Skoči na vsebino

Fuzbal


Priporočene objave

potem se pa še v LJ uprite in zahtevajte nadstrešnice, čeprav mislim, da sem slišal, da bo pred tem še neka vzpenjača na vrsti :devil:

Folk ze zahteva nadstresnice, ampak nasi kreteni v mestni skupscini ne zmorejo napisat enega resnega razpisa.

Cudn, da folk se ni znoru. Npr. poleti je bilo 35 stopinj v senci, folk se je pa pekel na soncu, ko je cakal mestno trolo. No takrat sem se jaz veselo vozil z motorjem in sem si misli bogi folk. Danes sem pa sam "najbal" s to nadstresnico.

Ja vpenjaca ja. Mislim, da je ne bo.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stadion bi rabili sam če bojo že delali upam ,da bo kombiniran (atletika) in ne nevemkakšen multi miljonski projekt, kot so nameraval zraven pa še cela infrastruktura trgovinic in bifejčkov to se mi zdi pretiravanje- ker treba je vedet, da je povprečen obisk nogometne tekme okoli 300 :lol1: gledalcev.

Gradi pa naj se iz privat kapitala, ki pa nekak ne pozna regijskih mej (tod in onstran Trojan).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pa na železniški v LJ je fuuul prepih ko na peronu stojiš ! :topic:

Glede športnih poročil in posledično vsebine le teh ! A je gdo zasledil gledanost teh dveh nogometnih tekem med slo in cro ??!! No pa naj potegne ša kako vzporedno ugotovitev !

Fuzbal No. 1 - kar se športov tiče! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!