Skoči na vsebino

Fuzbal


Priporočene objave

Neverjetno.......................................

Ampak..........danes zjutraj je bil bencin,pa kruh,pa govedina še vedno po isti ceni!!!!!!!!!!!!!!!

Fuzbal....................WTF

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PA KRKA JE VČERI RASTURALA (saj vem, da se o tem govori v drugi debati, ampak ranjena nacionalna čustva se danes tu perejo..)

resnično ¨dan slovenskega športa¨ :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PA KRKA JE VČERI RASTURALA (saj vem, da se o tem govori v drugi debati, ampak ranjena nacionalna čustva se danes tu perejo..)

resnično ¨dan slovenskega športa¨ :cry:

Nop..............nix dan slovenskega športa........

DAN SLOVENSKE ŠPORTNE REALNOSTI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TO je tisto, kar najbolj boli...

yep........hrvata.... samo on tega (se) ne ve....... inteligenca?press

ce bi vse hrvate bolela glava ob prikazovanju taksne _inteligence_ bi bayer v enem letu potrojil svetovno prodajo aspirina. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tekmo sem spremljal v Rožni...tam je bilo kakih 700 v večini nažganih študentov in študentk....spremljeli smo tekmo na platnu...laufala pa je na računalniku in Tv-tunerju :D ....vzdušje do prvega gola je bilo kar solidno čeprav je nekaterim alkohol prehitro stopil v telo in rezultati so bili pričakovani...2dl vina 100 sit...

všeč mi je bilo vzdušje ki je veljalo po poti skozi celo Ljubljano....ker sem imel zastavo na hrbtu in smo potovali v skupini kakih 30 navijačev je bil občutek fenomenalen (čeprav je bilo to moje prvo aktivno navijanje v živo-po prepričevanju cimra).....kot bi se vozu z motorjem....tu te je vsak navijač pozdravil in začel vpiti navijaške parole....razočaranje je bilo v množici kar veliko....še dobro da nisem neki pristaš...čeprav priznam da sem bil tudi sam malo razočaran ....škoda da nismo doživeli večjega navdušenja v ljubljani.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

všeč mi je bilo vzdušje ki je veljalo po poti skozi celo Ljubljano....

....škoda da nismo doživeli večjega navdušenja v ljubljani.....

,,Blagor onom koji rano poludi jer mu celi život prođe u veselju.,, :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TO je tisto, kar najbolj boli...

A to boli ker ti direkt v danko prst vtakne ali zakaj že ... ?

PA KRKA JE VČERI RASTURALA (saj vem, da se o tem govori v drugi debati, ampak ranjena nacionalna čustva se danes tu perejo..)

resnično ¨dan slovenskega športa¨ :cry:

Ja, dajmo si šus v glavo, al pa štrik okol glave ...

Saj vem, da vas to veseli ,ta fuzbal... men se zdi pa povečini to ekstremno navijanje in jokcanje smešno ...

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

@Tadej! Ne moreš primerjat dva športna objekta (konkretna ki sem jih dal za primerjavo ima vsaka normalna država) z kakršnokoli bolnišnico ? :?

@Vragica - je lahko "after fuzbal" podoben ali enak "after vožnji z motorjem" :hmm:

A do Portugalske z motorjem pa bi vam bilo predaleč al predrago ? :fight2:

Pa ne pisat kako je brez veze na stadionu, če še nisi doživel vzdušja ki je lahko podobno kakemu koncertnemu ! :OK:

Saj je bilo včeraj tudi fenomenalno :OK: do .... 60 minute ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne maram fuzbala, še bolj pa ne maram "afterfuzbala", ko znajo bit vsi tako grozno pametni, kako ne znajo naši fuzbalerji igrat in kako je en drek trener al' pa selektor. Najlažje je takole komentirat... ma ja popoki šila in kopita, pa bod' ti fuzbaler al' pa trener... pa "namaži Hrvate na kruh", še preden rečeš keks... aja verjetno je problem samo v tem, da smo popušili ravno s Hrvati, saj če bi bili Italijančki, bi bilo vse drugače... :hmm:

... ah... no, bo pa bomo malo prišparal ... na evo pa odpade ves portugalski luksuz za naše fuzbalerje... ahnoja saj so svoj bonus že na Brdu pokurili... :devil:

A dovoliš? :004 :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je bil pa včerajšnji fuzbal fajn. Ka sm umes une mehiške reči močila u načo sir :rolleyes: , pa bandidosa enga popila zravn.

Pa fifty je bil čist pridn. :004 (ker je gledal in se zdiral na televizor , ne pa name :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....ker sem imel zastavo na hrbtu in smo potovali v skupini kakih 30 navijačev je bil občutek fenomenalen (čeprav je bilo to moje prvo aktivno navijanje v živo-po prepričevanju cimra).....kot bi se vozu z motorjem....tu te je vsak navijač pozdravil in začel vpiti navijaške parole....razočaranje je bilo v množici kar veliko....še dobro da nisem neki pristaš...čeprav priznam da sem bil tudi sam malo razočaran ....škoda da nismo doživeli večjega navdušenja v ljubljani.....

