Skoči na vsebino

Malaguti Drakon 50, Drakon 50 Nkd


firefox f-15

Priporočene objave

No fantje ne se kregat. Jaz sem mel svojga motorja na prvem servisu in odstranitvi blokad. Ko sem prišel po motorja, prižgem takoj sem opazil malce drugačen zvok, navijem in motor se zavrti tja do 6000-7000 vrtljajev. Pospeški so glede na prej fenomenalni, po števcu pa sem šel največ 96 km/h. Glede tega laganja števca vam ne dam prav. Peljal sem se mimo merilnika hitrosti, ki je postavljen pač da vam pove koliko vozite. Ko je pokazal 48 je bilo na mojemu števcu isto 48. Ali lažeta oba možno, ampk 10 km je mal prehuda, Jaz bi prej reku kakšnih slabih 5. No pa lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav. Spet sem prišel z enim vprašanjem. In sicer, na lindi mpa sem prašal, če imajo mogoče na zalogi Leo Vince V6. Odgovorili so mi, da ga trenutno ni vendarle pa da ga lahko narocijo in pride v oktobru. Skrbi me le, ker so napisali, da je izpuh za motor, ki je letnik 2005, pa sprašujem poznavalce: Bi izpuh iz leta 2005 pristajal na motor letnik 2007?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

jao kok se kregate zarad števcev...men laže za 15 kmh manj kot gre v resnici pa se nič ne pritožujem, itak ga skos do konca tiščim pa mi kaže 60 namesto 75.... drugač se mu pa enkrat na mesec pobliska pa kaže pravilno samo to so pač digitalni števci ki so za moje pojme bedni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!