči na vsebino

Fuzbal


Priporočene objave

Hmmm, ne da bi se hvalil, amapk dans bom zaradi stave dvakrat pil Za rezultat in za uvrstitev Hrvatov naprej. Sem pač čisto pravilno stavil....Tko kot GAS GAS !

Popravljeno . Popravil lojzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej je boljš da smo zgubil.

Tko drug let ne bomo šli na hrvaško morje,

ker sami ne bomo hotl in ne kot

če bi zmagal, ker nam oni ne bi dovolil. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa Čeh ga je včeri sral kot že dolgo ne..

sicer pa.. verjetno ne bi tako bolelo, če bi nas premagal neki Wales.. tako pa..

saj bo boljš.. letos bo Janica klonila proti slovenskim lisičkam, pa bo (dream on, baby)..

pa še Krko smo pozabili omenit (na eni strani je igrala košarkarska ekipa, na drugi pa očitno rokometna)

... ja, res, včeraj je bil dan Slovenskega športa :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še nekaj.. odlično je dejstvo, da smo pušili..

če bi prišli na Portugalsko, bi itak vse spušili, pa še igralci bi se skregali tako, da bi Zahovič spet grozil z odkupom kakšne visokorasle nepremičnine... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kur*,sej konc koncev so hrvati bolši <_< ...so se pa naši dobro borili! :notworthy:

hja, hud udarec za vse navijače in tiste, ki so pripravljeni jokcat zaradi tega poraza...

Tisti gol pa tudi - zajebali branilci + golman, njihov strelec pa izurjen in si v bistvu čisto zasluži tisti kanček sreče, s katerim je zadevo izpeljal. Poštena tekma, če mene vprašate. Nič jokat, hitro srečko kupit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tako igro kot je bila včeraj (in mnogokrat prej) bi se osmešili pred celo eu, hvala bogu, da smo se sam pred cro. Čist tako pogledano: Ne znajo ustavljat žoge, podajajo soigralcu, ki je popolnoma zaseden samo, da se znebijo žoge in s tem odgovornosti, res ogromno padanja po tleh pa podaje direkt nasprotniku na nogo, kvačkanje in kr neko nabijanje v out al pa po principu ,,sam da je,,. Čist BV. Vsaj za 100 000 eur kolikor bi dobil vsak bi se lohk potrudl, jest jim ne bi nič zamerla poraza če bi igral dobr--tko pa...hvala bogu, da je konc in da bo mir s tem kvazi nogometom, pompom povezanim z ,,zvezdništvom,, in okroglih mizah o naših adutih in taktikah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prašnikar je od Bonsaia dobil partijsko nalogo, da brezpogojno izgubi obe tekmi s Hrvati. (le tako bosta rešila kožo svojega partijskega tovariša račana press)

Vir: Mladina

post-11-1069319524.jpg

Popravljeno . Popravil Horjo horjulis vulgaris
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tako igro kot je bila včeraj (in mnogokrat prej) bi se osmešili pred celo eu, hvala bogu, da smo se sam pred cro. Čist tako pogledano: Ne znajo ustavljat žoge, podajajo soigralcu, ki je popolnoma zaseden samo, da se znebijo žoge in s tem odgovornosti, res ogromno padanja po tleh pa podaje direkt nasprotniku na nogo, kvačkanje in kr neko nabijanje v out al pa po principu ,,sam da je,,. Čist BV. Vsaj za 100 000 eur kolikor bi dobil vsak bi se lohk potrudl, jest jim ne bi nič zamerla poraza če bi igral dobr--tko pa...hvala bogu, da je konc in da bo mir s tem kvazi nogometom, pompom povezanim z ,,zvezdništvom,, in okroglih mizah o naših adutih in taktikah...

Ja pejt ti špilat :D

A se reprezentanti tebi usajajo čez to, kako v službi delaš? Not (yet) :D

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pejt ti špilat :D

A se reprezentanti tebi usajajo čez to, kako v službi delaš? Not (yet) :D

Ja to jim je služba in to zelo dobro plačana pa še častno je zastopat neko državo katere prebivalec sem tudi jaz in zato imam pravico pluvat čez če so slabi. Oni bi dobil za uvrstitev 100 000 eur no jest pa zaslužim 3 eur na uro in Ja moram dobro delat in stojim za tem kar delam.

Bi pa šla igrat ni problema sam na žalost sem teta. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S porazom nasih se je (upam) koncalo nabijanje o fuzbalu po TV, Radijih, casopisih.

Upam, da bomo sedaj na TV med sportom videli se kak drug prispevek, npr. o avtomotosportu.

Tadej

Ps. Naj povedo koliko $$$$$$$$$$$$$ je nas davkoplacevalce stalo varovanje take tekme

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da bomo sedaj na TV med sportom videli se kak drug prispevek, npr. o avtomotosportu.

Tadej

kolikor jaz poznam, naše medije......sanjaj..... :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmagali so boljši! Naši so v Zagrebu igrali bolje kot včeraj doma (itaq); na hrvaški polovici, ni bilo nikogar, če pa se je slučajno kdo znašel tam:

1. ni dobil (uporabne) žoge ali pa

2. ni vedel kaj z njo početi.