Wow, super...

motorizem=fuzbalsko_navijaštvo

dabest.

PS: a bi sam tudi takole z zastavo na hrbtu šel, ali je to posebna prilika, ko se lahk v gruči tridesetih skriješ, da te kdo ne prepozna? Aja, glede navdušenja v ljubljani - mogoče so se vam pa smejali, ko tko z zastavo okol plajtrate - ko kake vlke progaste pikapolonice :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa fifty je bil čist pridn. :004 (ker je gledal in se zdiral na televizor , ne pa name :)

He he, moj Mario je pa cel fuzbal risanke gledal ... pa to počne vsak popoldan ... in se tut zravn na TV mal dere vmes ... :rolleyes: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa fifty je bil čist pridn. :004  (ker je gledal in se zdiral na televizor , ne pa name :)

He he, moj Mario je pa cel fuzbal risanke gledal ... pa to počne vsak popoldan ... in se tut zravn na TV mal dere vmes ... :rolleyes: :D

Kaj češ, taki so, naši so, brez njih ne moremo..... :doze:

Al pa? :hmm: :devil:

Ne, ne..... ne bi šlo :rolleyes: :wub: :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še dobro, da je fuzbal in se lahko nasmejite na račun glupih navijačev in sploh vseh bednikov, ki jih ta šport zanima in ga spremljajo ter tu in tam celo z prijatelji igrajo.

me zanima kakšne komentarje bi imel kak nogometni navijač ko bi bral razna pametovanja "inteligentno superiornih" motoristov na tem forumu. sploh vsa tista before & after o raznih motorjih (npr. tema novi fazer :devil: :hmm: ).

ja ja pitje piva, navijanje in debata o nogometu je znak primitivnosti, pitje piva, poslušanje muzike, gledanje stripteasa in debata o motorjih je pa znak višjega stanja duha in superiornosti. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja nekateri podpovprečno inteligentni motoristi (nam pač fuzbal zbija inteligenco) smo celo razmišljali, da bi ogled prvenstva v živo bil lahko prav dober izgovor za kako turco do portugalske. škoda :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja nekateri podpovprečno inteligentni motoristi (nam pač fuzbal zbija inteligenco) smo celo razmišljali, da bi ogled prvenstva v živo bil lahko prav dober izgovor za kako turco do portugalske. škoda :cry:

Pervy men je fuzbal čist okej, in totalni carji so športniki, ki se z njim ukvarjajo, sploh na tem nivoju, kot so kvalifikacije za prvenstvo... Hecno pa mi je, ko folk tako zelo užaljeno reagira, ko "naši zgubijo".

Kolega recimo je včeraj po tekmi imel načrt it na brucovanje, pa potem ni šel, ker so s cimri terali skupinsko depresijo :)

Močna stvar ta fzubal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja pitje piva, navijanje in debata o nogometu je znak primitivnosti, pitje piva, poslušanje muzike, gledanje stripteasa in debata o motorjih je pa znak višjega stanja duha in superiornosti. :devil:

če pišeš to na račun mojega opažanja, ti lahko napišem da sem jaz opažal dogajanje v Rožni dolini ...tam smo se zbrali študentje vendar, večina jih je ta dogodek izkoristila za še eno pijanico(na žalost)...med njimi so bili ljudje ki o fuzbalu nimajo pojma(kot tudi sam ne)....vendar sam tega nisem izkoristil kot priliko da se lahko napijem in kričim ...sam sem se tam zbral za podporo naši reprezentanci v boju s Hrvati za nastop na EU na Portugalskem...to je vse....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če pišeš to na račun mojega opažanja, ti lahko napišem da sem jaz opažal dogajanje v Rožni dolini ...tam smo se zbrali študentje vendar, večina jih je ta dogodek izkoristila za še eno pijanico(na žalost)...med njimi so bili ljudje ki o fuzbalu nimajo pojma(kot tudi sam ne)....vendar sam tega nisem izkoristil kot priliko da se lahko napijem in kričim ...sam sem se tam zbral za podporo naši reprezentanci v boju s Hrvati za nastop na EU na Portugalskem...to je vse....

ne, to je namenjeno nekaterim, ki ne razumejo, da je lahko tudi to zabava in imajo do fuzbala nek vzvišen odnos "kao to je za glupo rajo".

se pa strinjam, da je med navijači dosti primitivcev, ki so bolj opazni kot večina normalnih navijačev. (vsaka podrobnost z motoristi in predsodki o njih je zgolj naključna) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki iščem tuki pa ne najdem... ni noben zvedu za to al vam je vseen ->

1. Hrvatje so izobesili (v Zagrebu) SLO zastavo brez morja v grbu (tiste črtice spodaj v grbu) (vir: slovenske novice) :fight2:

2. hrvaško žvižganje (prav tako v Zagrebu) na našo himno (vir: domač TV) :fight2:

(sem upal, da bodo naši v lj zavrtli srbsko himno, pa nič od tega :P ) O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons je bla ponovitev tekme na HR TV - men se zdi da se jim tak dopade da jo bojo se par mescev vrtel... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons je bla ponovitev tekme na HR TV - men se zdi da se jim tak dopade da jo bojo se par mescev vrtel... :)

Bog jim požegnaj - naj uživajo... :yea2:

p.s.

