Skoči na vsebino

Malaguti Drakon 50, Drakon 50 Nkd


firefox f-15

Priporočene objave

20031012_malagutidrakon_big.jpg

Tole zgoraj je to, tale je sicer naked različica. Novost sm opazil na motosvetu, sam mislm da bi lah mal pokomentiral zadevo... pa upam da najdem še kaj več.

Men se zdi svetovn... :wub: ste opazil auspuh? :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole zgoraj je to, tale je sicer naked različica. Novost sm opazil na motosvetu, sam mislm da bi lah mal pokomentiral zadevo... pa upam da najdem še kaj več.

Men se zdi svetovn... :wub:  ste opazil auspuh? :wub:

HuDoO :blink: :wub:

Cena?

Motor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: nikjer na internetu nobenih podatkov!! Kje so motosvetovci najdli to? Najbrž s kakega sejma :huh: , drgač pa takoj k kej zasledim, dobite!

Gp Ditech, blatnik? Ga bodo pa lastniki dol vzel, lol...

Langus, vesolski? Jaaa in to je to :wub: !!! Seka k sto mater, tega svet še ni vidu (50ccm), men je tko všeč, da če bodo gdaj 125ke... :wub: :wub:

Ps.: nismo še vidl racing vrjante :devil: , to je le naked...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EJ človk tale motor je killer!!! Lepši od RS50!! Zdej pa sam še podatke čakamo... pa cena bo pomoje kar zasoljena, ko pride v SLO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, to pa je svetovn motor. Sam tole še dolgo časa ne bo ugledalo trga, da o slovenskem ne govorim. Zgleda pa res, to bo mladina kupovala ko nora :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20031012_malagutidrakon_big.jpg

Tole zgoraj je to, tale je sicer naked različica. Novost sm opazil na motosvetu, sam mislm da bi lah mal pokomentiral zadevo... pa upam da najdem še kaj več.

Men se zdi svetovn... :wub: ste opazil auspuh? :wub:

Tole je pa res ena lepa stvarca :wub: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wooo noro :devil:

sigurn je najlepši 50cc cestak :OK:

tole objavo sm mislu jest napisat pa je biv nekdo drug prjavlen na računalniku :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: nikjer na internetu nobenih podatkov!! Kje so motosvetovci najdli to? Najbrž s kakega sejma :huh: , drgač pa takoj k kej zasledim, dobite!

Gp Ditech, blatnik? Ga bodo pa lastniki dol vzel, lol...

Langus, vesolski? Jaaa in to je to :wub: !!! Seka k sto mater, tega svet še ni vidu (50ccm), men je tko všeč, da če bodo gdaj 125ke... :wub: :wub:

Ps.: nismo še vidl racing vrjante :devil: , to je le naked...

hehe...na prvi pogled mi je biu "cuden", zdej k ga pa gledam, mi pa postaja vedno bolj vsec :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja u tem je finta... js hodm na uradno stran od malagutija gledat za novice, pa ni nikol nč novga :angry: . Zdj pa vidm da prasci novice navajajo samo v italjanščini. Tko da če gdo zna, naj nam prosim prevede v ang :D . Al pa če gdo zna z googlom???

Malaguti presenta all'Eicma 2003 il prototipo della nuovissima NKD 50cc, una "pure naked" stradale con un'anima fortemente sportiva che va a completare la gamma moto Malaguti da 50cc.

Dopo l'Enduro e la SuperMotard, Malaguti propone anche una sportiva di razza per completare l'offerta nel segmento moto 50cc.

La leggera e sportiva NKD 50cc, ha un aspetto aggressivo da vera "guerriera della strada" che permette una guida divertente per i ragazzi che vogliono fare la prima esperienza vera su una moto.

Spogliata di tutto se non degli elementi base per un sano divertimento sportivo, la

NKD 50cc è una moto sportiva in grado di suscitare forti emozioni grazie alle ottime prestazioni e manovrabilità, ed è destinata, nei piani di Malaguti, a conquistare non solo cuore e cervello degli appassionati delle 'naked', ma anche l'invidia dei ragazzi che non l'hanno ancora acquistata.

Il motore scattante, il cambio morbido, il telaio perimetrale, il retrotreno ultracompatto, garanzia assoluta di agilità totale, le finiture al dettaglio ed un design tanto curato da evidenziarne la costruzione "Hi-Tech Quality", danno come risultato finale uno tra i più esplosivi "cocktail" in circolazione su strada.

Jes razberem samo da je prototip :cry: !? Sam pomoje bo pršou na trg... vsaj glede na odziv publike :P .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!