Mislim, da je šlo za veliko strateško napako (braniti 0:0 že od začetka - po 0:1 pa pa brez prave ideje kako igrati na gol). :(

Kakorkoli že, celostno gledano niti niso bili tako slabi ...za slovenske fuzbaliste <_<

Kdo je že rekel, da bomo pa spet mal prišparali, ko ne bo treba na Potrugalsko? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že samo dejstvo, da ni bilo strela v okvir vrat, kaj šele strelov na vrata ne potrebuje komentarja. Das is nichst Fussball!!!

:BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA:

Srečno Hrvati :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rudonja :004

svaka čast.. spet ti je uspelo odigrat fenomenalno tekmo :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vse v isti koš metat. Karič je odigral eno najboljših tekem v karieri, Knavs pa je bil (kot vedno) zelo dober, vendar z eno manjšo napako. J**i ga. Šport je šport. Samo ne zdaj obupat.

LP Bojč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da bomo sedaj na TV med sportom videli se kak drug prispevek, npr. o avtomotosportu.

Tadej

kolikor jaz poznam, naše medije......sanjaj..... :ph34r:

a sta lahko za malenkost realnejša ! "Bencina" je letos na tv-ju v SPORT 1 bilo ravno prav ! Niso lih direktno prenasali dirkanja in drkanja na Mobi krogu, kakor tudi ne fuzbala med Puconci in Grosupljem !

Kar se naših fuzbalerov in včerajšnje tekme pa - do naslednjič ! Ko boste boljše igrali !

he, he, pa malo provokacije:

NOVI STADION ali NOVO MOTO DIRKALIŠČE ?? O:-)

in tretje opcija NOBENO od zgoraj naštetih ?? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NOVI STADION ali NOVO MOTO DIRKALIŠČE ?? O:-)

in tretje opcija NOBENO od zgoraj naštetih ?? :hmm:

Ce ze sprasujes: NOVO PEDIATRICNO KLINIKO za nase malcke, za katero drzava nima denarja.

Me prav boli kurac, pa ce igrajo nogomet na avto sejmu po makadamu na Cesti dveh cesarjev.

Primerjajte kdo je bolj v kriticnem stanju. Sedanji nogometni stadion ali sedanja pediatricna klinika. Primerjava sploh ni mozna.

Npr. zadnjic sem (zadnjic!) gledal Sportno sceno na POP TV. Oddaja je bila taka:

- nogomet,

- nogomet,

- nogomet,

- nogomet,

- kosarka,

- kosarka,

- kosarka,

- nogomet,

- nogomet,

- neki Rossi je posal svetovni prvak (peispevek je bil dolg 3 minute!)

- nogomet,

- kosarka,

- nogomet,

- nogomet.

Unemu Klemecicu je kar prihajalo, ko je porocal o golih iz vseh moznih tekem, ki so se zgoile cez vikend.

Hvala lepa!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oddaja je bila taka:

- nogomet,

- nogomet,

- nogomet,

- nogomet,

- kosarka,

- kosarka,

- kosarka,

- nogomet,

- nogomet,

- neki Rossi je posal svetovni prvak (peispevek je bil dolg 3 minute!)

- nogomet,

- kosarka,

- nogomet,

- nogomet.

stanje prisotno v vseh TV oddajah na slovenskih postajah.. če bi bilo po moje, bi zadeva izgledala:

- Moto GP

- SBK

- motocross

- minimoto

- neka kroacija pricapljala do Portugala (3 min.!!)

- pit chicks

- Moto GP

- Moto GP

- Moto GP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Jest se sicer (hvalabogu) ne spoznam prav nič na fuzbal, moji poznavalski prijatelji pa pravijo, da smo izgubili zaradi napačne izbire igralcev. Menda bi zagotovo zmagali, če bi izbrali našo drugo postavo namesto prve. No, jest ne vem al majo prav ali ne, zato ocenite sami, na priloženi slikci.

post-11-1069331515.jpg

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Jest se sicer (hvalabogu) ne spoznam prav nič na fuzbal, moji poznavalski prijatelji pa pravijo, da smo izgubili zaradi napačne izbire igralcev. Menda bi zagotovo zmagali, če bi izbrali našo drugo postavo namesto prve. No, jest ne vem al majo prav ali ne, zato ocenite sami, na priloženi slikci.

pod zarednim brojem 2..

:? Jennifer Aniston :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne maram fuzbala, še bolj pa ne maram "afterfuzbala", ko znajo bit vsi tako grozno pametni, kako ne znajo naši fuzbalerji igrat in kako je en drek trener al' pa selektor. Najlažje je takole komentirat... ma ja popoki šila in kopita, pa bod' ti fuzbaler al' pa trener... pa "namaži Hrvate na kruh", še preden rečeš keks... aja verjetno je problem samo v tem, da smo popušili ravno s Hrvati, saj če bi bili Italijančki, bi bilo vse drugače... :hmm:

... ah... no, bo pa bomo malo prišparal ... na evo pa odpade ves portugalski luksuz za naše fuzbalerje... ahnoja saj so svoj bonus že na Brdu pokurili... :devil:

Popravljeno . Popravil vragica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovenclji naj bojo hvaležni za zmago Hrvatov, bojo prišparali za izlet na Portugalsko ... včeraj je en od naših navijačev takole rekel:

"Eh bom vsaj prišparal, pa bom šel na dopust na Hrvaško" :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!