Mal se zamisli, kako je bilo pri nas vse dni pred tekmo - na radiu "Slovenijaaaaa, gre naprej!!!!! " Pumpanje, navijanje (nič nimam proti, da se razumemo....)... ampak, tudi to je bila politika. POLITIKA. ZA SLOVENIJO. :yea2:

p.p.s.

A glede na to sploh lahko zameriš Hrvatom, da se gredo POLITIKO? :? :hmm:

Mi se jo tut gremo. :xx:

p.p.p.s.

Zmagali so tisti, ki so imeli srečo. :wacko:

LAV IS IN DI ER :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki iščem tuki pa ne najdem... ni noben zvedu za to al vam je vseen ->

1. Hrvatje so izobesili (v Zagrebu) SLO zastavo brez morja v grbu (tiste črtice spodaj v grbu) (vir: slovenske novice) :fight2:

2. hrvaško žvižganje (prav tako v Zagrebu) na našo himno (vir: domač TV) :fight2:

(sem upal, da bodo naši v lj zavrtli srbsko himno, pa nič od tega :P ) O:-)

No vidiš, to je tisto, kar mene odvrača od žogobrca! Ker se ta navijaška banda gre nacionalizem! :angry: :angry: :angry: :angry:

Scenarij nam je iz zgodovine znan, samo da se ga tisti, ki ste bili takrat stari okoli 10 ali manj let, ne spominjate.

Najprej sovraštvo navijačev na tekmah, iz njih so zrasle paravojaške enote, ki so imele glavno vlogo pri klanju, za seboj so potegnili še ostalo rajo in evo ti morije. :cry: :cry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Ko se bo za šport navijalo brez nacionalnih elementov, takrat ga bom šel mogoče tudi sam gledat.

In največje cvetke so novinarji. "Naši, naši, Slovenci" itd. Ma kakšni naši, kakšni Slovenci. Po eni strani folk pljuva na izbrisane, po drugi so pa tisti, ki so prišli zaradi denarja usnje brcat ravno tako zastonj dobili državljanstvo, pa so za njih nevemkakšni heroji.

Ve se, da se gre tu le za denar, naj se še tako kot pri kljubih poimenuje reprezentance npr. "Komunala-Tramvaj-SadjeZelenjava", folk naj izbere tiste, ki so jim všeč, pa naj navijajo in si mečejo banane v glavo, če jim paše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja pitje piva, navijanje in debata o nogometu je znak primitivnosti, pitje piva, poslušanje muzike, gledanje stripteasa in debata o motorjih je pa znak višjega stanja duha in superiornosti. :devil:

Ej Pervy!

Veliko raje gledam striptis lepe bejbe, ki si jo drgne na motozboru pred motoristi, kakor pa 20 presvianih decov, ki se podijo za zogo, folk se pa dere Ubi Janeza, picke Hrvaske,...

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko se bo za šport navijalo brez nacionalnih elementov, takrat ga bom šel mogoče tudi sam gledat.

Meddržavna tekma brez nacionalnih elementov :? :hmm: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HORJO

Navijači--no če njih ne bi bilo bi bilo vse brezveze in tudi klubi ne bi obstajali, ker živijo od njih--(vsaj v tujini).

Jest jih rada gledam tako preko tv al pa na kakšni ,,umirjeni strani tribune,, in hvala bogu, da so, ker celo stvar poživijo. Če bi bili vsi taki kot jaz je naš stadion še prevelik. Pa ne mi reč,da ko gledaš svetovno prvenstvo in fanatične brazilce--brazilke (v kakšnih nacinalno pobarvanih mini majčkah) da ti niso všeč.

Politika je pa itak povsod--sej ni nič slabega v temu, da se mal zmerjajo in si dajo duška in spustijo svoje al pa narodne frustracije na plano, nek varnostni ventil.

Poleg tega se pa dobro spomnim hokejske tekme enkrat leta 88 al 89 ko je olimpija igrala z zvezdo al partizanom pa so začeli (na stojiščih) navijati---,,srbe na vrbe,, policaji so izpraznili stojišča pol je pa sedišče prevzel pobudo in cela dvorana se je drla. Takrat je bilo to nekaj kar se ne da opisat, tak ponos in zanos in takrat mi je postalo jasno, da gremo ven iz juge in prav noben nas ne more več ustaviti.

Glede državljanstev se pa strinjam s tabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!